| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Õppeperioodid ja vaheajad
  Tundide ajad
  Tunniplaan
  Õppenõukogu koosolekud
  Ainekavad
  Ainevaldkonnad ja juhid
  Õppeaasta eesmärgid
  Tunnijaotuskava põhikoolis
  Konsultatsioonid
  Eksamid ja tasemetööd
  Õpiveeb
  Õppematerjalid
  Olümpiaadid(ainevõistlused)
  Pane tähele  
Õppeaastaks 2018/2019 planeeritud sündmused
Õpilaste saavutused - edulood
 
  Mõte  

Sõnu hinnates hindad maailma.

Romi Varula, 7. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
Kokku 0 vastamist

ilm1_ani

5.- 9. klassid (suurte maja)

 

2017/2018 II poolaasta 

Aas, Erika eesti keel ja kirjandus N. 14.00 - 14.45 + kokkuleppel 227
Alliksaar, Helgi inglise keel N. 14.05 - 15.00 + kokkuleppel  222
Anniko, Tatjana käsitöö ja kodundus R. 13.00 - 16.00 + kokkuleppel käsitööklass
Asu, Külliki eesti keel ja kirjandus N. 14.00 - 15.00 + kokkuleppel 211
Härm, Enid inglise keel N. 14.00 - 15.00 + kokkuleppel 223
Hansen, Marianne matemaatika K. 14.00 - 14.45 + kokkuleppel 143
Ivask, Eve geograafia, loodusõpetus K. 14.00 - 14.45 226
Kangro, Riina ajalugu K. 15.00 - 16.30 141
Kivisild, Esta muusika K., N.  15.00 - 15.45 205
Käivaräinen, Kirsti soome keel N. 15.10 - 16.00 + kokkuleppel 109
Laprik, Kalli kehaline kasvatus N. 14.00 - 14.45 + kokkuleppel võimla
Leinus, Kristy  inglise keel T. 14.55 - 16.30  138
Liiva, Sirje saksa keel, vene keel K. 15.00 - 15.45+ kokkuleppel 222
Lohu, Külliky eesti keel, käsitöö, ajalugu T. 14.00 - 15.00 + kokkuleppel 207
Luhakooder, Jaak kehaline kasvatus N. 14.00 - 14.45 + kokkuleppel  võimla
Luht, Mare ühiskonnaõpetus E. 14.00 - 14.45 auditoorium
Luik, Anneli matemaatika N. 14.05 - 14.45 + kokkuleppel 143
Lükk, Ülle matemaatika T. 14.00 - 15.00; K. 14.00 + kokkuleppel 137
Neerot, Virve kunstiõpetus, inimeseõpetus N. 14.00 - 15.45 + kokkuleppel 140
Niit, Eha informaatika, matemaatika K., N. 14.00 - 15.00 306
Oja, Rita vene keel N. 14.00 - 14.45+ kokkuleppel 125
Ojamaa, Jüri füüsika, loodusõpetus T. 15.00 - 16.30, R. 14.00 - 15.30 + kokkuleppel 206
Orobko, Kaja kehaline kasvatus R. 14.00 - 14.45 + kokkuleppel võimla
Reinart,Meelis programmeerimine R. 14.00 - 15.00 306
Roht, Anu inglise keel T. 14.50 - 15.30 + kokkuleppel 216
Roosimägi, Maarika psühholoog T. 9.55  - 12.15 + kokkuleppel 209D
Sadam, Piret inglise keel T. 14.00 - 15.00 + kokkuleppel 218
Sadam, Rene matemaatika N. 14.00 - 15.30 + kokkuleppel 305
Siil, Riho kehaline kasvatus T. 14.00 - 14.45 + kokkuleppel võimla
Sims, Ester bioloogia, inimeseõpetus N. 15.00 - 15.45 + kokkuleppel 104
Sinimaa, Mait tehnoloogiaõpetus T. 15.00 - 16.00 tehnoloogiaklass
Stein, Markus vene keel, ühiskonnaõpetus K. 15.00 - 15.45 + kokkuleppel 224
Tekko, Merle vene keel K. 14.00 - 15.00  111
Tiit, Helje saksa keel N. 14.00 - 14.45 217
Tikkerbär, Kristi sotsiaalpedagoog K. 8.15 - 10.50 + kokkuleppel 209D
Tirgo, Elina ettevõtlusõpe T., K. 13.00 - 15.00  128
Tuul, Meeri eesti keel ja kirjandus K. 14.05 - 14.50  212
Varblane, Kersti keemia, loodusõpetus N.14.10 - 15.45 + kokkuleppel 107

 
Külastusi täna: 12785 Kokku: 1538942466 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet