| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
E-Kool VIKO E-post  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Sündmuste kalender
Viljandi kesklinna Kool Facebookis
Olümpiaadide (ainevõistluste) tulemused
 
  Mõte  

Hea sõna nõuab julgust, solvata võib igaüks.Carol Luhaäär, 7. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
 
Kokku 0 vastamist


20010/2011

 

 

Viljandi Maagümnaasiumi ringid 2010/2011. õppeaastal

  Ring Sihtrühm Juhendaja Toimumise aeg Toimumise koht
1.      Kunstiring 1.-4.kl Tatjana Anniko R, 12.00-14.00 Jakobsoni 47 (Huvikool)
2.      Kunstiring 5.-9.kl Ene Runing T k 15.30-17-00  Uueveski 1 ateljee, Ruum
2
3.      Mudilaskoor 1.-4.kl Malle Pisarev R, 12.00-13.30  Ruum 106
4.      Solistid 1.-6.kl Malle Pisarev T, 15.00-15.45 Ruum 106
K, 15.00-15.45
5.      Lastekoor 5.-9.kl Esta Kivisild N, 15.00- 17.00 Uueveski 1 aula
6.      Liikumisring 1.-3.kl Jane Kruusamäe E, 14.00-14.45 Jakobsoni 42 saal
K, 14.00-14.45 
7.      Rahvastepall 3.-6.kl Raina Luhakooder T, 16.00-18.00 Võimla
N, 16.00-18.00 
8.      Poksiring 5.-12.kl  Aavo Soopa E, 18.00-19.30 Jakobsoni 42 saal
N, 18.00-19.30
9.      Kaljuronimine 1.-12.kl  Olev Ojalill, Viivika Ojalill E, K. 17.30-20.00 Karula tuulik
10.  Näitering 3.-6.kl Eri Pisarev T, 15.00-16.45  Jakobsoni 42 saal
N, 15.00-16.45 
11.  Sõnakunst 5.-6.kl Reet Sinimaa E, 11.55 Raamatukogu
12.  Rahvatants 4.-6.kl Liina Rajaste N, 14.00-15.00 Jakobsoni 42 saal
13.  Fotoring 4.-9.kl Mait Sinimaa E, 16.00-18.00 Ruum 204
14.  Puutööring 6.-9.kl Mait Sinimaa K, 16.00-18.00 Töö-õpetuse klass
15.  Rollimängu klubi 4.-9. kl Ain Mägi E, 15.30-17.00 Jak.42 saal, Ruum 112
K, 15.00-17.00 
16.  Kodutütred 1.-12.kl  Tiina Türk Jooksvalt Raamatukogu
17.  Noored Kotkad 1.-12.kl  Aimar Ojakäär K, 17.00-18.00  Ruum 112
18.  Kunstiring 10.-12.kl Ene Runing E 16- 17.30 Ateljee,
Rum 002
19.  Solistid ja ansamblid 10.-12.kl Pille Kährik E 15.00- 16.30 Uueveski 1 (U1) muusikaklass
20.  Solistid ja ansamblid 6.-9.kl Pille Kährik T 15.00- 16.30  muusikaklass
21.  Noortekoor 10.-12.kl Pille Kährik K 15.00-17.00 Aula, U1 muusikaklass
22.  Lastekoor 7.-9.kl Pille Kährik N 15.00-17.00 Aula, U1 muusikaklass
23.  Uurimistööde alused 10.- 12.kl Alli Lunter E 15.00-16.30 kirjkabinet
24.  Mälumängud 10.-12.kl Riina Kangro T 15.00-16.00 ajalookab
25.  Mälumängud 6.-9.kl Eve Ivask K, 14.00-15.00 Geogr. kabinet
26.  Eneseväljendus 7.- 12.kl Irene Artma E 15.45-16.45 Kirjkabinet, aula
27.  Koolileht ja meedia 6.-12.kl Irene Artma T 15.00-16. 30; N 15.45-17.15 Kirj. kabinet
28.  Käsitöö 6.-9.kl (T+Õp) Tatjana Anniko T 16.00-17.00; Käsitööklassis
R 14.00-17.00
29.  Pallimängud 6. - 9.kl (T) Mai Naarits R 13.30-15 Võimla
30.  Saalihoki 6.-9.kl (P) Jaak Luhakooder K 16.00- 17.30 Võimla
31.  Pallimängud 10.-12.kl (P) Jaak Luhakooder T 16.00 – 17.30 Võimla
32.  Keskkonnaring 10.-12. kll Helgi Isakannu Alates 2.tsüklist Bioloogiakab ja õues
33.  Kooliteater 10.-12.kl Andres Linnupuu T k 15.30-18; Aulas:
K k 15.30-20 Sinine saal, aula

 
Külastusi täna: 167 Kokku: 1496150452 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet