| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Õppeperioodid ja vaheajad
  Tundide ajad
  Tunniplaan
  Ainekavad
  Klassiruumid Uueveski tee 1
  Klassiruumid Jakobsoni tn 42
  Ainevaldkonnad ja juhid
  Õppeaasta eesmärgid
  Tunnijaotuskava põhikoolis
  Konsultatsioonid
  Eksamid ja tasemetööd
  Õpiveeb
  Õppematerjalid
  Olümpiaadid(ainevõistlused)
  Pane tähele  
Viljandi Kesklinna Kool võtab tööle eripedagoog-logopeedi ja sotsiaalpedagoogi
Tunniplaan 2017/2018 1.p.-a.
Stuudiumi avalik kalender
Olümpiaadide (ainevõistluste) tulemused
 
  Mõte  

Armastust saab jagada ka halbade, kuid ausate sõnadega.Gunnar Laur Sindi, 8.kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
Kas Sulle meeldib meie kooli Facebooki lehekülg?
 

Bioneer

5.- 9. klassid (suurte maja)

 


2017/2018 I poolaasta 

Aas, Erika eesti keel ja kirjandus K. 14.00 - 15.00 + kokkuleppel 227
Anniko, Tatjana käsitöö R. 14.00 -15.00 + kokkuleppel käsitööklass
Asu, Külliki eesti keel ja kirjandus T. 14.00 - 15.00 211
Härm, Enid inglise keel N. 14.00 - 15.00 + kokkuleppel 223
Ingi, Kätlin matemaatika K. 14.00 - 14.45 140
Ivask, Eve geograafia, loodusõpetus K. 14.00 - 14.45 226
Kangro, Riina ajalugu, ühiskonnaõpetus K. 14.00 - 15.30 141
Kivisild, Esta muusika K. 14.00 - 14.45 205
Käivaräinen, Kirsti soome keel N. 14.00 - 14.45 + kokkuleppel 305
Laprik, Kalli kehaline kasvatus T. 14.00 - 14.45+ kokkuleppel võimla
Leinus, Kristy  inglise keel T. 14.55 - 16.30  138
Liiva, Sirje saksa keel, vene keel K. 14.00 - 15.30 222
Lohu, Külliky eesti keel, käsitöö, ajalugu T. 14.00 - 15.00 + kokkuleppel 207
Luhakooder, Jaak kehaline kasvatus  K. 14.00 - 14.45 + kokkuleppel  võimla
Luik, Anneli matemaatika T., N. 14.05 - 14.45 + kokkuleppel 143
Lükk, Ülle matemaatika T. 14.00 - 14.45, K. 14.55 - 15.40 137
Neerot, Virve kunstiõpetus, inimeseõpetus K. 14.00 - 15.45 + kokkuleppel  vabaajaruum
Niit, Eha informaatika, matemaatika K. 15.00 - 15.45, N. 14.00 - 15.00  306
Oja, Rita vene keel N. 14.00 - 14.45+ kokkuleppel 125
Ojamaa, Jüri füüsika T. 15.00 - 17.00, R.14.00 - 14.45+ kokkuleppel 206
Orobko, Kaja kehaline kasvatus R. 14.00 - 14.45 + kokkuleppel võimla
Reinart,Meelis programmeerimine R. 14.00 - 15.00 306
Reitav, Urmo ühiskonnaõpetus E. 14.05- 14.45+ kokkuleppel 229
Roht, Anu inglise keel T. 14.00 - 14.45, K. 15.00 - 15.45 216
Roosimägi, Maarika karjääriõpetus R. 14.00 - 14.45 + kokkuleppel 209D
Sadam, Piret inglise keel N. 14.00 - 14.45 218
Sadam, Rene matemaatika T.K. 14.00 - 15.00 305
Schultz, Melena inglise keel N. 14.00 - 14.45 222
Siil, Riho kehaline kasvatus N. 14.00 - 14.45 + kokkuleppel võimla
Sims, Ester bioloogia, inimeseõpetus N. 15.00 - 15.45 + kokkuleppel 104
Sinimaa, Mait tööõpetus T. 15.00 - 16.00 tehnoloogiaklass
Stein, Markus vene keel T. 15.00 - 15.45 + kokkuleppel 224
Tekko, Merle vene keel K. 14.00 - 15.00  111
Tiit, Helje saksa keel N. 14.00 - 14.45 217
Tirgo, Elina ettevõtlusõpe N. 14.05 - 15.00 + kokkuleppel  140
Tuul, Meeri eesti keel ja kirjandus T. 14.05 - 14.50 + kokkuleppel 212
Varblane, Kersti keemia, loodusõpetus N.14.00 - 14.45  107

 
Külastusi täna: 643 Kokku: 1506368466 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet