| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Juhtkond
  Õpetajad
  Halduspersonal
  Hoolekogu
  Sisseastumine
  Tagasiside
  Pane tähele  
Kooliaastaks 2017/2018 planeeritud sündmused
Tunniplaan mobiilis
Stuudiumi avalik kalender
Olümpiaadide (ainevõistluste) tulemused
 
  Mõte  

Mõnikord mõjuvad sõnad kainestavalt.

Karmen Kink, 7. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
Kas Sulle meeldib meie kooli Facebooki lehekülg?
 

ilm1_ani

Hoolekogu

 

Viljandi Kesklinna Kooli hoolekogu 2017/2018

Volikogu esindajad:

1. Karl Õmblus karl@arendusteenus.ee

2. Marko Tiitus (hoolekogu esimehe kt)  marko.tiitus@eelk.ee

Linnavalitsuse esindaja:

3.Kalvi Märtin  martin.kalvi@mail.ee; kalvi.martin@viljandi.ee

Lastevanemate esindajad:

4. Jaak Kimmel  kimmeljaak@gmail.com

5. Reti Joandi reti.joandi@gmail.com

6. Priit Tampere tampere.priit@gmail.com

7. Liili Klaos  liili@eleväli.ee

8. Kadri Oras  kadrioras@gmail.com

9. Maren Vahter maren@maakivist.ee

Õppenõukogu esindajad:

10. Kaja Orobko kaja.orobko@klk.vil.ee

11. Jane Kruusamäe jane.kruusamae@klk.vil.ee

Õpilaste esindajad:

12. Ursula Ilves ilves.ursula@gmail.com

13. Katariina Visnap katariinavisnap@gmail.com

 
Külastusi täna: 3653 Kokku: 1510789470 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet