| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Õppeperioodid ja vaheajad
  Tundide ajad
  Tunniplaan
  Ainekavad
  Klassiruumid Uueveski tee 1
  Klassiruumid Jakobsoni tn 42
  Ainevaldkonnad ja juhid
  Õppeaasta eesmärgid
  Tunnijaotuskava põhikoolis
  Konsultatsioonid
  Eksamid ja tasemetööd
  Õpiveeb
  Õppematerjalid
  Olümpiaadid(ainevõistlused)
  Pane tähele  
Tunniplaan 2017/2018 1.p.-a.
Stuudiumi avalik kalender
Olümpiaadide (ainevõistluste) tulemused
 
  Mõte  

Lünk õppimises on kui must auk universumis.

Andres Hermann Ritval, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
Kas Sulle meeldib meie kooli Facebooki lehekülg?
 

Bioneer

2012/2013

 

27.aprillil toimus "Tähelepanu, start!" vabariiklik finaalvõistlus Paides.
Meie kooli võistond esines väga hästi - saavutati 1.koht!
Võistkonda kuulusid:
ANABEL SARAPUU 2A
SONJA SIIMSON 2B
KAISA - LIISA VÄLI 2B
RASMUS REILI 2A
KARL KASK 2B
KRISTJAN NIITAV 2C
JANELI ALIKSAAR 3B
MARITE VASAR 3B
ANNA - TRIIN JEZOVA 3C
OLIVER RUUT 3B
JOHANNES METSMAA 3B
JAKOB TAMBERG 3B
SAARA ORAV 4A
ANETTE HANTSON 4A
KELIIS LILLEMETS 4A
MARGUS SOOSAAR 4B
KEVIN PIHLEK 4B
MIHKEL LÕPP 4C
HANNA - LIISA PEERNA 5A
ROMI VARULA 5A
CEITHY PAJU 5B
RAIGO JOALA 5B
GERO PAAS 5B
KARL RUDOLF ORG 5C
Juhendaja õpetaja RAINA LUHAKOODER

27. aprilli 2013  „Nuputa „ vabariiklik voor Rõuges
5.-6.-klasside arvestuses
23. koht - Karl-Joan Alesma, Rasmus Lond, Sonja Maria Roosson, Elis Sõõrd
7.-klasside arvestuses
10.-11. koht – Indrek Anissimov, Kristiina Kase, Liis Rull

 26. aprill 2013 maakondlik õpilaste kodu-uurimiskonverents - edukalt esinenud õpilased:
Katrina Merily Reimand 5b
Gen-Silver Õunap 8b
Sten Tuvi 8a
Kirke Katariina Siimso 7b
Kristiina Kase 7b

Üleriigilisel autode joonistamise võistlusel "Minu lemmikauto 2013"
saavutas 5. klasside arvestuses 5.koha Markus Paris 5B klass.
Juhendaja Virve Neero

13. aprillil 2013.a. osales 9a klassi õpilane Georg Caius Kutsar Tartus Eesti koolinoorte füüsikaolümpiaadi lõppvoorus.
Juhendaja õp. Airi Tullino

15.aprillil 2013 toimus Viljandimaa piirkondlik kunstiõpetuse olümpiaad.
I koht Liisa Puu 9B
6.koht Peeter Leets 8B
Juh. õp. Virve Neerot ja Ene Runing

9.apr. 2013 Viljandi linnaraamatukogus toimunud lasteraamatupäeva täringumängus "Aja lood" saavutas 4.b võistkond I koha ja 4.a võistkond II koha. (kokku 17 võistkonda)
4.b - Markus Aidla, Helen Link, Elis Poolak, Janeli Puu
juhendaja Triin Mets
4.a - Liisa Marie Printsmann, Britta Smolin, Rasmus Vinkmann, Ege Virro
juhendaja Annika Lond.

6.aprillil 2013.a. osales 9b klassi õpilane Aaro Abolkaln Tartus Eesti koolinoorte matemaatikaolümpiaadi lõppvoorus.
Juhendaja õp. Toivo Luik

Viljandimaa tervise on-line viktoriini võitjad
Kristin Kink
Kirke Katariina Siimso
Kristiina Kase
Juhendaja: Ester Sims

28. märtsi 2013 rahvusvaheline võistlus Känguru
Ekolieride arvestuses
125 Britta Smolin 4.klass
234 Keliis Lillemets 4.klass
437 Markus Michelis 4.klass
Benjaminide arvestuses
172 Sonja Maria Roosson 6.klass
230 Tormi Ariva 6.klass
478 Krister Kansi 6.klass
Kadettide arvestuses
50 Juhan Tammemägi 8.klass
70 Indrek Anissimov 7.klass
225 Kelina Lillemets 8.klass
340 Triin Tetsmann 8.klass
358 Risto Luuri 8.klass
428 Hanna.Stiina Tornius 7.klass
462 Oliver Vanamets 7.klass
Juunioride arvestuses
49 Harri Oras 9.klass
90 Aaro Abolkaln 9.klass
90 Georg Caius Kutsar 9.klass
148 Joonas Ariva 9.klas
190 Rihard Reimaa 9.klass
237 Katariina Kuum 9.klass
237 Lauri Loper 9.klass

27. märts 2013 maakonna saksakeelsete näidendite teatripäev
" Kuldhani" 6C kl. juhendaja Helje Tiit
Raul Tambre
Silver Pulk
Kairiin Kukk Kõige julgem esitus, parimad kostüümid.
Karolin Pojo
Helen Alev
Marian Kaur
Katerina Suja
Elis Sõõrd
" Kuus tarka rändajat" 8a kl.juhendaja Sirje Liiva
Karl Fedjuk
Egert Adrat
Kevin Kõrge Kõige vaimukam esitus,parim lavakujundus.
Roven Jõekäär
Juhan Tammemäe
Oskar Udras
Maria Porkanen
" Jänes ja siil" juhendaja Sirje Liiva
Hanna-Stiina Tornius 7c
Indrek Anissimov 7c Lihtne ja selge lugu, hästi mängitud
Kirke Katariina Siimso 7b

15. märtsil 2013 saavutas kolmandate klasside võistkond (Eleonoora Kõrge,
Angelika Villand, Johannes Metsmaa) maakondlikul õpioskuste olümpiaadil 4.
koha.

13.märts 2013 maakonna põhikoolide õigekirjavõistlus
5.klasside arvestuses Carolin Luhaäär I koht, juhendaja Kaina Mälgand
6.klasside arvestuses Ann Silva Elmaste 7.koht, juhendaja Alli Lunter
7.klasside arvestuses Liis Rull II koht, juhendaja Külliki Asu
8.klasside arvestuses Birgit Paberit 4.-5.koht, juhendaja Meeri Tuul
9.klasside arvestuses Eva-Maria Komissarov 6.-7.koht, juhendaja Meeri Tuul

13.märts 2013 Viljandi maakonna õigekirjavõistlusel
5. klasside arvestuses
1. koht Carol Luhaäär,
juhendaja õp Kaina Mälgand

7. märtsil 2013 toimus Abjas maakonna käsitöö ja kodunduse olüpiaad:
Laura Rahnu (9.kl) käsitöös 2. koht
Anne-Liis Taim (9.kl) kodunduses 3. koht
Juhendaja Tatjana Anniko

6. märtsil 2013 toimus Viljandi Linnaraamatukogus etluskonkursi „EllenNiiduga Midrimaal" maakondlik voor
mille võitis Elinor Luik 1.b klassist.
Elinor Luik esindas Viljandimaad vabariiklikul võistlusel 18. märtsil
Tapal, kus pälvis eripreemia.

2. märts 2013 4.-6. llasside matemaatikaolümpiaadi maakonnavoor
5. klasside arvestuses
5. koht –Karl-Joan Alesmaa
6. klasside arvestuses
II koht – Tormi Ariva
Juhendaja: õpetaja Anneli Luik

 2.märtsil 2013  matemaatikaolümpiaadi maakonna voorus 4.klassidele
saavutas
Helene Dimitrijev (4.a kl) 1.-2. koha 26 punktiga
Liisa Marie Printsmann ja Henrik Skawinski (4.a) 3.-5. koha 23 p
Keliis Lillemets (4.a) 7.koha 18 p
juhendaja õp. Annika Lond

1. märtsil 2013 toimunud Viljandi maakonna võistkondliku inglise keele olümpiaadi tulemused.
III KOHT
VKLK võistkond 2:
1. Johanna-Britt Berzin 8A
2. Roven Jõekäär 8A
3. Sten Tuvi 8A
4. Peeter Leets 8B
Juhendaja. K. Leinus

20. veebruar 2013, maakondlik ajalooviktoriin "Eesti Vabariik 95",
I koht.
Võistkonna koosseis: Lisete Mein 8a, Brigita Roslender 8a, Oskar Udras 8a, Erik Rebane 8a.

9. veebr. 2013 maakonna emakeeleolümpiaad
9.-10.klasside arvestuses Angelika Tõnissoo 10.-11.koht, juhendaja Meeri Tuul
7.-8.klasside arvestuses Peeter Leets III koht, juhendaja Meeri Tuul
Kirke Katarina Siimso 10.-11.koht,
juhendaja Külliki Asu
Liisu Siimer 14.koht, juhendaja Külliki Asu
Kristiina Kase 16.-17.koht, juhendaja külliki Asu

7. veeb. 2013 „Nuputa“ maakonnavoor
5.-6.-klasside arvestuses
II koht - Karl-Joan Alesma, Rasmus Lond, Sonja Maria Roosson, Elis Sõõrd
III koht - Carol Luhaäär, Leene Lotta Lüdimois, Helen Alev, Raul Tambre
5. koht - Sten Asu, Liis Heina, Simon Drõgin, Sander Rohtla
Juhendaja: õpetaja Anneli Luik
7.-klasside arvestuses
I koht – Indrek Anissimov, Gregor Rehand, Oliver Vanamets
5. koht – Kristiina Kase, Marleen Mäeorg, Silver Maar
Juhendaja: õpetaja Ülle Lükk

Bioloogiaolümpiaadi maakonnavoor  02.02.2013.a.
6. klass
Sonja Maria Roosson - 3 koht
Tormi Ariva - 4 koht
Raul Tambre - 6 koht

7. klass
Deivi Tobreluts - 2. koht

9. klass
Liisa Puu - 5. koht

2013.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

 

Piirkond:

Viljandimaa

 

 

 

 

Klass: 

7

 

 

 

 

Õpilase nimi

Kool

Koht

Aineõpetaja

 

 

 

 

 

1

Anissimov

Indrek

Viljandi Kesklinna Kool

I

Ülle Lükk

2

Trei

Renee

Tarvastu G

II

Enna Ojaots

3

Skovgaard

Helene Maria

Vilj.Jakobsoni Kool

3.-5.

Tiina Vilberg

4

Univer

Jakob

Vilj.Jakobsoni Kool

3.-5.

Tiina Vilberg

5

Rehand

Gregor

Viljandi Kesklinna Kool

3.-5.

Ülle Lükk

6

Karg

Indrek

A. Kitzbergi nim. Gümnaasium (AKG)

6

Anneli Berštein

7

Kase

Kristiina

Viljandi Kesklinna Kool

7

Ülle Lükk

8

Jelisejev

Alex

Vilj.Jakobsoni Kool

8

Tiina Vilberg

9

Kadaja

Karl Martin

Vilj.Jakobsoni Kool

9.-10.

Tiina Vilberg

10

Larm

Anett

Vilj.Jakobsoni Kool

9.-10.

Tiina Vilberg

 

 

 

 

 

 

 

 

Klass: 

8

 

 

 

Õpilase nimi

Kool

Koht

Aineõpetaja

 

 

 

 

 

1

Niinemets

Karin

VPK

I

Airi Lang

2

Johanson

Laura

SJG

II

Anneli Joandi

3

Taal

Triin

Tarvastu G

III

Kersti Vunder

4

Ots

Mattias

Abja G

4

Tiia Riet

5

Luuri

Risto 

Viljandi Kesklinna Kool

5

Ülle Lükk

6

Lillemets

Kelina

Viljandi Kesklinna Kool

6

Ülle Lükk

7

Tetsmann

Triin

Viljandi Kesklinna Kool

7

Ülle Lükk

8

Tammemäe

Juhan

Viljandi Kesklinna Kool

8.-9.

Ülle Lükk

9

Niinpalu

Henri

VPK

8.-9.

Airi Lang

10

Seegel

Grethel

Abja G

10.-11.

Tiia Riet

 

 

 

 

 

 

 

Klass: 

9

 

 

 

 

Õpilase nimi

Kool

Koht

Aineõpetaja

 

 

 

 

 

1

Abolkaln

Aaro

Viljandi Kesklinna Kool

I

Toivo Luik

2

Allas

Aksel

Vilj.Jakobsoni Kool

II

Maila Visnap

3

Kuum

Katariina

Viljandi Kesklinna Kool

III

Toivo Luik

4

Ariva

Joonas

Viljandi Kesklinna Kool

4.-5.

Toivo Luik

5

Kutsar

Georg Caius

Viljandi Kesklinna Kool

4.-5.

Toivo Luik

6

Rahnu

Laura

Viljandi Kesklinna Kool

6

Toivo Luik

7

Rink

Laura

Tääksi PK

7.-9.

Jaan Hansen

8

Jürine

Jörgen

Vilj.Jakobsoni Kool

7.-9.

Maila Visnap

9

Liir

Magnus

SJG

7.-9.

Tõnu Siimsoo

10

Schialejev

Ruth

Vilj.Jakobsoni Kool

10

Maila Visnap



12.jaan.2013 maakondlik keemiaolümpiaad

8.kl. 4.koht Triin Tetsmann
9.kl. 3.koht Joonas Ariva
juhendaja. õp. Isakannu


Keskkonnaminsteeriumi Looduskaitse osakond
omistas
Elisabeth Heinrichile noore looduskaitsja märgi.
Tema töid saab näha www.flickr.com/elisabethheinrich

8. dets. 2912 geograafiaolümpiaadi maakonnavoor
7.klass
2.koht Silver Maar
6.koht Kristiina Kase
8.klass
3.koht Kelina Lillemets
9.klass
5.koht Aaro Abolkaln
Juhendaja: Eve Ivask

5.dets. 2012 Viljandi maakonna luulekonkursil Koidulaulik
5-9 kl. arvestuses 3. koht 5 b kl õpilane Katrina Merily Reimand,
juhendaja õp Kaina Mälgand

30.nov.2012.a. toimus Tarvastu G korraldusel 18. matemaatikaülesannete lahendamise võistlus professor Jaan Depmani auhindadele.
Meie koolist võttis osa 5 võistkonda kokku 20 võistlejaga. Igas võistkonnas võis olla kaks 9. kl õpilast ja kaks kas kaheksandast või seitsmendast klassist. Kokku oli põhikooli osas väljas 15 võistkonda.
Võitjaks tuli meie kooli I võistkond koosseisus Joonas Ariva 9c, Harri Oras 9c, Risto Luuri 8a ja Juhan Tammemäe 8a 95 punktiga. Teine oli Kalmetu ja kolmas meie kooli teine võistkond koosseisus Katariina Kuum 9c, Laura Rahnu 9a, Kelina Lillemets ning Triin Tetsmann 8a-st.
Võistluse lõpetas neljandana meie kolmas võistkond ja IV ning V võistkond olid vastavalt 11. ja 10.

Üheksandike juhendajaks on Toivo Luik ja noorematel õpetaja Ülle Lükk.
Lahendada tuli 25 etteloetavat jah/ei ülesannet, seejärel 10 loovusülesannet ning lõpuks 64 nuputamisülesannet. See oli tore lõppakord äsja lõppenud matemaatikanädalale. Ees ootavad T. Koigi auhinnavõistlus 5.12 ja matemaatika lahtine 9.12.12. Edu osavõtjatele!

15.11.2012 toimus maakonna saksa keele olümpiaad.
Kesklinna kooli võistkond Elisabeth Heinrich, Aaro Abolkaln, Lauri Loper saavutasid B-keele arvestuses I koha.
II võistkond Maria Porkanen, Juhan Tammemäe, Oskar Udras saavutasid VIII koha.
Juendaja õpetaja Sirje Liiva

12.oktoobril 2012 toimus Viljandi Paalalinna Koolis maakondlik 6.klasside õpioskuste olümpiaad.
Kesklinna kooli võistkond saavutas I koha.
Sonja Maria Roosson 6B
Tormi Ariva 6B
Ann Silva Elmaste 6A
Helen Alev 6C
Raul Tambre 6C
Juhendajad Ingrid Kustavus ja Liina Smolina.

27. sept. 2012 Viljandi raamatukogu Ameerika teabepunktis toimunud 8. klasside inglise keele lugemisvõistlusel
1. koht Mihkel Teder 8b, Viljandi Kesklinna kool.
Juhendaja L.Sepp

21.sept. 2013 toimus Heimtalis päästealane võistlus "ABI ABC- 2012"
Võistkond "Arter" sai III koha.
Karl Erik Kumm 9A
Rihard Reimaa 9C
Allotar Kadak 9A
Renate Pikk 9A
Juhendaja õp.E.Sims 

 

 

 

 

 
Külastusi täna: 699 Kokku: 1506344620 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet