2018/2019

28. nov. 2018
XVI koolinoorte meistrivõistluste maakondlikus eelvoorus
I koht (võistkond Johannes Rebane, Katariina Visnap, Kaarel-Vahur Vingisaar, Hendrik Kala)
II koht (võistkond Hannes Arumäe, Kaarel Märt Pius, Johannes Metsmaa, Kerli Kajak)
Juhendaja Riina Kangro
 

29. nov. 2018 toimus Viljandi maakondlik saksa keele olümpiaad 8.-9.klassile
Võistkonnas oli 2 liiget.
Meie kooli esindasid järgmised õpilased:
Marie Kramer, Hendrik Kala 1.koht
Elsbet Helena Tiitus, Birgit Pilve 3.koht
Claudia Alksnis, Maarja Õmblus 5.-6.koht
Katariina Visnap, Johannes Metsmaa 8.koht
Stella Laureen Bergmann, Sonja Siimson 9.koht
Kokku võistles 14 meeskonda.
Juhendaja Helje Tiit

28. nov. 2018 toimus Viljandi Linnaraamatukogus etluskonkursi "Koidulauliku valgel" maakonnavoor.
Meie kooli õpilased osalesid nooremas vanuseastmes.
I koht Katariina Leets, 9.a kl
II koht Emma Sepp, 7.b kl
III koht Karl-Vahur Vingisaar 7.c kl
Hästi esines ka Heidi Kalaver 9.b klassist.
Katariina Leets esindab Viljandi maakonda lõppvõistlusel Pärnus.
Juhendajad Külliki Asu ja Külliky Lohu.

21. nov. 2018 toimus Viljandimaa põhikoolide mälumängu "Pähklipureja" 1. voor.
Meie kooli võistkond saavutas 2. koha.
Võistkonda kuulusid:
Rosette Liis Uus - 6.a kl.
Keitti Anett Erilane - 7.a kl.
Anna Marii Lette - 8.c kl.
Johannes Metsmaa - 9.b kl.
Juhendaja: Eve Ivask

7. nov. 2018 Viljandi Linnaraamatukogus toimunud infootsimängul "Raamatutes peitub tarkus" saavutasid III koha 5.c õpilased 
Lisett Türk, 
Lorette Siimer ja
Uku Kalle Reili.

17. nov. 2018 osalesid Põlvas vabariiklikul etluskonkursil "Tahan Sulle öelda..." 
5.c klassist Siim Luide ning 
9.a klassist Katariina Leets ja Kaarel-Vahur Vingisaar.
VII-IX klassi vanuseastmes pälvis Katariina Leets II koha ning
Kaarel-Vahur Vingisaar sai eripreemia.
Juhendaja Külliki Asu

5. nov. 2018 toimunud 9. klasside maakondlikul inglise keele võistlusel Escape Room osalesid meie koolist:
1. Heidi Kalaver
2. Katariina Visnap
3. Hannes Arumäe
4. Kristo Maisa
5. Gerda Jaksi
6. Kalev Mettus
7. Kaarel-Vahur Vingissaar
8. Anna-Triin Je˛ova
9. Hannah Kaarma
10. Katariina Leets
11. Kerli Kajak
Koha peal moodustati koolide segavõistkonnad. Esikolmikusse tulid nende võistkondade koosseisus: 
1. koht Kaarel-Vahur Vingissaar ja 2. koht Hannah Kaarma
Juhendajad Piret Sadam, Enid Härm, Anu Roht

27. okt. 2018 toimus Tallinna 21. Koolis XXIV õpioskuste riiklik võistlus.
Meie kooli võistkond saavutas 1. koha!
Võistkonda kuulusid 6.b õpilased Maarja Kährik, Johanna Madleen Lond ja 6.c õpilased
Ingel Madleen Tiitus, Rute Trochynskyi ja Jaan-Paul Varik.
Juhendas Liina Smolina

19.okt. 2018 Digioskaja 2018 võistluse  Viljandi maakonnavoor Jakobsoni koolis
Meie kooli robootikavõistkonnad Vilexodus-1 (3. kooliaste)
Joosep Animägi, 
Villem Haug, 
Kristjan Leinus
ja Vilexodus-2 (2. kooliaste)
Joonas Animägi, 
Kardo Ibrus, 
Sten-Markus Pulin
esinesid edukalt ja teenisid edasipääsu finaalvõistlusele.
Juhendaja Meelis Reinart

6. okt. 2018 Koerus Aruküla mõisas toimunud 16. Kalju Lepiku luulevõistlusel
osalesid Heidi Kalaver 9.b klassist ja Triinu Kree 7.d klassist.
Triinu sai Koeru apteegi eripreemia.
Juhendajad Külliki Asu ja Külliky Lohu

25. sept. 2018 toimus maakonna 6. klasside õpioskuste võistlus.
1. koha saavutas meie kooli võistkond koosseisus
Maarja Kährik
Johanna Madleen Lond
Ingel Madleen Tiitus
Rute Trochynskyi
Jaan-Paul Varik
Juhendaja Liina Smolina