| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Juhtkond
  Õpetajad
  Halduspersonal
  Hoolekogu
  Sisseastumine
  Tagasiside
  Pane tähele  
Võtame tööle inglise keele õpetaja
Kooliaastaks 2017/2018 planeeritud sündmused
Tunniplaan mobiilis
Stuudiumi avalik kalender
Õpilaste saavutused - edulood
 
  Mõte  

Sõnades peitub sõnum.

Marta Okas, 7. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
Kas Sulle meeldib meie kooli Facebooki lehekülg?
 

ilm1_ani

Hoolekogu

 

Viljandi Kesklinna Kooli hoolekogu 2017/2018

Volikogu esindajad:

1. Karl Õmblus karl@arendusteenus.ee

2. Marko Tiitus (hoolekogu esimehe kt)  marko.tiitus@eelk.ee

Linnavalitsuse esindaja:

3.Kalvi Märtin  martin.kalvi@mail.ee; kalvi.martin@viljandi.ee

Lastevanemate esindajad:

4. Jaak Kimmel  kimmeljaak@gmail.com

5. Reti Joandi reti.joandi@gmail.com

6. Priit Tampere tampere.priit@gmail.com

7. Liili Klaos  liili@eleväli.ee

8. Kadri Oras  kadrioras@gmail.com

9. Maren Vahter maren@maakivist.ee

Õppenõukogu esindajad:

10. Kaja Orobko kaja.orobko@klk.vil.ee

11. Jane Kruusamäe jane.kruusamae@klk.vil.ee

Õpilaste esindajad:

12. Ursula Ilves ilves.ursula@gmail.com

13. Katariina Visnap katariinavisnap@gmail.com

 
Külastusi täna: 51 Kokku: 1512696582 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet