| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
E-Kool VIKO E-post  
 
 
 
 
 
 
  Õppeperioodid ja vaheajad
  Tundide ajad
  Tunniplaan
  Ainekavad
  Klassiruumid Uueveski tee 1
  Klassiruumid Jakobsoni tn 42
  Ainevaldkonnad ja juhid
  Õppeaasta eesmärgid
  Tunnijaotuskava põhikoolis
  Konsultatsioonid
  Eksamid ja tasemetööd
  Õpiveeb
  Õppematerjalid
  Olümpiaadid(ainevõistlused)
  Pane tähele  
Kooliaasta sündmuste kalender 2016/2017
Olümpiaadide (ainevõistluste) tulemused
Tunniplaan 2016/2017 2. poolaastaks
 
  Mõte  

Helge sõna teeb kogu toa valgemaks.

Leene Lotta Lüdimois, 7. kl, 2015
  Galerii  
  Oma Sõna  
 
Kokku 0 vastamist


5.- 9. klassid (suurte maja)

 

 vt. konsultatsioonid 1.-4. klassid 

2016/2017 II poolaasta 
Aas, Erika eesti keel ja kirjandus N. 14.00 - 15.00 + kokkuleppel 227
Anniko, Tatjana käsitöö K. 14.00 -15.00 + kokkuleppel käsitööklass
Asu, Külliki eesti keel ja kirjandus N. 14.00 - 15.00 + kokkuleppel 211
Härm, Enid inglise keel N. 14.00 - 15.30 + kokkuleppel 223
Ivask, Eve geograafia, loodusõpetus T. 14.00 - 15.00 226
Kangro, Riina ajalugu, ühiskonnaõpetus K. 15.00 - 16.30 141
Kivisild, Esta muusika K. 14.50 - 15.30 + kokkuleppel 205
Käivaräinen, Kirsti soome keel T. 15.00 - 16.00 + kokkuleppel 305
Leinus, Kristy  inglise keel T: 15.00 - 16.30 + kokkuleppel 138
Liiva, Sirje saksa keel, vene keel T. 15.00 - 16.00, N.14.00 - 15.30 222
Lohu, Külliky eesti keel, käsitöö, ajalugu N. 14.00 - 15.00  207
Luhakooder, Jaak kehaline kasvatus T., K. 15.30 - 16.30 võimla
Luhakooder, Raina kehaline kasvatus N. 14.00 - 15.45 võimla
Luik, Anneli matemaatika R. 14.05 -15.00 + kokkuleppel 143
Lunter, Alli eesti keel ja kirjandus K. 14.00 kokkuleppel 207
Lükk, Ülle matemaatika T., K. 14.00 - 14.50 + kokkuleppel 137
Naarits, Mai kehaline kasvatus K. kokkuleppel võimla
Neerot, Virve kunstiõpetus, inimeseõpetus K. 15.00 - 17.00 + kokkuleppel 140+ vabaajaruum
Niit, Eha informaatika, matemaatika N. 14.00 - 15.00  306
Ojamaa, Jüri füüsika T., N. 15.00 - 17.00, R. kokkuleppel 206
Orobko, Kaja kehaline kasvatus N. 14.00 - 14.45 võimla
Pisarev, Malle muusika N. 14.05 - 15.00 + kokkuleppel väikeste maja  106
Reinart,Meelis programmeerimine R. 14.00 - 15.00 306
Roht, Anu inglise keel T. 15.00 - 15.45 + kokkuleppel 216
Roosimägi, Maarika karjäärinõustamine kokkuleppel 209D
Sadam, Piret inglise keel T. 15.00 - 16.00 + kokkuleppel 218
Sadam, Rene matemaatika T.N. 14.00 - 15.00 305
Siil, Riho kehaline kasvatus K. 14.00 - 14.45 + kokkuleppel võimla
Sims, Ester bioloogia, inimeseõpetus K. 14.50 - 15.30 + kokkuleppel 104
Sinimaa, Mait tööõpetus T. 14.00 - 15.00 tehnoloogiaklass
Smitt, Rita vene keel K.14.00 - 15.00 + kokkuleppel 125
Soopa, Aavo ühiskonnaõpetus R.14.00 - 15.00+ kokkuleppel 229
Stein, Markus vene keel N. 14.00 - 15.00 224
Tekko, Merle vene keel K. 14.00 - 15.00 + kokkuleppel 111
Tiit, Helje saksa keel N. 14.00 - 14.45 217
Tirgo, Elina ettevõtlusõpe T. 14.05 - 15.00 + kokkuleppel  229
Tuul, Meeri eesti keel ja kirjandus T. 14.50 - 15.30 212
Varblane, Kersti keemia, loodusõpetus N.15.00 - 15.45 + kokkuleppel 107

 
Külastusi täna: 4590 Kokku: 1492171663 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet