| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Lingid e-posti keskkondadesse
Tunniplaan 2017/2018 1.p.-a.
Stuudiumi avalik kalender
Olümpiaadide (ainevõistluste) tulemused
 
  Mõte  

Sõna on nagu uss, mis võib sind salvata.

Katrina Merily Reimand, 7. kl, 2015
  Galerii  
  Oma Sõna  
 
Kas Sulle meeldib meie kooli Facebooki lehekülg?
 


2012/2013

 

 



Viljandi Kesklinna kooli huviringide plaan


2012/2013






Nädalapäev Huviring Sihtrühm Toimumise aeg Toimumise koht Õpetaja/huviringi juhendaja






Esmaspäev Tehnoloogiaring 5.-9. E, 17.00-19.00 Töö-õpetuse maja Mait Sinimaa

Mudilaskoor 1.-4 E, 13.00-14.30 Jakobsoni 42 saal Malle Pisarev

Rahvatants 1a 1a E, 11.10-11.55 Jakobsoni 42 saal Maie Tammemäe

Rahvatants 1b 1b E, 12.15-13.00 Jakobsoni 42 saal Maie Tammemäe

Loovkirjutamine 5.-9. E, 14.00-14.45 ruum 207 Alli Lunter

Spordiring 1.-4. 1.-4. E, 15.30-16.30 võimla Raina Luhakooder

Poks 6.-9 E, 17.00-18.30 Jakobsoni 42 saal Aavo Soopa






Teisipäev Rahvatants 2c 2c T, 12.15-13.00 Jakobsoni 42 saal Eve Rink

Rahvatants 4c 4c T, 13.00-13.45 Jakobsoni 42 saal Liina Rajaste

Kunstiring 4.-9. 4.-9. T, 15.00-16.30 Vaba aja ruum Virve Neerot

Saalihoki 5.-9. T, 15.00-16.30 võimla Jaak Luhakooder

Spordiring 1.-4. 1.-4. T, 15.00-16.30 võimla Raina Luhakooder

Kodu-uurimine 5.-9. T, 15.00-15.45 Ruum 141 Riina Kangro






Kolmapäev Muusikaring 1.-4. K, 13.00-14.30 Jak.42 muusikaklass Malle Pisarev

I.klasside koor 1.kl K, 12.15-13.00 Jak.42 muusikaklass Esta Kivisild

Rahvatants 2b 2b K, 12.15-13.00 Jakobsoni 42 saal Maie Tammemäe

Rahvatants 3b 3b K, 13.10-13.55 Jakobsoni 42 saal Maie Tammemäe

Noored Kotkad 2.-9. K, 17.00-18.00/jooksvalt Jakobsoni 42 saal Gunnar Hunt

Meisterdamisring 2.-4. 2.-4. K, 12.15-13.00 Ruum 110 Triin Mets

Käsitööring 5.-9. K, 14.00-16.00 Töö-õpetuse maja Tatjana Anniko

Veebiprogrammeerimine 8.-9. K, 15.00-16.30 Uueveski 1 arvutiklass Meelis Reinart






Neljapäev DFK (dokfilmiklubi) 6.-9. N, 17.00-20.00 Uueveski 1 saal Ain Mägi

Lastekoor 5.-9. N,15.00-15.45 Uueveski 1 muusikaklass Esta Kivisild

Poistekoor 1.-4. N, 14.05-14.50 Jak.42 muusikaklass Esta Kivisild

Rahvatants 2a 2a N, 12.15-13.00 Jakobsoni 42 saal Maie Tammemäe

Rahvatants 3c 3c N, 13.00-13.45 Jakobsoni 42 saal Elina Kukk

Spordiring 5.-9. 5.-9. N, 15.00-16.30 võimla Jaak Luhakooder

Spordiring 1.-4. 1.-4. N, 15.00-15.45 võimla Raina Luhakooder

Loovkirjutamine 5.-9. N 15.00-15.45 ruum 207 Alli Lunter

Robootikaring 5.-6. N, 15.00-17.00 Uueveski 1 arvutiklass Meelis Reinart

Poks 6.-9. N, 17.00-18.30 Jakobsoni 42 saal Aavo Soopa

Käsitööring 5.-9. N, 14.00-16.00 Töö-õpetuse maja Tatjana Anniko






Reede Koolileht 5.-9. R, 13.00-13.45/jooksvalt Raamatukogu Külliki Asu, Liina Smolina, Eha Niit

Rahvatants 1d 1d R, 12.15-13.00 Jakobsoni 42 saal Liina Rajaste






Jooksvalt Tugiõpilased 4.-9.
Psühholoogi kabinet Viivika Ojalill, Maarika Roosimägi

Kodutütred 1.-9.
Huvijuhi kabinet Tiina Türk

Sõnakunstiring 5.-6.kl. 5.-6.
Raamatukogu Külliki Asu

 

 
Külastusi täna: 302 Kokku: 1506289225 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet