| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
E-Kool VIKO E-post  
 
 
 
 
 
  Pane tähele  
Olümpiaadide (ainevõistluste) tulemused
Tunniplaan 2016/2017 2. poolaastaks
 
  Mõte  

Õppimine on silla ehitamine.

Martin Palmiste, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
 
Kokku 0 vastamist


Pane tähele:

 

9.klasside eksamikonsultatsioonid 2010

31.05.2010

Eesti keel
 
Õpetaja Milvi Alp
1.juuni, teisipäev          kell 11.00 ruumis 212
3.juuni, neljapäev         kell 10.00 ruumis 212
 
Õpetaja Meeri Tuul
1.juuni, teisipäev          kell 12.00 ruumis 305
2.juuni, kolmapäev       kell 12.00 ruumis 305
3.juuni, neljapäev         kell 10.00 ruumis 305
 
Õpetaja Irene Artma
1.juuni, teisipäev          kell 11.30 ruumis 211
3.juuni, neljapäev         kell 10.00 ruumis 211
 
Matemaatika
 
Õpetaja Ülle Lükk    ruumis 141
7.juuni, esmaspäev                   kell 9.00 I rühm           kell 10.30 II rühm
8.juuni, teisipäev                      kell 8.15 II rühm          kell 9.00 I rühm
9.juuni, kolmapäev                   kell 8.15 II rühm          kell 9.00 I rühm
10.juuni, neljapäev                   kell 9.00 I rühm           kell 10.30 II rühm
 
Õpetaja Merle Sukk ruumis 143
7.juuni, esmaspäev                   kell 10.00
10.juuni, neljapäev                   kell 10.00
 
Keemia           õpetaja Evelin Maalmeister ruumis 107
2.juuni, kolmapäev                   kell 12.00
3.juuni, neljapäev                     kell 11.00
8.juuni, teisipäev                      kell 11.00
14.juuni, esmaspäev                 kell 10.00
 
Bioloogia        õpetaja Helgi Isakannu        ruumis 104
10.juuni, neljapäev                   kell 9.00
14.juuni, esmaspäev                 kell 9.00
 
Füüsika          õpetaja Airi Tullino               ruumis 206
2.juuni, kolmapäev                   kell 13.00
7.juuni, esmaspäev                   kell 12.00
9.juuni, kolmapäev                   kell 12.00
14.juuni, esmaspäev                 kell 10.00
 
Ajalugu           õpetaja Riina Kangro           ruumis 137
2.juuni, kolmapäev                   kell 10.00
7.juuni, esmaspäev                   kell 12.00
9.juuni, kolmapäev                   kell 10.00
14.juuni, esmaspäev                 kell 9.00
 
Ühiskonnaõpetus       õpetaja Aavo Soopa ruumis 140
8.juuni, teisipäev                      kell 12.00
9.juuni, kolmapäev                   kell 12.00
14.juuni, esmaspäev                 kell 10.00
Inglise keel    õpetaja Leida Sepp               ruumis 217
8.juuni, teisipäev                      kell 12.00
14.juuni, esmaspäev                 kell 9.00
15.juuni, teisipäev                    kell 9.00
           
Õpetaja Piret Sadam                                     ruumis 224
1.juuni, teisipäev                      pärast eesti keele konsultatsiooni
2.juuni, kolmapäev                   kell 11.00
8.juuni, teisipäev                      kell 12.00
9.juuni, kolmapäev                   kell 12.00
 
Õpetaja Margit Kirss                                   ruumis 216
2.juuni, kolmapäev                   kell 10.30
14.juuni, esmaspäev                 kell 9.00
15.juuni, teisipäev                    kell 9.00
Lisanduvad individuaalsed konsultatsioonid vastavalt kokkulepetele
 
 

 
Külastusi täna: 1110 Kokku: 1495231445 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet