| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Õppeperioodid ja vaheajad
  Tundide ajad
  Tunniplaan
  Ainekavad
  Klassiruumid Uueveski tee 1
  Klassiruumid Jakobsoni tn 42
  Ainevaldkonnad ja juhid
  Õppeaasta eesmärgid
  Tunnijaotuskava põhikoolis
  Konsultatsioonid
  Eksamid ja tasemetööd
  Õpiveeb
  Õppematerjalid
  Olümpiaadid(ainevõistlused)
  Pane tähele  
Lingid e-posti keskkondadesse
Tunniplaan 2017/2018 1.p.-a.
Stuudiumi avalik kalender
Olümpiaadide (ainevõistluste) tulemused
 
  Mõte  

Täna on mu pulmapäev, ütles mees ette sidudes lipsu, millega käib ainult matustel.Sander Plümberg, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
 
Kas Sulle meeldib meie kooli Facebooki lehekülg?
 


2011/2012

 

Eesti koolinoorte mälumängumeistrivõistluste lõpptulemused 28.04.2012

1. koht Viljandi Maagümnaasium
Võistkond:
Merli Mändul
Sten Mark Sillamägi
Gert Juhan Sumeri
Ristjan Johanson
juhendaja: õp. Riina Kangro

Inglise keele ja ajaloo üleriigilisel  võistlusel KeeleAeg 11.04.2012
saavutas 7.klasside arvestuses 6. koha Liisu Siimer ja
8. klasside arvestuses 5. koha Kaspar Kivistik.
 

Gümnaasiumi Londoni viktoriin 4. aprill 2012
3. koht 12r võistkond koosseisus
Ants-Martti Helinurm
Mihkel Karuse
Rauno Sams
Janeli Ilves
4. koht 12H võistkond koosseisus
Leanyka Malmre
Laura Kalam
Patrik Hytönen
Piret Parrest
10.koht 11r võistkond koosseisus
Merli Mändul
Toomas Koitmäe
Sten-Mark Sillamägi
Gert-Juhan Sumeri

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused:
10.klass 2.koht Ian Martinson
               5.koht Kertu Pikk
11.klass 7.koht Merli Mändul
12.klass 1. koht Siim Pille
               4. koht Janeli Ilves

15. veebruaril 2012 saavuta maakondlikul põhikooli Londoni viktoriinil
1. koha: võistkond koosseisus: Karmel Ritson, Laura Vassar, Aaro Abolkaln, Kristjan
Habakukk(juhendaja õp. Leida Sepp)
2. koha: võistkond koosseisus: Angelika Tõnissoo,
Sten-Mark Laur, Joonas Ariva ja Harri Oras (juhendaja õp. Piret Sadam).
(osales 14 võistkonda, ürituse korraldas inglise keele aineühendus)

Muusikaõpetuse olümpiaadi vabariiklikus lõppvoorus pälvisid:
1) 6.-7. kl. arvestuses Hanna-Anett Peiel  - hõbediplom
2) gümn. arvestuses Toomas Koitmäe - hõbediplom

Muusikaõpetuse maakondliku olümpiaadi tulemused:
6.-7. klass
I koht Hanna-Anett Peiel (läheb edasi vabariiklikule olümpiaadile)
Gümnaasium
II koht Toomas Koitmäe (läheb edasi vabariiklikule olümpiaadile)
III koht Kertu Pikk

21.01.2012
Bioloogiaolümpiaadi maakonnavoorus
esinesid edukalt:
6. klass (õp.E.Sims)
 1.koht Deivi Tobreluts
 3.koht Martin Printsmann
 5.koht Hanna Anett Peiel
 6.koht Marleen Mäeorg

7.  klass (õp.E.Sims)
 4.koht Johanna Maria Kala

20.jaan.2012 emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor:
7.-8.kl
4.k- Katariina Kuum  õp M.Tuul
5.k -Sten- Mark Laur õp M.Tuul
11.-12.kl.
1.k -Toomas Koitmäe  õp A. Kiin
3.k - Merli Mändul   õp A. Kiin
4.k - Grete Evert    õp I. Artma

19.01.2012 toimunud maakondlikul gümnaasiumi olümpiaadil inglise keeles saavutasid
Maagümnaasiumi õpilased järgmised tulemused:

1. koht Rauno Sams (juhendajad õp. Ingrid Imelik ja õp. Tiina Saamot)
5. koht Mihkel Karuse (juhendajad õp. Ingrid Imelik ja õp. Tiina Saamot)
6.-7. Ants-Martti Heliurm  ((juhendajad õp. Ingrid Imelik ja õp. Tiina Saamot)
ja Gert Sumeri (juhendaja õp. Margit Kirss)
(osales 51 õpilast kogu maakonnast)
 

14. jaan. 2012
Füüsikaolümpiaadi maakonnavoorus esinesid edukalt:
8.klass (õp. Toivo Luik)
1.koht Katariina Kuum
2.koht Rihard Reimaa
3.koht Harri Oras
4.koht Joonas Ariva

9.klass (õp. Meelis Reinart)
4.koht Erik Teder

10.klass  (õp. Meelis Reinart)
3.koht Ian Martinson

11.klass  (õp. Meelis Reinart)
3.koht Jaan Oras
6.koht Karl-Henry Thomson

12. klass  (õp. Meelis Reinart)
5.koht Siim Pille
6.koht Ragnar Jaanov 

Luulevõistlus "Koidulauliku valgel" 6. dets 2011 maakonnavooru tulemused:
põhikool  - 3.koht - Tobias Tammearu 8.b kl - juhendaja Meeri Tuul
gümnaasium - 1.-2. koht - Karl Mitt 11.R kl - juhendaja  Aili Kiin
              3. koht - Kertu Pikk 10.R kl -  juhendaja  Irene Artma

10.dets.2011
Geograafiaolümpiaadi maakonnavoorus esinesid edukalt:

7. klass
(õp.Eve Ivask)
5.koht- Peeter Leets

Gümnaasium(õp.Eve Ivask)
2.koht- Heinar Vaine
5.-6.koht- Sven Runing

8.novembril 2011 toimus Viljandi maakonna 8.-9.klasside saksa keele olümpiaad.
Viljandi Maagümnaasiumi võistkond koosseisus Aaro Abolkaln, Kaspar
Kivistik, Elisabeth Heinrich saavutas  I koha.
Juhendaja õpetaja Sirje Liiva

Koolinoorte mälumängu meistrivõistluste maakonnavooru võitja:
Grete Evert
Sirkka Johanna Siimso
Siim Pille
Patrik Hytönen

12.kl,
juhendaja Riina Kangro

22. septembril 2011Viljandimaa koolide päästealasel õppusvõistlusel "ABC"  võitis I koha
maagümnaasiumi võistkond "Abi" koosseisus: Merili Peltser, Kristy Puusepp, Rauno Peet ja
Aaro Abokaln.
Tublilt esines ka võistkond "Arter": Karl Erik Kumm, Renate Pikk, Allotar Kadak ja
Ott-Jaanus Heile.
Mõlemad võistkonnad märgiti ära eripreemiaga elektrialaste teadmiste ja päästetehnika
eest. Eesti Energia inimeste poolt olid meie kaks võistkonda oma teadmistelt teistest
koolidest peajagu üle.
Õpilasi valmistas ette õpetaja Ester Sims, võistlustel oli saatjaks Maret Lina.

 

 
Külastusi täna: 299 Kokku: 1506289222 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet