| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Õppeperioodid ja vaheajad
  Tundide ajad
  Tunniplaan
  Õppenõukogu koosolekud
  Ainekavad
  Ainevaldkonnad ja juhid
  Õppeaasta eesmärgid
  Tunnijaotuskava põhikoolis
  Konsultatsioonid
  Eksamid ja tasemetööd
  Õpiveeb
  Õppematerjalid
  Olümpiaadid(ainevõistlused)
  Pane tähele  
Temperatuuri mõju kehalise kasvatuse tundide korraldamisele
Õppeaastaks 2018/2019 planeeritud sündmused
Õpilaste saavutused - edulood
 
  Mõte  

Mets on mu seltsiline, metsast leian hingerahu, mine metsa puhkama.

Karmen Kink, 8. kl, 2015
  Galerii  
  Oma Sõna  
Kokku 0 vastamist

ilm1_ani

5.- 9. klassid (suurte maja)

 

KONSULTATSIOONID 2018/2019 II POOLAASTAL



Õpetaja Konsultatsioooniaeg Ruum
Aas, Erika N.14.00 - 15.00 + kokkuleppel 227
Aava, Maret R. 13.00 - 14.50 125
Alliksaar, Helgi T. 14.05 - 14.50 + kokkuleppel 222
Anniko, Tatjana R. 14.00 . 14.45 + kokkuleppel käsitööklass
Asu, Külliki N. 14.05 - 14.50 + kokkuleppel 211
Härm, Enid K. 15.00 - 15.45 + kokkuleppel 223
Ivask, Eve N. 15.00 - 16.00 226
Kangro, Riina K. 14.00 - 16.00 141
Kivisild, Esta N. 14.50 - 15.45 + kokkuleppel 205
Käivaräinen, Kirsti T. 14.50 - 15.35 + kokkuleppel 109
Laprik, Kalli N. 14.55 - 15.40 + kokkuleppel võimla
Leinus, Kristy T. 14.00 - 16.00 + kokkuleppel 138
Liiva, Sirje T. 14.00 - 14.45 + kokkuleppel 218
Lohu, Külliky N. 14.05 - 15.30 + kokkuleppel 207
Luhakooder, Jaak R. 13.55 - 14.45 + kokkuleppel võimla
Luht, Mare E. 10.50 - 11.10 + kokkuleppel 229
Luik, Anneli T. 15.00 - 15.45 + kokkuleppel 143
Lükk, Ülle T. 14.05 - 14.50 + kokkuleppel 137
Neerot, Virve N. 15.00 - 16.30 + kokkuleppel 140
Niit, Eha R.  14.05 - 14.50 + kokkuleppel arvutiklass
Oja, Rita T. 15.00- 15.45, K.,N. 14.05 - 14.50 kokkuleppel 125
Ojamaa, Jüri T. 15.00 - 17.00, N. 15.00 - 17.30+ kokkuleppel 206
Orobko, Kaja R. 13.00 - 13.55 + kokkuleppel võimla
Reinart,Meelis  kokkuleppel 132
Roht, Anu T. 14.00 - 15.00 + kokkuleppel 216
Roosimägi, Maarika T. 12.00 - 14.00 + kokkuleppel 209D
Sadam, Piret K. 15.00 - 15.45 + kokkuleppel 222
Sadam, Rene T. 14.00 - 16.00, K. 15.00 - 16.00 306
Siil, Riho N. 14.05- 14.50 + kokkuleppel võimla
Sims, Ester N. 15.00 - 15.45 104
Sinimaa, Mait T. 15.00 - 15.45 + kokkuleppel tehnol. klass
Stein, Markus N. 14.00 - 14.45 + kokkuleppel 224
Tekko, Merle K. 14.00 - 14.45 + kokkuleppel  111
Tiit, Helje N.  kokkuleppel 217
Tikkerbär, Kristi K. , N. 8.15 - 15.00 + kokkuleppel 209D
Tirgo, Elina N. 14.15 - 15.00 + kokkuleppel 128
Tuul, Meeri N. 14.00 - 14.50 + kokkuleppel 212
Varblane, Kersti N. 14.50 - 15.30 107
ÕPITUNNID

Ille Urva E. 13.00 - 15.30  125
Katrin Mändmaa T. 14.00 - 15.30  141
Maret Aava K. 13.00 - 15.30 138
Tea Eller N. 13.00 - 15.30 138

 
Külastusi täna: 19202 Kokku: 1550221238 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet