| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
E-Kool VIKO E-post  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
2017/18 õppeaastal 1. klassi astuvate õpilaste info
Olümpiaadide (ainevõistluste) tulemused
Tunniplaan 2016/2017 2. poolaastaks
 
  Mõte  

Kaine mõtleja valib alati parema raja, mida mööda sõdida.

Marie Ruut, 7. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
 
Kokku 0 vastamist


Krossijooks 20.09.10

 

KROSSIJOOKS  2. KLASSID  -  TÜDRUKUD
 
20.SEPTEMBER 2010.A.
 
1.     KELIIS  LILLEMETS                             2A              2.04,6
2.     SAARA  ORAV                                    2A              2.08,1
3.     KETRIN  LIIVASTE                              2B              2.16,7                 
4.     IRIS  SEPP                                            2C              2.17,4                 
5.     EMMA – MARTA  BERZIN                    2C              2.20,1                 
6.     JANELI  TÜÜR                                        2A              2.21,8                 
7.     LIISA – MARIA  PRINTSMANN            2A              2.23,4                 
8.     JOHANNA  ÕMBLUS                             2B              2.24,7                 
9.     LORETA  SOOSAAR                              2C              2.25,1                 
10.   HELENE  DIMITRIJEV                           2A              2.25,6        
 
KROSSIJOOKS  2. KLASSID  -  POISID
 
20.SEPTEMBER 2010.A.
 
1.     MARGUS  SOOSAAR                              2B              2.00,3
2.     MIHKEL  LÕPP                                          2C              2.02,1
3.     JAKK ERIK  PIHLAK                                 2C              2.10,9
4.     KARL EDUARD  JUHKAMSOO            2A              2.11,4
5.     HENRIK  SKAWINSKI                              2A              2.13,7
6.     TANEL  LELLEP                                      2B              2.14,8
7.     MARKUS  MICHELIS                             2C              2.16,2
8.     RASMUS  RUUBEL                                2A              2.17,6
9.     AKSEL  MÄND                                        2C              2.18,4
10.     DOMINIK  SADAM                                 2B              2.19,7
 
KROSSIJOOKS  3. KLASSID  -  TÜDRUKUD
 
20.SEPTEMBER 2010.A.
 
1.     ROMI  VARULA                                    3A              2.10,2
2.     REILIKA  RITSON                                3A              2.15,7
3.     LISETT TIIDO                                       3B              2.17.8
4.     CEITHY  PAJU                                      3A              2.18.0
5.     LEENE – LOTTA  LÜDIMOIS               3B              2.22,1
6.     JANET  KARU                                         3B              2.22,5
7.     KRISTEL  MOORATS                             3A              2.23,4
8.     LAURA  HAAVEL                                   3C              2.25,7
9.     KATRINA MERILY  REIMAND              3B              2.26,0
10.    LIISBETH  RAUDSEPP                                    3A              2.28,4
KROSSIJOOKS  3. KLASSID  -  POISID
 
20.SEPTEMBER 2010.A.
 
1.     KARL RUDOLF  ORG                            3C              1.56,3
2.     REIVO  RITSON                                    3B              1.57,0
3.     GERMO  PAAS                                       3B              2.04,5
4.     TAIMO  JAANOV                                    3C              2.05,2
5.     STEN ERIC  PERSIDSKI                        3A              2.08,0
6.     ANDRES HERMANN  RITVAL              3B              2.12,4
7.     RAIK  ANDRE                                         3A              2.12,7
8.     JANNO  LUKAS                                      3B              2.13,0
9.     SANDER  PAJU                                       3C              2.13,2
10.    KARL MARCUS   ALLIKAS                   3C              2.13,6
 
KROSSIJOOKS 4. KLASSID - TÜDRUKUD
 
20.SEPTEMBER 2010.A.
 
1.      GEIDI ÕUNAP                                         4B              2.55,2
2.      KÄRT TAMBET                                       4A              3.04,2
3.      ANETTE OKS                                          4B               3.08,2
4.      MARIAN KAUR                                        4C               3.16,4
5.      JESSICA KAROLIINA TÕNISALU            4A             3.17,7
6.      MIIA VARULA                                         4A             3.18,4
7.      LISA BATRICIA KARU                            4B               3.20,0
8.      ELISABETH ALONEN                              4B              3.21,4
9.      KATERINA SUJA                                      4C               3.22,1
10.  KAIRIIN KUKK                                        4C               3.22,5
 
KROSSIJOOKS 4. KLASSID - POISID
 
20.SEPTEMBER 2010.A.
 
1.      EERIK ELMASTE                                   4B              2.59,6
2.      SIMON DRÕGIN                                      4B               3.01,7
3.      KRISTER KANSI                                     4A             3.02,9
4.      GUNNAR – LAUR SINDI                          4A             3.06,1
5.      SANDER PALUOJA                                  4A             3.11,8
6.      ROBIN RUUS                                            4B               3.13,3
7.      RAIAN LUUS                                            4C               3.16,2
8.      EERIK KALMET                                       4B               3.17,2
9.      KAIMO PITSENKO                                   4A             3.18,9
10.   MARKO KIRT                                           4B              3.21,0
 
KROSSIJOOKS 5. KLASSID - TÜDRUKUD
 
20.SEPTEMBER 2010.A.
 
1.      PILLE – RIIN TAIM                                5A              2.58,4
2.      KÄROLIN NEERING                               5B               3.05,7
3.      ANNELIISE TEDER                                5B              3.05,9
4.      MARLEEN MÄEORG                                5A              3.06,7
5.      ALEXANDRA ARTMA                                       5B               3.18,3
6.      KÄROLYN MÄESAAR                                       5A              3.23,5
7.      VIKTORIA LY PELL                                 5A              3.23,7
8.      HANNA ANETT PEIEL                             5A             3.24,4
9.      DEIVI TOBRELUTS                                  5A              3.25,9
10.  HANNA LY ODER                                    5A             3.36,3
 
KROSSIJOOKS 5. KLASSID - POISID
 
20.SEPTEMBER 2010.A.
 
1.      SANDER MIKKOR                                  5B               2.51,9
2.      ALEX TOOM                                           5B              2.58,4
3.      SILVER MAAR                                        5B               3.02,6
4.      SANDER IZJUMOV                                  5A              3.09,3
5.      MEELIS KOBIN                                        5B               3.13,6
6.      RUDOLF JOEL UDRAS                             5B               3.14,1
7.      MAX ROBIN JAANSOO                            5A              3.14,4
8.      KEVIN JÜRIMA                                        5B               3.14,7
9.      MARTIN PRINTSMANN                           5A             3.17,1
10.  SIIM LENDER                                           5A              3.22,9
 

 
Külastusi täna: 1447 Kokku: 1495230091 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet