| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Lingid e-posti keskkondadesse
Tunniplaan 2017/2018 1.p.-a.
Stuudiumi avalik kalender
Olümpiaadide (ainevõistluste) tulemused
 
  Mõte  

Aus sõna võib olla valus, kuid parem kui vale.Kairiin Kukk, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
 
Kas Sulle meeldib meie kooli Facebooki lehekülg?
 


1.-5.kl. saalijalgpall 18.02.10

 

 

 

VILJANDIMAA KOOLIDE 1.-5.KL.

SAALIJALGPALL

18.02.2010.
A-alagrupp                            

 

VÕISTKOND

1
2
3
4
P
K
1
RAUDNA PK
//////
0
0:5
3
1:0
0
0:2
3
1:7
III
2
VILJ.PAALAL. GÜMN.
3
5:0
//////
3
6:0
0
2:4
6
13:4
II
3
KIRIEVERE PK
0
0:1
0
0:6
//////
0
0:3
0
0:10
IV
4
VILJANDI MAAGÜMN.
3
2:0
3
4:2
3
3:0
//////
9
9:2
I

 
B-alagrupp

 

VÕISTKOND

1
2
3
P
K
1

S-JAANI  GÜMN.

//////
0
2:3
0
2:3
0
4:6
III
2
VALUOJA PK
3
3:2
//////
3
4:0
6
7:2
I
3
TÄÄKSI PK
3
3:2
0
0:4
//////
3
3:6
II

 
C-alagrupp

 

VÕISTKOND

1
2
3
P
K
1

KÕPU PK

//////
1
0:0
0
1:4
1
1:4
III
2
A.KITZBERGI GÜMN.
1
0:0
//////
0
0:1
1
0:1
II
3
TARVASTU G.
3
4:1
3
1:0
//////
6
5:1
I

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KOHAMÄNGUD

1.-3. KOHT

 

VÕISTKOND

1
2
3
P
KOHT
1

VILJANDI MAAGÜMN.

//////
0
1.2
3
3:1
3
4:3 +1
I
2
VALUOJA PK
3
2:1
//////
0
2:3
3
4:4  0
II
3
VILJANDI PAALALINNA
0
1:3
3
3:2
//////
3
4:5  -1
III

 
4.-6.KOHT

 

VÕISTKOND

1
2
3
P
KOHT
1

TÄÄKSI PK

//////
3
1:0
3
1:0
6
IV
2
A.KITZBERGI GÜMNAASIUM
0
0:1
//////
0
0:2
0
VI
3
TARBASTU G.
0
0:1
3
2:0
//////
3
V

 
7.-9.KOHT

 

VÕISTKOND

1
2
3
P
KOHT
1

RAUDNA PK

//////
0
1:2
0
0:1
0
IX
2
S-JAANI GÜMN
3
2:1
//////
3
3:0
6
VII
3
KÕPU PK
3
1:0
0
0:3
//////
3
VIII

 
10. KIRIVERE PK
 
 
Võistluste peakohtunik: Jaak Luhakooder
 
Korraldaja: Viljandimaa Spordiliit,Margit Kurvits
 
 
 
PAREMUSJÄRJESTUS:

I VILJANDI MAAGÜMNAASIUM

Martin Lõiv-võistkonna parim mängija,Sten Tuvi,Egert Adrat, Oskar Udras,Karlis Jänes, Tony Nõu, Kristjan Luik, Rudolf Joel Udras, Gunnar Laur Sindi, Krister Kansi.
Õp. Jaak Luhakooder

 

II VALUOJA PÕHIKOOL

Oskar Berggren-võistkonna parim mängija,Kristo Leemet,Kermo Aasmäe, Edgar Toimetaja, Tõnis Toom, Kristofer Kõss, Alko Laanoja, Illimar Loigo, Madis Pani, Joonas Koger.
Õp.Toomas Jüris
 
III VILJANDI PAALALINNA GÜMNAASIUM
Kuldar-Kristjan Kurg-võistkonna parim mängija,Karl Romet Nõmm,Joosep Pill, Sander Neering, Raiko Roosna, Fabio Klait Loim, Remi Joosep Jürgens, Marko Liias.
 
4. TÄÄKSI PÕHIKOOL
Sander Hiiemäe,Sigrid Paas,Joosep Roosalu,Tauno Toomsalu,Madis Hiiemäe, Mehis Suigusaar,Andreas Zamanov,Alex Stanovoi,Klaid Vaarik.
Tr. S.Vassiljev
 
5. TARVASTU GÜMNAASIUM
Karl Hunt,Aigar Kask,Aimar Kask,Taaniel Küla,Sander Koltsov,Tauri Lott, Andre Arak,Janno Ülenurm, Kevin Tamm,Genri Pähnpuu.
Tr.Antti Rosenberg
 
6. A.KITZBERGI GÜMNAASIUM
Remy Raheste,Miku Mäesalu,Ahto Sarap, Eero Maling, Riko Raheste, Heiko Teiss, Kermo Rull, Martin Vahtramäe.
Õp. Jaak Israel
 
7.SUURE-JAANI GÜMNAASIUM
Timo Siim,Joonas Simuste,Kenet Oru,Taavi Lipp,reiko Männik,Kevin Ibrus, Mark-Tanner Jegorov,Tarmo Soha,Ainar Vainaru,Reimo Tõkke.
Tr.S.Vassiljev
 
8. KÕPU PÕHIKOOL
Silver Jakobson,Ivo Ekbaum,Erik Kalda,Murat Musajev,Kenno Kalda,Toni-Antoni Tarakanov.
Õp. Lilian Estorn
 
9.RAUDNA PÕHIKOOL
Mait Allas,Rünno Hensen,Andris Järv,Joonas Riigor,Erko Sild,Meelis Heinpõld,Ivar Tutt,Marko Sults.
Õp. Lilian Estorn
 
10. KIRIVERE PÕHIKOOL
Germo Krabi,Kimmo Kask,Kaimar Aun,Kristo Jukk,Egert Neverovski,Frans Leis, Kimmo Sepp,Martin Orgusaar,Marianno Evert.
Õp.Silje Tohvri
 
 
 
 

 
Külastusi täna: 302 Kokku: 1506289225 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet