| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
E-Kool VIKO E-post  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Olümpiaadide (ainevõistluste) tulemused
Tunniplaan 2016/2017 2. poolaastaks
 
  Mõte  

Igal sõnal on hind.Kerli Kink, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
 
Kokku 0 vastamist


ORIENTEERUMINE 4.-5. KLASS mai 2010

 

ORIENTEERUMINE  4. KLASS  -  TÜDRUKUD

 

28.MAI  2010.A.

 

1.    KÄROLIN  NEERING                                    4B              24.20,6

          ANNELIISE  TEDER                                      4B

2.    DEIVI  TOBRELUTS                                      4A              29.05,9

          KRISTIN  KIVILAAN                                     4A

3.    KRISTIN  LEPIK                                            4B              37.00,5

          REELIKA  VARBLANE                                 4B

4.    JOANNA CRISTIIN  RAIA                      4A              38.33,9

          KRISTIINA  SARAPUU                                    4A

5.    ALEXANDRA  ARTMA                                    4B              38.47,7

          DEMY  LIIVA                                                     4B

6.    VIKTORIA LY  PELL                              4A              39.45,1

          EVA – GRETA  VUNDER                                 4A

7.    HANNA ANETT  PEIEL                                   4A              46.21,5

          MARLEEN  MÄEORG                                     4A

8.    KARITA  KIMMEL                                            4A              52.21,0

          HANNA LY  ODER                                           4A

9.    KIRKE KATARIINA  SIIMSO                           4B              1:01.09,2

          GISELA PUU                                                     4B

 

ORIENTEERUMINE  4. KLASS  -  POISID

 

28.MAI  2010.A.

 

1.     OLIVER  VANAMETS                             4A               28.08,8

TIM  KORTS                                            4A

2.     KASPAR  SAAREM                                  4B               30.15,6

KEVIN  JÜRIMA                                      4B

3.     ALEX  TOOM                                           4B               30.49,3

RUDOLF JOEL  UDRAS                          4B

4.     HENN HENDRIK  SEPP                             4A               30.52,5

SIIM  LENDER                                           4A

5.     EVEN  EKBAUM                                        4B               31.49,6

HÄROLD  VÄLBA                                     4B

6.     KEVIN  MÄNDMETS                                 4B               33.50,0

KÜNTER  GRÜNBAUM                             4B

7.     KARL – EERIK  PIKK                                4B               35.26,4

MARIO   MITT                                           4B

8.     RAUL – ERIK  LAUR                                 4A               38.36,4

MAX ROBIN  JAANSOO                           4A

9.     MARKO  ELIAS                                         4A               39.34,7

MAARJO  RÖSLER                                   4A

10.                        SANDER  MIKKOR                                   4B               43.11,1

ARDO  PLOOMIPUU                                 4B

 

ORIENTEERUMINE  5. KLASS  -  TÜDRUKUD

 

28.MAI  2010.A.

 

1.    LOORA  ORAV                                                5B              20.07,0

2.    KELINA  LILEMETS                                     5A              20.08,6

3.    SMILLA  SANGERNEBO                    5B              21.37,6

4.    KÄTLIN  KARPOVSKI                                     5A              21.43,8

5.    TRIIN  UNDLA                                        5B              22.47,4

6.    MARIT  PIHELGAS                                          5B              24.51,6

7.    RAGNE  DIMITRIJEV                                      5B              25.18,3

8.    TIINA  BRAUN                                        5B              27.06,0

9.    BRIGITA  ROSLENDER                                   5A              28.00,1

10.                       MALLE  SOOSAAR                                          5B              28.36,7

 

ORIENTEERUMINE  5. KLASS  -  POISID

 

28.MAI  2010.A.

 

1.    GEN – SILVER  ÕUNAP                      5B              20.55,5

2.    PEETER  LEETS                                   5B              21.13,9

3.    TOOMAS ERIK  ANIJÄRV                 5B              21.47,0

4.    MARTIN  LÕIV                              5A              22.54,5

5.    STEN  TUVI                                             5A              23.18,9

6.    TONY  NÕU                                             5B              23.26,0

7.    MARK  DRÕGIN                                     5B              24.29,7

8.    RISTO  LUURI                                         5A              25.08,3

9.    MAIRO  SEIRE                                        5B              25.28,1

10.                       KALEV  VÄLK                               5B              25.47,9

 
Külastusi täna: 209 Kokku: 1495238860 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet