| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Lingid e-posti keskkondadesse
Tunniplaan 2017/2018 1.p.-a.
Stuudiumi avalik kalender
Olümpiaadide (ainevõistluste) tulemused
 
  Mõte  

Mõni päev on koledam kui teine, valmistu homseks.

Janno Lukas, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
 
Kas Sulle meeldib meie kooli Facebooki lehekülg?
 


Sadolin Cup 19.-20.02.2011

 

 
Bitmap
Bitmap
                                                         Eesti Koolispordi Liit ja ES Sadolin AS
 VÕRKPALLIVÕISTLUS   SADOLIN CUP 2011 KOOLIDE SEGAVÕISTKONDADELE
V Õ I S T L U S T U L E M U S E D 
Viljandi , 19.-20.02.2011
   
Koht Võistkond Võistkonna Võistkonna    Võistkonna Õpetaja
    parim mängija üllataja hasartsem mängija Treener
RAHVALIIGA   (4 T + 2 P)
1 Iisaku G Markus Laanemets Deevi Dello Fred-Kevin Sutt Ene Laanemets
2 Abja G Kätti Allik Timo Teearu Kätlin Metste Anneli Roosalu
3 Jõhvi G Tanel Vähk Triin Pärnpuu Jaanis Moldau Lehar Kumari
4 Kadrina KK Andre Kaasik Siret Liivamäe Egert Hommik Jaan Rummi
5 Märjamaa G Kaspar Lauri Kärol Metsmaa Karl-Martin Marrandi Andres Elmik
6 Leisi KK Maria Varik Cris-Karlis Lepp Marta Nelis Toivo Lepp
7 Varstu KK Ragner Rebane Jane Saluorg Maanus Zilmer Riho Lehiste
8 Saku G Tõnis Kirsipuu Andres Aava Liisa Staal Tuu Zirnask
9 Tarvastu G Kadri Markvert Tony Mäger Rauno Sisask Evi Püvi
10 Rõngu G Kristen Kõks Mailis Zirk Biamca mehine Enn Kangur
11 Kitzbergi G Henrette Reinbach Kauri Sõlg Laura Kaljula Kalli Laprik
12 Taebla G Jüri Suur Merili Konks Talis Tamm Liina Lai
13 Paalalinna G Sander Sillavee Ramon Pääsuke Ketly Nurmik Kärt Jürisson
14 Kuusalu KK Janno Tammekivi Kärt Kurisoo Reeli Kerro Margus Keerma
15 Jakobsoni G Marek Ungerson Sandra Grossthal Jane Napritson Kadri Kuusik
16 Tõstamaa KK Hedi Gretski Karl kalda Keiu Anderson Moonika Adler
17 Descartese L Kaspar Illak Mauri Rootslane Ave Zäuram Tiina Terasmaa
RAHVALIIGA    (4 P + 2 T)
1 Vilj. Maagümnaasium Jaagup Pihu Seily Rang Andreas Aun Evelin Maalmeister
2 Suure-Jaani G Raigo Koodres Ott Toomsalu Liis Toomsalu Erla Soots
3 Rannu KK Jan Mustjõgi Merilin Kruuse Tarvo Nurk Enn Kangur
4 Mustvee VG Konstantin Kolpakov Aleksandr Amelkin Maria Kostromina Jaan Rahuküla
5 Puhja G Kunnar Kangro Gerda Luhamaa Kalev Siimer Jaak Ratt
6 Avinurme KK Andris Pikas Gerli Kääni Raimond Ilver Kristjan Palm
7 Häädemeeste KK Tauri Leppik Elis Ein Rainer Leppik Lauri Lepik
8 Varstu G Antti Uibo Jaanus Sosare Jaan Parts Riho Lehiste
9 Vilj ÜKK Margus Varu Reino Jaeski Rimo Soots Anneli Taresaar
10 Sindi G Timo Sillaots Andres Vaet Karin Pulst Nanni Kull
11 Kreutzwaldi G Anti Haugas Heleriin Juur Richard Sirel Argo Käpa
12 Turba G Anu Jõulu Fredi Raba Rando Tihane Jüri Kaerpõld
13 Vana -Vigala PK Janis Tõldmaker Aleks Sõber Sirli Arusaar Ell Rahnik
14 Saksa G Karl Anton Rinaldo Laura Toodu Kadri Siimon Ülle Noodla

 
Külastusi täna: 301 Kokku: 1506289224 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet