| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Viljandi Kesklinna Kool võtab tööle eripedagoog-logopeedi ja sotsiaalpedagoogi
Tunniplaan 2017/2018 1.p.-a.
Stuudiumi avalik kalender
Olümpiaadide (ainevõistluste) tulemused
 
  Mõte  

Hea sõna peidab endas helli mõtteid.

Markus Paris, 7. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
Kas Sulle meeldib meie kooli Facebooki lehekülg?
 

ilm1_ani

Orienteerumine 2.-3.kl. mai 2010

 

 

ORIENTEERUMINE 2. KLASS - TÜDRUKUD

12.MAI 2010 A


  1. LEENE LOTTA LÜDIMOIS 2B 8.25,5

    LAURA KINGO 2B

  2. SANDRA KRISTELLA JÕGIS 2B 8.35,2

    ANDRA SOOPA 2B

  3. JANET KARU 2B 9.17,3

    LIIS HEINA 2B

  4. KRISTIINA UUS 2A 12.06,1

    ANETE OSI 2A

    BERTHA PAULINE KIVILAAN 2A

  5. MARIE RUUT 2A 12.38,8

    HANNA LIISA PEERNA 2A

  6. KRISTEL MOORATS 2A 12.45,3

    ROMI VARULA 2A

  7. MAARJA VOLT 2B 12.53,4

    KATRINA MERILY REIMAND 2B

  8. ANETTE GRÜNER 2A 12.55,5

    MERILY KOMUSSAR 2A

  9. REILIKA RITSON 2A 13.22,6

    ALICE KADAK 2A

  10. REBEKA VAINOJA 2B 13.36,7

    CEITHY PAJU 2B

 

ORIENTEERUMINE 2.KLASS - POISID


 

  1. RASMUS LOND 2A 9.39,5

    RAIK ANDRE 2A

  2. KARL JOAN ALESMA 2A 9.41,5

    TANEL VÕIP 2A

  3. GERMO PAAS 2B 10.16,5

    JARMO PÕLLUSTE 2B

  4. ANDRES RITVAL 2B 10.22,1

    JANNO LUKAS 2B

  5. RAIMOND TULP 2C 11.35,9

    SANDER PEEK 2C

    SANDER PAJU 2C

  6. TAIMO VEIDER 2C 11.51,9

    JAN DANIIL KREIVALD 2C

  7. ALEX KOZÕRENKO 2A 13.07,4

  8. RÜNNO REBANE 2A 13.08,3

    HANNES HÄRMAS 2A

  9. KARL RUDOLF ORG 2C 13.14,8

    TAIMO JAANOV 2C

  10. MARTIN PALMISTE 2A 13.19,6

    KEN ROBERT KÕPP 2A

 

ORIENTEERUMINE 3.KLASS - TÜDRUKUD

14.MAI 2010


  1. JESSICA KAROLIINA TÕNISALU 3A 6.22,1

  2. LISA BATRICIA KARU 3B 6.30,5

  3. AMI SILD 3B 7.02,2

  4. MARLEENE LÕO 3B 7.13,9

  5. GEIDI ÕUNAP 3B 7.16,7

  6. HELEN ALEV 3C 7.20,3

  7. KERLI KINK 3A 7.20,9

  8. MARILY JAANSON 3B 7.52,7

  9. HANNA BRITTA PARIK 3B 8.02,6

  10. ANN SILVA ELMASTE 3A 8.36,7


3.KLASS - POISID


  1. KERT HUNT 3B 6.36,6

  2. MARKUS ANDRE OJA 3B 6.56,7

  3. RENE TEEDLA 3A 7.15,7

  4. RAIAN LUUS 3C 7.50,9

  5. ROBIN ILUS 3A 8.00,6

  6. SIMON DRÕGIN 3B 8.00,8

  7. SANDER PETTAI 3B 8.17,5

  8. KRISTER KANSI 3A 8.27,3

  9. RAUL TAMBRE 3C 8.44,5

  10. TORMI ARIVA 3B 8.52,4

 
Külastusi täna: 909 Kokku: 1506364238 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet