| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Õppeperioodid ja vaheajad
  Tundide ajad
  Tunniplaan
  Ainekavad
  Klassiruumid Uueveski tee 1
  Klassiruumid Jakobsoni tn 42
  Ainevaldkonnad ja juhid
  Õppeaasta eesmärgid
  Tunnijaotuskava põhikoolis
  Konsultatsioonid
  Eksamid ja tasemetööd
  Õpiveeb
  Õppematerjalid
  Olümpiaadid(ainevõistlused)
  Pane tähele  
Viljandi Kesklinna Kool võtab tööle eripedagoog-logopeedi ja sotsiaalpedagoogi
Tunniplaan 2017/2018 1.p.-a.
Stuudiumi avalik kalender
Olümpiaadide (ainevõistluste) tulemused
 
  Mõte  

Saladus on ohtlik relv õigetes kätes.Raul Tambre, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
Kokku 0 vastamist

Bioneer

5.- 9. klassid (suurte maja)

 


2017/2018 I poolaasta 

Aas, Erika eesti keel ja kirjandus K. 14.00 - 15.00 + kokkuleppel 227
Anniko, Tatjana käsitöö R. 14.00 -15.00 + kokkuleppel käsitööklass
Asu, Külliki eesti keel ja kirjandus T. 14.00 - 15.00 211
Härm, Enid inglise keel N. 14.00 - 15.00 + kokkuleppel 223
Ingi, Kätlin matemaatika K. 14.00 - 14.45 140
Ivask, Eve geograafia, loodusõpetus K. 14.00 - 14.45 226
Kangro, Riina ajalugu, ühiskonnaõpetus K. 14.00 - 15.30 141
Kivisild, Esta muusika K. 14.00 - 14.45 205
Käivaräinen, Kirsti soome keel N. 14.00 - 14.45 + kokkuleppel 305
Laprik, Kalli kehaline kasvatus T. 14.00 - 14.45+ kokkuleppel võimla
Leinus, Kristy  inglise keel T. 14.55 - 16.30  138
Liiva, Sirje saksa keel, vene keel K. 14.00 - 15.30 222
Lohu, Külliky eesti keel, käsitöö, ajalugu T. 14.00 - 15.00 + kokkuleppel 207
Luhakooder, Jaak kehaline kasvatus  K. 14.00 - 14.45 + kokkuleppel  võimla
Luik, Anneli matemaatika T., N. 14.05 - 14.45 + kokkuleppel 143
Lükk, Ülle matemaatika T. 14.00 - 14.45, K. 14.55 - 15.40 137
Neerot, Virve kunstiõpetus, inimeseõpetus K. 14.00 - 15.45 + kokkuleppel  vabaajaruum
Niit, Eha informaatika, matemaatika K. 15.00 - 15.45, N. 14.00 - 15.00  306
Oja, Rita vene keel N. 14.00 - 14.45+ kokkuleppel 125
Ojamaa, Jüri füüsika T. 15.00 - 17.00, R.14.00 - 14.45+ kokkuleppel 206
Orobko, Kaja kehaline kasvatus R. 14.00 - 14.45 + kokkuleppel võimla
Reinart,Meelis programmeerimine R. 14.00 - 15.00 306
Reitav, Urmo ühiskonnaõpetus E. 14.05- 14.45+ kokkuleppel 229
Roht, Anu inglise keel T. 14.00 - 14.45, K. 15.00 - 15.45 216
Roosimägi, Maarika karjääriõpetus R. 14.00 - 14.45 + kokkuleppel 209D
Sadam, Piret inglise keel N. 14.00 - 14.45 218
Sadam, Rene matemaatika T.K. 14.00 - 15.00 305
Schultz, Melena inglise keel N. 14.00 - 14.45 222
Siil, Riho kehaline kasvatus N. 14.00 - 14.45 + kokkuleppel võimla
Sims, Ester bioloogia, inimeseõpetus N. 15.00 - 15.45 + kokkuleppel 104
Sinimaa, Mait tööõpetus T. 15.00 - 16.00 tehnoloogiaklass
Stein, Markus vene keel T. 15.00 - 15.45 + kokkuleppel 224
Tekko, Merle vene keel K. 14.00 - 15.00  111
Tiit, Helje saksa keel N. 14.00 - 14.45 217
Tirgo, Elina ettevõtlusõpe N. 14.05 - 15.00 + kokkuleppel  140
Tuul, Meeri eesti keel ja kirjandus T. 14.05 - 14.50 + kokkuleppel 212
Varblane, Kersti keemia, loodusõpetus N.14.00 - 14.45  107

 
Külastusi täna: 970 Kokku: 1508793370 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet