| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
E-Kool VIKO E-post  
 
 
 
 
 
 
  Juhtkond
  Õpetajad
  Halduspersonal
  Hoolekogu
  Sisseastumine
  Tagasiside
  Pane tähele  
Viljandi kesklinna Kool Facebookis
Olümpiaadide (ainevõistluste) tulemused
 
  Mõte  

Kitsad mõtted on nüristumine, ülemõtlemine on mõttemaailma ahenemine.

Kristel Moorats, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
 
Kokku 0 vastamist


Hoolekogu

 

Viljandi Kesklinna Kooli hoolekogu 2016/2017

Volikogu esindajad:

1. Karl Õmblus karl@arendusteenus.ee

2. Marko Tiitus  marko.tiitus@eelk.ee

Linnavalitsuse esindaja:

3.Kalvi Märtin  martin.kalvi@mail.ee; kalvi.martin@viljandi.ee

Lastevanemate esindajad:

4. Jaak Kimmel  kimmeljaak@gmail.com

5. Aivar Berzin (hoolekogu esimees)  aivar.berzin@vestman.ee

6. Reti Joandi reti.joandi@gmail.com

7. Priit Tampere tampere.priit@gmail.com

8. Liili Klaos  liili@eleväli.ee

9. Kadri Oras  kadrioras@gmail.com

Õppenõukogu esindajad:

10. Kristy Leinus kristy.leinus@klk.vil.ee

11. Jane Kruusamäe jane.kruusamae@klk.vil.ee

Õpilaste esindajad:

12. Grete Kangur GreteKangur15@hot.ee

13. Stella Laureen Bergmann stella.bergmann04@gmail.com

 
Külastusi täna: 579 Kokku: 1496085111 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet