Maakondlikud võistlused

3. apr. 2018 toimus Viljandimaa noorte võistkondlik malevõistlus.
Kesklinna kool osales kahe võistkonnaga koosseisudes:
I võistkond saavutas 8 võistkonna hulgas väga tubli II koha:
1. laud Maarja Kährik, 5b klass
2. laud Simo Marvin Viir, 4 klass
3. laud Aksel Aavik, 3c klass (oma laual väga tubli II koht)
4. laud Anton Aavik, 2a klass (oma laual 3.-4. koha jagamine)
II võistkond saavutas 8 võistkonna hulgas 5. koha:
1. laud Johannes Kaup, 6d klass
2. laud Feliks Oja, 2b klass
3. laud Aaron Kütt, 3c klass
4. laud Uku Tamberg, 3b klass (oma laual väga tubli II koht)
Viljandi Huvikooli maleringi juhendajad Margit Simenson ja Siim Kanep

19
. märts 2018  Viljandimaa koolide jalgpalli osavusfestival 2018.
Viljandi Kesklinna Kooli võistkonnad:
4. – 5. kl. võistkond saavutas II koha, osales seitse võistkonda.
1. Kennert Kesalo 5A
2. Karl Sebastian Puustusmaa 5A
3. Eric Levit 4A
4. Remy Varik 4A
5. Laura-Liisa Kolomets 5A
6. Noora Ronk 4B
1. – 3. kl. võistkond saavutas II koha, osales kaheksa võistkonda.
1. Uku Tamberg 3B
2. Andre Põder 3B
3. Mattias Järv 3C
4. Sten-Marcus Pulin 3B
5. Marianne Pedak 3C
6. Kendra Aidla 3B
Võistkond
Õpetaja: Jaak Luhakooder

11. märtsil 2018 koolinoorte hokiturniiril "Kuldlitter 2018"  Viljandi linna piirkonnas
saavutas Viljandi Kesklinna Kooli võistkond
1. koha.
Võistlesid
Mark Sepp, Siim Kabral, Mihkel Alas, Romeo Pikand, Sander Šinkartšuk, Armin Šinkartšuk, Kevin Puu, Mattias Palmiste
Juhendaja Kaja Orobko

9. märtsil 2018 toimus Viljandi spordihoones 1.-3. klasside rahvastepalli piirkondlik finaal.
Viljandi Kesklinna Kooli tüdrukud saavutasid II koha ja poisid III koha.

12. veebr. 2018 Viljandimaa koolide 6.-9.kl. poiste saalihoki KV 2018.
Viljandi Kesklinna Kooli võistkond:
1. Sander Saik 9A
2. Mark Kulp 9A
3. Robin Marandi 8A
4. Jarmo Randmäe 9A
5. Markus Aidla 9B
6. Markus Michelis 9C
7. Johannes Rebane 8A
8. Jakob Tamberg 8B
9. Johannes Metsmaa 8B
Võistkond saavutas II koha, osales kuus võistkonda.
Juhendaja Jaak Luhakooder

2. veebr. 2018 toimusid Viljandimaa 1. – 5. klasside poiste saalijalgpalli karikavõistlused.
Meie koolil õnnestus kaheksa kooli hulgas võitjaks tulla.
Võistkonnas mängisid :
1. Eric Levit 4A
2. Remy Varik 4A
3. Sander Šinkartšuk 4B
4. Daniel George Brereton 4B
5. Mihkel Metusala 4B
6. Siim Kabral 4C
7. Jonas Rätsep 5A
8. Pernel Saar 5A
9. Kennert Kesalo 5A
10. Karl Sebastian Puustusmaa 5A
Õpetaja Riho Siil

24. jaan. 2018 Maakondlikud tütarlaste võistlused saalihokis
2.koht.
1. Mei-Bret Isotamm 8A
2. Anette Hantson 9A
3. Sigrid Kapanen 9A
4. Saara Orav 9A
5. Liisa Marie Printsmann 9A
6. Johanna Ruljand 9C
7. Marie Kramer 8A
8. Janeli Alliksaar 8B
Õpetaja Kaja Orobko

16. jaan. 2018 Viljandimaa koolide 3 x 3 korvpalli võistlustel ,
mis toimusidAbjas
saavutasid meie poisid III koha,
osales üheksa võistkonda.
Juhendaja Jaak Luhakooder

1. dets. 2017 Viljandimaa koolide 6.-9.kl. poiste saalijalgpalli KV 2017.
Viljandi Kesklinna Kooli võistkond
 II koha (osales kümme võistkonda)
1. Jarmo Randmäe 9A
2. Jakob Tamberg 8B
3. Johannes Metsmaa 8B
4. Robin Marandi 8A
5. Martin Braun 9A
6. Tanel Lellep 9B
7. Mihkel Lõpp 9C
8. Mark Kulp 9A
9. Tanel Räästas 9C
10. Oliver Ruut 8B
Õpetaja Jaak Luhakooder

30 nov. 2017 võistlesid "pallilahingus"Viljandimaa koolidevahelistel võistlustel 3 b klassi õpilased
Tulemused:
poisid 1. koht
1.Silver Leetmaa
2.Oliver Buht
3.Sten Markus Pulin
4.Uku Tamberg
5.Rasmus Tank
6.Martin Elmaste
7.Andre Põder
tüdrukud 1. koht
1.Marie Miilen
2.Carmen Kilk
3.Gertu Koik
4.Niina Rämmeld
5.Kädi Lii Väli
6.Hanna Maria Pulin
7.Alice Lääne
Õp. Kalli Laprik

17. nov. 2017 toimusid Viljandimaa koolide 4. – 5. klasside rahvastepallivõistlused.
Meie kool saavutas võidu nii poiste kui tüdrukute arvestuses.
Võistkondades mängisid :
1. Sander Šinkartšuk 4b
2. Eric Levit 4a
3. Siim Kabral 4c
4. Sten Markus Lohu 5a
5. Karl Art Johann Asu 5a
6. Aimar Alksnis 5b
7. Jaan-Paul Varik 5c
8. Armin Šinkartšuk 5c
Õpetaja Riho Siil
1. Lisett Türk 4c
2. Annemarii Vaar 5a
3. Elis Allev 5a
4. Merit Sirg 5b
5. Herda Hendrikson 5c
6. Kaisa Riin Kingo 5c
7. Katerina Herma 5c
8. Ingel Madleen Tiitus 5c
Õpetaja Kalli Laprik

27. sept. 2017 toimusid Karksi-Nuia Terviseradadel Viljandimaa koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlused.
Koolidevahelises võistluses tuli võitjaks meie kool 482 punktiga, järgnesid Jakobsoni Kool 450 punktiga ja Paalalinna Kool 430 punktiga.
Meie kooli õpilaste paremad tulemused :
6.-7. klassi tüdrukute 700 m jooks :
3. Sonja Siimson
4. Annabel Raudsepp
6.-7. klassi tüdrukute 1500 m jooks :
1. Mariliis Paris
3. Adele Tamberg
8.-9. klassi tüdrukute 700 m jooks :
1. Anette Hantson
5. Johanna Ruljand
8. – 9. klassi tüdrukute 1500 m jooks :
2. Liisa Marie Printsmann
4. Janeli Alliksaar
6.-7. klassi poiste 1000 m jooks :
2. Marten Roasto
5. Tenar Tepper
6.-7. klassi poiste 2000 m jooks :
6. Tauri Toom
12. Hendrik Uustalu
8.-9. klassi poiste 1000 m jooks :
2. Mihkel Lõpp
7. Margus Soosaar
8. – 9. klassi poiste 2000 m jooks :
2. Henri Treimuth
4. Jarmo Randmäe
Õpetaja Riho Siil

20. sept. 2017 Viljandimaa koolide 4.-5. kl. murdmaateatejooks
Meie koolil läks väga hästi ja kaitsesime eelmise aasta võitu. Teise koha sai Jakobsoni kooli võistkond ja kolmas oli Paalalinna kooli võistkond.
Võidukas võistkonnas jooksid :
1. Mona Sepp 4b
2. Brigita Heinmäe 4b
3. Noora Ronk 4b
4. Sander Šinkartšuk 4b
5. Kaarel Pärn 4b
6. Eric Levit 4a
7. Alexandra Riisa 4b
8. Daniel George Brereton 4b
9. Kennert Kesalo 5a
10. Karl Sebastian Puustusmaa 5a
11. Annabel Imala 5a
12. Ingel Madleen Tiitus 5c
13. Vanessa Pokk 5c
14. Annemarii Vaar 5a
Õpetaja Riho Siil

18. sept. 2017 Viljandimaa koolide 6.-9.kl. tüdrukute jalgpalli KV

1. koht:
1. Saara Orav 9kl.
2. Helene Dimitrijev 9kl.
3. Sigrid Kapanen 9kl.
4. Liisa Marie Printsmann 9kl.
5. Anette Hantson 9kl.
6. Johanna Ruljand 9kl.
7. Taaja Korts 8kl.
8. Mei-Bret Isotamm 8kl.
9. Karita Pukk 8kl.
Tulemuste fail on SIIN!