| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Juhtkond
  Õpetajad
  Halduspersonal
  Hoolekogu
  Sisseastumine
  Tagasiside
  Pane tähele  
Õppeaastaks 2018/2019 planeeritud sündmused
Õpilaste saavutused - edulood
 
  Mõte  

Õigustamine viib enamasti valele teele.Ami Sild, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
Kokku 0 vastamist

ilm1_ani

Hoolekogu

 

Viljandi Kesklinna Kooli hoolekogu 2017/2018

Volikogu esindajad:

1. Karl Õmblus karl@arendusteenus.ee

2. Marko Tiitus (hoolekogu esimehe kt)  marko.tiitus@eelk.ee

Linnavalitsuse esindaja:

3.Kalvi Märtin  martin.kalvi@mail.ee; kalvi.martin@viljandi.ee

Lastevanemate esindajad:

4. Jaak Kimmel  kimmeljaak@gmail.com

5. Reti Joandi reti.joandi@gmail.com

6. Priit Tampere tampere.priit@gmail.com

7. Liili Klaos  liili@eleväli.ee

8. Kadri Oras  kadrioras@gmail.com

9. Maren Vahter maren@maakivist.ee

10. Anu Arak anu.arak@ajaleht.ee

11. Kai Parre kaiparre@gmail.com


Õppenõukogu esindajad:

12. Kaja Orobko kaja.orobko@klk.vil.ee

13. Jane Kruusamäe jane.kruusamae@klk.vil.ee

Õpilaste esindajad:

14. Katariina Leets kata.leets@gmail.com

15. Nele Heina nelehei12@gmail.com

 
Külastusi täna: 2959 Kokku: 1538917180 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet