| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Õppeperioodid ja vaheajad
  Tundide ajad
  Tunniplaan
  Ainekavad
  Klassiruumid Uueveski tee 1
  Klassiruumid Jakobsoni tn 42
  Ainevaldkonnad ja juhid
  Õppeaasta eesmärgid
  Tunnijaotuskava põhikoolis
  Konsultatsioonid
  Eksamid ja tasemetööd
  Õpiveeb
  Õppematerjalid
  Olümpiaadid(ainevõistlused)
  Pane tähele  
Mudilaskoori 30. juubelipidu
Rajaleidja ja PPA pöördumine lapsevanemate poole
Kooliaastaks 2017/2018 planeeritud sündmused
Tunniplaan mobiilis
Õpilaste saavutused - edulood
 
  Mõte  

Isekus ei anna kunagi sulle lepitust. Kaja Rusi, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
Kas Sa tunned huvi meie kooli ajaloo vastu?
 

ilm1_ani

2017/2018

 

20. jaan. 2018 robootikavõistluse FLL (First Lego League) Lõuna-Eesti 1. poolfinaalis
saavutsas meie kooli võistkond 34 meeskonna võistluses
1. koha hüdrodünaamika projektis ja
3. koha robotimängus
ja sai õiguse osaleda vabariiklikus finaalis märtsis 2018.
Võistkonda kuulusid:
Joosep Animägi
Joonas Animägi
Lennart Martin Hannus
Villem Haug
Kris Puusepp
Hanna-Liisa Peerna
Britta Smolin
Kristjan Leinus
Slevin Karuse
Fännid:
Mihkel Brinzei
Kardo Ibrus
Juhendaja Meelis Reinart

9. dets. 2017 toimus geograafiaolümpiaadi maakonnavoor
7. klass
Anna Marii Lette 1. koht
8. klass
Hannes Arumäe 1. koht
Johannes Metsmaa 3. koht
Hannah Kaarma 5. koht
9. klass
Kristjan Uus 1. koht
Helene Dimitrijev 2. koht
Johanna Ruljand 6. koht
Olümpiaadil osalesid veel: Claudia Alksnis(7. koht), Kaarel- Vahur Vingisaar(7. koht), Simon Susi(7. koht), Anette Hantson, Robin Kristofer Pärnsalu ja Liisa Marie Printsmann.
Juhendaja Eve Ivask

30. nov. 2017 toimunud XV koolinoorte mälumängumeistrivõistluste maakonnavooru 2. koht
Võistkond:
1. Reena Anette Maidla 9c
2. Johanna Ruljand 9c
3. Simon Susi 9c
4. Kristjan Uus 9c
Juhendaja Riina Kangro

29. nov. 2017 toimus Viljandimaa põhikoolide mälumängu "Pähklipureja" 1. voor.
Meie kooli võistkond saavutas 5. koha.
Võistkonda kuulusid:
Keitti Anett Erilane- 6a kl.
Anna Marii Lette- 7c kl.
Johannes Metsmaa- 8b kl.
Keliis Lillemets- 9a kl.
Juhendaja Eve Ivask

28. nov. 2017 toimus Viljandi Linnaraamatukogus XXI etluskonkursi "Koidulauliku valgel" maakonnavoor.
Nooremas astmes sai
I koha Katariina Leets 8.a klassist (õp Külliki Asu),
II koha Kaarel-Vahur Vingissaar 8.a klassist (õpetajad Külliki Asu ja Erika Aas)
ning eripreemia Elinor Luik 6.b klassist (õp Külliki Asu).
12. detsembril Pärnus toimunud vabariiklikul võistlusel sai Katariina Leets Koidula Gümnaasiumi eripreemia.

24. nov. 2017 J. Depmanile pühendatud nuputamisvõistluse tulemused
1. koht
Kristjan Uus, Britta Smolin, Johannes Rebane, Johannes Metsmaa
3. koht
Keliis Lillemets, Liisa Marie Pintsmann, Kerli Kajak, Hannah Kaarma
6-7. koht
Helene Dimitrijev, Johanna Ruljand, Britt Marii Venderström, Sandra Kosemaa
Juhedajad Anneli Luik ja Rene Sadam

20. nov. 2017 toimus maakondlik põhikoolide saksa keele olümpiaad "SmartOlympiade"
Meie kooli õpilaste tulemused:
6.klassid:
I.koht - Keitti Anett Erilane, Lisandra Sepp, Mark Jaak Andre (õp. Helje Tiit)
II.koht - Sten Kuld, Mihkel Rannala, Markkus Vilu (õp. Sirje Liiva)
III.koht - Gregor Jaskar Linnupuu, Mathias Mänd, Markkus Orav (HT)
7.klassid:
I koht - Madara Kuld Matsin, Elsbet Helena Tiitus, Birgit Pilve (HT)
III-IV koht - Claudia Alksnis, Anna Marii Lette, Jete Liisa Kiik (HT)
9.klassid
I koht + üldvõitja - Britta Smolin, Liisa Marie Printsmann, Rasmus Ruubel (HT)
II koht – Ursula Ilves, Mihkel Lõpp, Reena Anette Maidla (SL)

8. nov. 2017 Viljandi Linnaraamatukogus toimunud infootsimängul „Raamatutes peitub tarkus“
saavutas I koha 5.c võistkond koosseisus
Ingel Madleen Tiitus, Rute Trochynskyi ja Jaan-Paul Varik
Juhendaja Liina Smolina

2. nov. 2017 toimus Viljandi Linnaraamatukogus maakonna 8. klasside ettelugemisvõistlus inglise keeles,
mille võitis
Eleonoora Kõrge 8.c klassist( õp. Enid Härm).
Kokku oli osalejaid 24.
Meie koolist osalesid veel:
Carmen-Victoria Vender 8.c, Sandra Kosemaa 8.c (õp.Enid Härm)
Katariina Visnap 8b, Heidi Kalaver 8b, Kalev Mettus 8a (õp. Piret Sadam)
Hannes Arumäe 8b (õp.Anu Roht)

28. okt. 2017 toimus Tallinna Reaalkoolis vabariiklik 6. klasside õpioskuste võistlus.
Meie kooli võistkond saavutas 4. koha!
Võistkonda kuulusid
Tuule Truu,
Lennart Martin Hannus,
Hanna Alice Haavapuu,
Helen Emilia Mätlik ja
Mona Mia Toomla.
Juhendaja Liina Smolina

28. sept. 2017 toimus maakonna 6. klasside õpioskuste võistlus.

1. koha saavutas meie kooli võistkond koosseisus
Helene Metsmaa
Lennart Martin Hannus
Hanna Alice Haavapuu
Helen Emilia Mätlik
Mona Mia Toomla
Juhendaja Liina Smolina

 
Külastusi täna: 911 Kokku: 1516079919 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet