| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
E-Kool VIKO E-post  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Kooliaasta ürituste kalender 2016/2017
Olümpiaadide (ainevõistluste) tulemused
Tunniplaan 2016/2017 2. poolaastaks
 
  Mõte  

Ma jälgin kaarti, aga olen ikka kadunud.Sonja Maria Roosson, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
 
Kokku 0 vastamist


Maakondlikud võistlused

 

7. märtsil 2017 toimusid Viljandi spordihoones Viljandi maakonna teatevõistlused „Tähelepanu, start!“.
Meie kooli võistkond saavutas 1.koha ja pääsu suurte koolide poolfinaali!
1. KENDRA AIDLA 2B
2. KÄROLI MÄND 2B
3. REBECA TOOMLA 2A
4. UKU TAMBERG 2B
5. OLIVER BUHT 2B
6. STEN MARCUS PULIN 2B
7. ERIC LEVIT 3A
8. NOORA RONK 3B
9. MONA SEPP 3B
10. SANDER ŠINKARTŠUK 3B
11. ELIISA LEINUS 3C
12. SIIM KABRAL 3C
13. LENE VARULA 4B
14. MERIT SIRG 4B
15. AIMAR ALKSNIS 4B
16. RASMUS KALJURAND 4B
17. INGEL MADLEEN TIITUS 4C
18. JAAN – PAUL VARIK 4C
19. MADIS ANDREAS RABA 5A
20. JÜRGEN AAS 5A
21. MIHKEL LEETMAA 5B
22. ADELE TAMBERG 5B
23. HELENE METSMAA 5B
24. KIARA OJA 5B
Õpetajad: Raina Luhakooder ja Riho Siil

28. veebr. 2017 toimusid Viljandimaa koolide 1. – 5. kl. saalijalgpalli võistlused.
Meie kooli võistkonnal läks väga hästi – saavutasime 12 võistkonna konkurentsis suurepärase teise koha. Võistkonda kuulusid :
1. MARK JAAK ANDRE 5 A
2. MATHIAS MÄND 5 A
3. MADIS ANDREAS RABA 5 A
4. HENDRIK UUSTALU 5 A
5. GREGOR JASKAR LINNUPUU 5 A
6. MATTIAS LILL 5 B
7. JOONAS PARRE 5 D
8. ELDAR TOIMETAJA 5 D
9. DANIEL VISNAP 5 D
10. TRISTAN ALEKSANDROV 4 A
Õpetaja Riho Siil

23. veebr. 2017 Viljandimaa koolide 6.-9.kl. poiste saalihoki KV 2017.
Viljandi KLK spordihoone
Viljandi Kesklinna Kooli võistkond:
1. Janno Lukas 9B
2. Martin Braun 8A
3. Karl Robin Sarapuu 9C
4. Jarmo Randmäe 8A
5. Markus Aidla 8B
6. Markus Michelis 8C
Võistkond saavutas VI koha, osales seitse kooli.
Õpetaja: Jaak Luhakooder

22. veebr. 2017 Viljandimaa koolide 6.-9.klasside tüdrukute saalihokis
saavutas Viljandi Kesklinna Kool  2. koha
Võistlejad olid; Janeli Alliksaar, Madli Klettenberg, Kärt Hüva, Hann-Liisa Peerna,Sigrid, Kapanen,Annabrita Kalda, Anette Hantson
Juhendaja Kaja Orobko

17. veebr. 2017 Viljandimaa Rimi jalgpalli osavusfestivali.
Viljandi spordihoones
4.-5. klassi võistkond saavutas 1. koha (osales 4 võistkonda)
1. Mark Jaak Andre 5A
2. Madis-Andreas Raba 5A
3. Joonas Parre 5D
4. Kennert Kesalo 4A
5. Helene Metsmaa 5B
6. Merit Sirg 4B
1.-3. klassi võistkond saavutas 1. koha (osales 6 võistkonda)
1. Eric Levit 3A
2. Simon-Ott Haljaste 3B
3. Siim Kabral 3C
4. Sander Šinkartšuk 3B
5. Marianne Pedak 2C
6. Noora Ronk 3B
Õpetaja: Jaak Luhakooder

15. veebr. 2017 VILJANDIMAA KOOLIDE 4.-6.KL. TÜDRUKUTE VÕRKPALLI MINILIIGA 

Viljandi Kesklinna Kool võistkond
saavutas 1. koha (võistkondi oli 9).
Võistlejad:
Sonja Siimson,Lisandra Sepp, Kaisa-Liisa Väli, Vanessa Teesalu, Helen-Emilia Mätlik
Juhendaja Kaja Orobko

4. veebr. 2017 toimusid Viljandi Uisuväljakul maakonna kuni 12.aastataste laste jäähokivõistlused "Kuldlitter".
Võistlus oli korraldatud jäähokiliidu poolt ja meie kohaliku jäähokiklibi poolt, et tutvustada jäähokit. Lapsed said selga kogu jäähokivarustuse ning võistlused olid huvitavad. Meie kooli võistkond saavutas 2.koha.
Võistkonnas mängisid:
1. Mark Sepp 3b
2. Mark Jaak Andre 5a
3. Henri Valmsen 5a
4. Madis Andreas Raba 5a
5. Markus Tank 5c
6. Kert Virro 5c
7. Kristjan Martin Loit 6a
Õpetaja: Raina Luhakooder

4. veebr. 2017 Hokiturniiri Kuldlitter 2017 Viljandimaa alagrupp.
Viljandi Kesklinna Kooli võistkond:
1. Kristjan Martin Loit 6A
2. Henri Valmsen 5A
3. Madis Andreas Raba 5A
4. Mark Jaak Andre 5A
5. Markus Tank 5C
6. Kert Virro 5C
7. Mark Sepp 3B
Võistkond saavutas II koha, osales neli kooli.
Õpetaja: Raina Luhakooder

2. veebr. 2917 toimusid Viljandimaa Mr. Britti minikäsipallimängud koolis etapp Võhmas.
Meie kooli võistkond saavutas 3.koha. Võistkonda kuulusid:
1. Iris Udu 3a
2. Lisett Türk 3c
3. German Izjumov 3a
4. Eric Levit 3a
5. Kaspar Oja 3a
6. Kristopher Kregor Kuulmata 3a
7. Gert - Marti Õunap 3b
8. Siim Kabral 3c
Õpetaja: Raina Luhakooder

18. jaan. 2017.  Kergejõustikuvõistlused „ TV 10 Olümpiastarti „ Viljandimaa II etapp
Viljandi Paalalinna viilhall
Meie kooli õpilaste kohad ja tulemused olid järgmised :
PV teivashüpe : 1. koht Marten Roasto 2.81
4. koht Marten Mägi 1.60
PV 50 m tõkkejooks : 3. koht Marten Roasto 9,59 ; finaalis 8,87
PN kõrgushüpe : 2. koht Hendrik Uustalu 1.25
3. koht Jonas Rätsep 1.20
7. koht Kristopher Gregor Kuulmata 1.05
9. koht Sander Šinkartšuk 1.00
PN 50 m tõkkejooks : 2. koht Jonas Rätsep 9,86 ; finaalis 9,20
5. koht Sander Šinkartsuk 10,23
6. koht Hendrik Uustalu 10,55
10. koht Kristopher Gregor Kuulmata 11,41
TV kaugushüpe : 2. koht Anna – Marii Lette 4.26
3. koht Anabel Sarapuu 4.25
4. koht Annabel Raudsepp 4.23
TV 50 m tõkkejooks : 5. koht Anabel Sarapuu 9,71
8. koht Annabel Raudsepp 10,35
11. koht Anna-Marii Lette 10,47
TN kõrgushüpe : 2. koht Kiara Oja 1.30
5. koht Tuule Truu 1.15
6. koht Helene Metsmaa 1.10
TN 50 m tõkkejooks 2. koht Helene Metsmaa 9,46 ; finaalis 9,09
5. koht Tuule Truu 10,32
Õpetaja – Riho Siil

12. jaan. 2017 toimusid Viljandimaa koolidevahelised karikavõistlused lauatennises.
Meie kooli I võistkond saavutas kadettide arvestuses (põhikoolide hulgas) 1.koha.
Võidukas võistkonnas mängisid:
1. Marianne Pedak 2c
2. Gregor Kull 5a
3. Romet Okas 6a
Juhendaja: treener Kert Villems

6. dets. 2016 toimus Viljandimaa koolide 1.-3.klasside rahvastepalli karikavõistlus nii tüdrukutele kui ka poistele.
Võistlused toimusid Viljandi Spordihoones.
Meie kooli mõlemad võistkonnad saavutasid 1.koha ja pääsesid edasi vabariiklikele võistlustele.
Tüdrukute võistkonnas mängisid:
1. KENDRA AIDLA 2B
2. GERTU KOIK 2B
3. IRIS UDU 3A
4. MIREL MISSIK 3A
5. BRIGITA HEINMÄE 3B
6. NOORA RONK 3B
7. LISETT TÜRK 3C
8. KRISTIN TAKEL 3C
Poiste võistkonnas mängisid:
1. GERMAN IZJUMOV 3A
2. ERIC LEVIT 3A
3. KRISTOFER SILD 3A
4. GERT – MARTI ÕUNAP 3B
5. SANDER ŠINKARTŠUK 3B
6. MARK SEPP 3B
7. SIIM KABRAL 3C
8. MIHKEL ALAS 3C
Mõlema võistkonna õpetaja: Raina Luhakooder

1. dets. 2016 TV 10 Olümpiastarti  maakondlik 1. etapp Viljandis
Poisid vanemad 50 m jooks:
6. Robin Marandi 7,70 7,66
7. Jakob Tamberg 7,71 7,73
8. Marten Roasto 7,76 7,80
9. Romet Okas 7,95
11. Elari Mänd 8,03
12. Johannes Metsmaa 8,04
14. Joonas Parre 8,15 15. Tenar Tepper 8,20
17. Tauri Toom 8,40
18. Gregor Jaskar Linnupuu 8,44
19. Marten Mägi 8,96
Poisid vanemad kaugushüpe :
5. Marten Roasto 4.51
8. Robin Marandi 4.19
10. Johannes Metsmaa 4.00
11. Jakob Tamberg 3.94
12. Tauri Toom 3.86
13. Tenar Tepper 3.77
15. Joonas Parre 3.72
16. Romet Okas 3.72
19. Gregor Jaskar Linnupuu 3.32
20. Elari Mänd 3.30
21. Kristjan Niitav 3.28
22. Marten Mägi 2.89
Poisid nooremad 50 m jooks:
1. Jonas Rätsep 7,72 7,65
7. Markkus Oras 8,03 7,97
9. Hendrik Uustalu 8,05 8,03
10. Madis Andreas Raba 8,08
12. Kaarel Rätsep 8,18
13. Gregor Kull 8,20
16. Sander Šinkaršuk 8,48
25. Tristan Aleksandrov 8,88
29. Peeter Jaak Pius 8,99
Poisid nooremad kuulitõuge:
3. Mark Jaak Andre 7.32
7. Joosep Animägi 6.73
9. Märtin Patrick Mändmaa 6.40
15. Mihkel Leetmaa 5.83
17. Jonas Rätsep 5.61
Tüdrukud vanemad 50 m jooks:
2. Hanna Maria Fatkin 7,43 7,42
4. Annabel Raudsepp 7,51 7,56
5. Anabel Sarapuu 7,72 7,74
6. Anna Marii Lette 7,79 7,81
10. Liisel Põder 7,92
Tüdrukud vanemad teivashüpe:
3. Annabel Raudsepp 2.10
4. Anna Marii Lette 2.10
Tüdrukud nooremad 50 m jooks:
3. Helene Metsmaa 7,94 7,88
4. Tuule Truu 8,18 8,00
6. Mona Sepp 8,36 8,28
10. Annemar7i Vaar 8,48
11. Adele Tamberg 8,50
Juhendaja Riho Siil

30. nov. 2016 toimus Viljandimaa koolide 1.-3.klasside Pallilahingu võistlus nii tüdrukutele kui ka poistele.
Võistlused toimusid Abja Gümnaasiumis.
Meie kooli mõlemad võistkonnad saavutasid hiilgava 1. koha ja pääsesid vabariiklikele võistlustele.
Tüdrukute võistkonnas mängisid:
1. Gertu Koik 2b
2. Mirel Missik 3a
3. Rebeka Johanna Riive 3a
4. Liisa Sindi 3a
5. Iris Udu 3a
6. Mona Sepp 3b
7. Eliisa Leinus 3c
8. Lisett Türk 3c
Poiste võistkonnas mängisid:
1. Eric Levit 3a
2. Kristofer Sild 3a
3. Daniel George Brereton 3b
4. Simon – Ott Haljaste 3b
5. Sander Šinkartšuk 3b
6. Gert – Marti Õunap 3b
7. Siim Kabral 3c
8. Egert Röömel 3c
Mõlema võistkonna õpetaja: Raina Luhakooder

18. nov 2016 Viljandimaa koolide 6.-9.kl. poiste korvpalli KV 2016.Abja spordihoone.
Viljandi Kesklinna Kooli võistkond:
1. Janno Lukas 9B
2. Germo Paas 9B
3. Rasmus Lond 9A
4. Andres Hermann Ritval 9B
5. Jaan-Raimo Ritson 9B
6. Raik Andre 9A
7. Leo Muiste 8A
8. Jarmo Randmäe 8A
Võistkond saavutas IV koha, osales viis võistkonda.
Õpetaja: Jaak Luhakooder

14. nov. 2016 Viljandimaa 4.-5. klasside rahvastepallivõistlused
Saavutasime nii tüdrukute, kui ka poiste arvestused 1.koha.
Võistkonnas mängisid :
TÜDRUKUD
1. Helene Metsmaa 5b
2. Kiara Oja 5b
3. Adele Tamberg 5b
4. Karmen Umsar 5b
5. Lisandra Sepp 5a
6. Helis Konsa 5c
7. Helen Emilia Mätlik 5d
8. Merit Sirg 4b
POISID
1. Jaan-Paul Varik 4c
2. Mark Jaak Andre 5a
3. Jürgen Aas 5a
4. Madis Andreas Raba 5a
5. Mihkel Leetmaa 5b
6. Markus Tank 5c
7. Mihkel Rannala 5d
8. Oliver Plümberg 5d
Õpetajad: Raina Luhakooder ja Riho Siil

29. sept. 2016 toimusid Karksi-Nuias Viljandimaa koolide murdmaajooksu karikavõistlused.
Meie kool saavutas tubli teise koha. Meie õpilaste tulemused olid järgnevad :
Poiste 6 – 7 klassi 1000 m jooks : ( 36 osalejat )
5. koht : Jakob Tamberg
13. koht: Tauri Toom
19. koht: Kristjan Niitav
Poiste 6 – 7 klassi 2000 m jooks : ( 18 osalejat )
1.koht : Johannes Metsmaa
7. koht : Johannes Rebane
11. koht : Arvo Ploomipuu
Poiste 8 – 9 klassi 1000 m jooks : ( 32 osalejat )
4. koht : Raigo Joala
14. koht : Germo Paas
19. koht : Mihkel Lõpp
Poiste 8 – 9 klassi 3000 m jooks : ( 20 osalejat )
3.koht : Henri Treimuth
5. koht : Jarmo Randmäe
16. koht : Leo Muiste
Tüdrukute 6 – 7 klass 500 m jooks : ( 29 osalejat )
2. koht : Anna Marii Lette
4. koht : Anabel Sarapuu
6. koht : Annabel Raudsepp
20. koht Hanneloore Sarapuu
Tüdrukute 6 – 7 klass 1500 m jooks : ( 20 osalejat )
2.koht : Mariliis Paris
4. koht Janeli Alliksaar
5.koht Sirli Põder
Tüdrukute 8 – 9 klass 500 m jooks : ( 28 osalejat )
3.koht : Anete Hantson
4.koht : Iris Sepp
Tüdrukute 8 – 9 klass 2000 m jooks : ( 20 osalejat )
1.koht : Liisa Maria Printsmann
2.koht : Greete – Liisa Toom
5.koht : Johanna Ruljand
8.koht : Keliis Lillemets

21. sept. 2016 toimus Jakobsoni Kooli juures Viljandimaa koolide 4.-5.klasside õpilaste teatejooksukross.

Meie kooli võistkond oli väga tubli, võistles hästi ja tasuks 1.koht!
Võistkonda kuulusid:
1. ANNABEL IMALA 4A
2. LENE VARULA 4B
3. INGEL MADLEEN TIITUS 4C
4. VANESSA POKK 4C
5. KENNERT KESALO 4A
6. JONAS RÄTSEP 4A
7. KARL SEBASTIAN PUUSTUSMAA 4A
8. AIMAR ALKSNIS 4B
9. TUULE TRUU 5A
10. HELENE METSMAA 5B
11. KIARA OJA 5B
12. ADELE TAMBERG 5B
13. JÜRGEN AAS 5A
14. GREGOR KULL 5A
15. HENDRIK UUSTALU 5A
16. KAAREL RÄTSEP 5B
Õpetajad: Riho Siil ja Raina Luhakooder

15. sept. 2016 Viljandimaa koolide 6.-9.kl. poiste jalgpalli KV 2016.
Tulemuste fail

14. sept. 2016 Viljandimaa koolide 6.-9.kl. tüdrukute jalgpalli KV 2016.
Tulemuste fail

 
Külastusi täna: 1095 Kokku: 1490649495 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet