| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Võtame tööle inglise keele õpetaja
Kooliaastaks 2017/2018 planeeritud sündmused
Tunniplaan mobiilis
Stuudiumi avalik kalender
Õpilaste saavutused - edulood
 
  Mõte  

Haletsev sõna võib rebestada haava.

Kristiina Uus, 7. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
Kas Sulle meeldib meie kooli Facebooki lehekülg?
 

ilm1_ani

2012/2013

 

 



Viljandi Kesklinna kooli huviringide plaan


2012/2013






Nädalapäev Huviring Sihtrühm Toimumise aeg Toimumise koht Õpetaja/huviringi juhendaja






Esmaspäev Tehnoloogiaring 5.-9. E, 17.00-19.00 Töö-õpetuse maja Mait Sinimaa

Mudilaskoor 1.-4 E, 13.00-14.30 Jakobsoni 42 saal Malle Pisarev

Rahvatants 1a 1a E, 11.10-11.55 Jakobsoni 42 saal Maie Tammemäe

Rahvatants 1b 1b E, 12.15-13.00 Jakobsoni 42 saal Maie Tammemäe

Loovkirjutamine 5.-9. E, 14.00-14.45 ruum 207 Alli Lunter

Spordiring 1.-4. 1.-4. E, 15.30-16.30 võimla Raina Luhakooder

Poks 6.-9 E, 17.00-18.30 Jakobsoni 42 saal Aavo Soopa






Teisipäev Rahvatants 2c 2c T, 12.15-13.00 Jakobsoni 42 saal Eve Rink

Rahvatants 4c 4c T, 13.00-13.45 Jakobsoni 42 saal Liina Rajaste

Kunstiring 4.-9. 4.-9. T, 15.00-16.30 Vaba aja ruum Virve Neerot

Saalihoki 5.-9. T, 15.00-16.30 võimla Jaak Luhakooder

Spordiring 1.-4. 1.-4. T, 15.00-16.30 võimla Raina Luhakooder

Kodu-uurimine 5.-9. T, 15.00-15.45 Ruum 141 Riina Kangro






Kolmapäev Muusikaring 1.-4. K, 13.00-14.30 Jak.42 muusikaklass Malle Pisarev

I.klasside koor 1.kl K, 12.15-13.00 Jak.42 muusikaklass Esta Kivisild

Rahvatants 2b 2b K, 12.15-13.00 Jakobsoni 42 saal Maie Tammemäe

Rahvatants 3b 3b K, 13.10-13.55 Jakobsoni 42 saal Maie Tammemäe

Noored Kotkad 2.-9. K, 17.00-18.00/jooksvalt Jakobsoni 42 saal Gunnar Hunt

Meisterdamisring 2.-4. 2.-4. K, 12.15-13.00 Ruum 110 Triin Mets

Käsitööring 5.-9. K, 14.00-16.00 Töö-õpetuse maja Tatjana Anniko

Veebiprogrammeerimine 8.-9. K, 15.00-16.30 Uueveski 1 arvutiklass Meelis Reinart






Neljapäev DFK (dokfilmiklubi) 6.-9. N, 17.00-20.00 Uueveski 1 saal Ain Mägi

Lastekoor 5.-9. N,15.00-15.45 Uueveski 1 muusikaklass Esta Kivisild

Poistekoor 1.-4. N, 14.05-14.50 Jak.42 muusikaklass Esta Kivisild

Rahvatants 2a 2a N, 12.15-13.00 Jakobsoni 42 saal Maie Tammemäe

Rahvatants 3c 3c N, 13.00-13.45 Jakobsoni 42 saal Elina Kukk

Spordiring 5.-9. 5.-9. N, 15.00-16.30 võimla Jaak Luhakooder

Spordiring 1.-4. 1.-4. N, 15.00-15.45 võimla Raina Luhakooder

Loovkirjutamine 5.-9. N 15.00-15.45 ruum 207 Alli Lunter

Robootikaring 5.-6. N, 15.00-17.00 Uueveski 1 arvutiklass Meelis Reinart

Poks 6.-9. N, 17.00-18.30 Jakobsoni 42 saal Aavo Soopa

Käsitööring 5.-9. N, 14.00-16.00 Töö-õpetuse maja Tatjana Anniko






Reede Koolileht 5.-9. R, 13.00-13.45/jooksvalt Raamatukogu Külliki Asu, Liina Smolina, Eha Niit

Rahvatants 1d 1d R, 12.15-13.00 Jakobsoni 42 saal Liina Rajaste






Jooksvalt Tugiõpilased 4.-9.
Psühholoogi kabinet Viivika Ojalill, Maarika Roosimägi

Kodutütred 1.-9.
Huvijuhi kabinet Tiina Türk

Sõnakunstiring 5.-6.kl. 5.-6.
Raamatukogu Külliki Asu

 

 
Külastusi täna: 58 Kokku: 1512696589 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet