| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
E-Kool VIKO E-post  
 
 
 
 
 
 
  Õppeperioodid ja vaheajad
  Tundide ajad
  Tunniplaan
  Ainekavad
  Klassiruumid Uueveski tee 1
  Klassiruumid Jakobsoni tn 42
  Ainevaldkonnad ja juhid
  Õppeaasta eesmärgid
  Tunnijaotuskava põhikoolis
  Konsultatsioonid
  Eksamid ja tasemetööd
  Õpiveeb
  Õppematerjalid
  Olümpiaadid(ainevõistlused)
  Pane tähele  
Viljandi kesklinna Kool Facebookis
Olümpiaadide (ainevõistluste) tulemused
 
  Mõte  

Esimese lume puudutus on nagu su enda hinge puudutus.

Markus Paris, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
 
Kokku 0 vastamist


2013/2014

 

TÜ Kliinikumi Lastefondi luulevõistlusel "Mõmmiku head teod" 
saavutas Marie Ruut (6. a)  I-II koha.
Juhendaja õp Meeri Tuul

Edgar Valteri 85. sünniaastapäevale pühendatud luulekonkursil 
sai 5.-8. klassi arvestuses
I koha Liis Rull.
Juhendaja õp Külliki Asu

Aprill 2014 üleriigilisel autode joonistamise võistlusel "Sõidukid õhus, maal ja vees"
1.- 6.klassi poistele saavutasid 6. klasside arvestuses
3. koha Markus Paris 6B
4.-10. koha Kevin Hanschmidt 6C
Juhendaja õp Virve Neerot

Viljandimaa noorte omaloominguvõistlusel (15-21-aastased noored)
sai Viktoria Ly Pell eripreemia.
Juhendaja õp Alli Lunter

26. apr. 2014 toimus Paalalinna koolis matemaatikavõistluse Nuputa vabariiklik finaal,
kuhu pääsesid maakonna kaks paremat 5.-6. kl. ja 7. kl. arvestuses.
Meie noorem võistkond sai 30. koha koosseisus Helene Dimitrijev, Liisa Marie Printsmann, Leene Lotta Lüdimois ja Carol Luhaäär. Nende juhendaja on õpetaja Anneli Luik. Võhma kooli võistkond tuli 32. kohale.
7. kl arvestuses tuli meie I võistkond koosseisus Tormi Ariva, Heidy Puusepp ja Raul Tambre vabariigis 12.-14. kohale ja II võistkond koosseisus Simon Drõgin, Sonja Maria Roosson ja Elis Sõõrd 28.-29. kohale. Mõlema võistkonna juhendaja on õpetaja Toivo Luik.

19. apr. 2014 Tartus AHAA keskuses toimunud robootikavõistlusel "Robomiku lahing 2014"
saavutas meie kooli robootikavõistkond VILEXODUS Lego linnaläbimise võistlusel 3.koha.
Võistkonda kuulusid:
Martin Palmiste
Sten Asu
Karl-Joan Alesma
Raul Tambre
Elis Poolak
Britta Smolin
Simon Susi
Martin Tamm
Juhendaja õp Meelis Reinart

11. märtsil 2014 Tormas peetud C. R. Jakobsonile pühendatud kõnevõistlusel
"Isamaa on meile püha" saavutas
Kirke Katariina Siimso (8.b kl) I koha.
Juhendaja õp Külliki Asu

Üleriigilisel Sten Roosi muinasjutuvõistlusel 
märgiti ära 6b kl õpilase Arvi Soopa muinasjutt, autasustati Tallinna Raekojas.
Juhendaja õp Alli Lunter

14. märtsil 2014 Viljandi haridus- ja kultuuriameti esseekonkurss
7.-12. kl. lõikes saavutas Tormi Ariva (7. kl.) eripreemia
 Juhendaja õp Alli Lunter

7. märts 2014 - inglise keele maakonna võistkondlik olümpiaad
6. koha saavutas võistkond, kuhu kuulusid 8. kl õpilased Kristin Kink,
Even Ekbaum, Kevin Mändmets ja Silver Maar
Juhendaja õp Kristy Leinus.

5. märtsil 2014.a. maakonna õigekirjakonkursil 
saavutas
5. kl. 4. koha Keliis Lillemets (juh. õp. Pille Saar),
6. kl. 1. koha Carol Luhaäär (juh. õp. Alli Lunter),
7. kl. 4. koha Ann Silva Elmaste (juh. õp. Alli Lunter,
8. kl 1. koha Liis Rull (juh. õp. Külliki Asu),
9.kl. 6. koha Johanna Maria Kala (juh. õp. Külliki Asu)

1. märtsil 2014 kunstiolümpiaadi piirkonnavoor
7.-9. klass
6.-7. koht Marleen Kuusik
Juhendaja õp Virve Neerot

1. märtsil 2014 füüsikaolümpiaadi piirkondlik voor
8. klass
II koht Gregor Rehand
7. koht Indrek Anissimov
9. klass
6. koht Erik Rebane
8. koht Risto Luuri
9. koht Juhan Tammemäe
15. koht Egert Adrat
Juhendaja õp Airi Tullino

1. märtsil 2014 toimus Jakobsoni Koolis 4.-6. klasside matemaatikaolümpiaadi maakonnavoor.
Paremad tulemused:
4. klasside arvestuses
III - IV Anna -Triin Je˛ova 4c
7. Mikk Karus 4b
8. Johannes Metsmaa 4b
Juhendajad: õpetajad Elina Kukk, Kaina Mälgand, Marika Ilison
5. klasside arvestuses
5. Keliis Lillemets 5a
6.-7. Elis Poolak 5b
8. Liisa Marie Printsmann 5a
9.-12. Anette Hantson 5a
Juhendajad: õpetajad Anneli Luik, Ülle Lükk
6. klasside arvestuses
I Karl-Joan Alesma 6a
IV - V Carol Luhaäär 6b
6. Kristiina Uus 6a
8. Deiro Jazepov 6b
Juhendaja õp Anneli Luik

15. veeb. 2014 toimus ajaloo olümpiaadi maakonnavoor.
Paremad tulemused:
6. klass
2. koht Karl-Joan Alesma
7. koht Annabrita Kalda
7. klass
4.-5. koht Ann Silva Elmaste
8. klass
6. koht Kris Gregor Edo
9.klass
1. koht Peeter Leets
2. koht Johanna Maria Kala
3. koht Johanna Britt Berzin
Juhendaja õp Riina Kangro

12. veeb. 2014 toimus Paalalinna Koolis „NUPUTA“ võistluse maakonnavoor.
5.-6. klasside arvestuses
2. koht ja edasipääs vabariiklikule võistlusele
Helene Dimitrijv 5A
Anette Hantson 5A
Leene Lotta Lüdimois 6B
Carol Luhaäär 6B
6. koht
Keliis Lillemets 5A
Liisa Marie Printsmann 5A
Kristin Teesalu 6C
Kristiina Uus 6A
7. koht
Reena Anette Maidla 5C
Ursula Ilves 5C
Karl -Joan Alesma 6A
Martin Palmiste 6A
8. koht
Henrik Skawinski 5A
Kristjan Uus 5C
Deiro Jazepov 6B
Raik Andre 6A
13. koht
Janeli Puu 5B
Elis Polak 5B
Sten Asu 6A
Rasmus Hytonen 6B
Juhendajad: õpetajad Anneli Luik, Toivo Luik, Ülle Lükk
7. klasside arvestuses
1. koht ja edasipääs vabariiklikule võistlusele
Heidy Puusepp 7C
Sander Rohtla 7A
Raul Tambre 7C
2. koht ja edasipääs vabariiklikule võistlusele
Sonja Maria Roosson 7B
Elis Sõõrd 7C
Simon Drõgin 7B
3. koht
Tormi Ariva 7B
Helen Alev 7C
Krister Kansi 7A
Juhendaja õp Toivo Luik

8. veeb. 2014 keemiaolümpiaadi piirkonnavoor
9. klass
I koht Triin Tetsmann
5. koht Kelina Lillemets
8. klass
4. koht Indrek Anissimov
10. koht Roland Lepik
14. koht Ardo Ploomipuu
Juhendaja õp Helgi Isakannu

31. jaan. 2014 muusikaolümpiaadi piirkonnavoor
6.-7. klass
4. koht Ami Sild
12. koht Laura Meremaa
Juhendaja õp Esta Kivisild

6. veeb. 2014 vene keele olümpiaadi maakonnavoor
7. klass
1. Anna Silva Elmaste
5. Sonja Maria Roosson
8. klass
5. Sander Izjumov
6.-7. Liis Rull
9.klass
4. Triin Tetsmann
6. Kätlin Karpovski
Juhendajad õpetajad Rita Smitt jaTiina Sombri.

25. jaan. 2014  matemaatikaolümpiaadi maakonnavooru tulemused:
7. klass
I Tormi Ariva
II Helen Alev
6. Krister Kansi
7.-8. Sonja Maria Roosson
9.-10. Elis Sõõrd
14.-17. Simon Drõgin
14.-17. Heidy Puusepp
21. Sander Rohtla
Õpetaja Toivo Luik
8. klass
II-III Hanna-Stiina Tornius
4.-5. Indrek Anissimov
6. Kevin Mändmets
9.-12. Gregor Rehand
13.-14. Kristiina Kase
Õpetaja Ülle Lükk
9. klass
5. Risto Luuri
6.-7. Kelina Lillemets
10.-11. Juhan Tammemäe
18. Johanna Maria Kala
19.-21. Triin Tetsmann
Juhendaja õp Ülle Lükk

18. jaan. 2014 maakondlikul eesti keele olümpiaadil
saavutas 7.-8. klasside arvestuses
II koha Kristiina Kase
III-IV koha Liis Rull
Juhendaja õp Külliki Asu

14. dets. 2013 toimus geograafiaolümpiaadi maakonnavoor
7. klass
1. koht Tormi Ariva
3. koht Ann Silva Elmaste
4. koht Raul Tambre
9. klass
5. koht Kelina Lillemets
6. koht Johanna Maria Kala
Juhendaja õp Eve Ivask

4. dets. 2013 toimus maakonna võistkondlik saksa keele olümpiaad.
Maria Porkanen,Juhan Tammemäe, Oskar Udras III koht
Gregor Rehand, Hanna Stiina Tornius, Viktoria Ly Pell VIII koht

28. novembril toimunud fantaasiajuttude kirjutamise võistlusel Paalalinna Põnevik
sai vanemas vanuserühmas (7.-9. klass)
II - III koha Liis Rull (8.c kl)
ja eripreemia väga hea põneviku eest Hanna-Stiina Tornius (8.c kl).
Juhendaja õp Külliki Asu

22.nov. 2013 toimus Mustla Rahvamajas matemaatikaprofessor Jaan Depmanile pühendatud XIX nuputamisvõistlus.
I koht - Risto Luuri 9A, Juhan Tammemäe 9A, Indrek Anissimov 8C, Gregor Rehand 8C
5. koht - Kelina Lillemets 9A, Triin Tetsmann 9A, Hanna-Stiina Tornius 8C, Silver Maar 8B
Juhendajad õpetajad Toivo Luik ja Ülle Lükk

13. nov. 2013 toimus Sakala Keskuses veeteemaline viktoriin 5.-7. klassi õpilastele. 
Meie kooli 7 klassi võistkond saavutas 4 koha.
Kärt Tambet 7a
Sander Rohtla 7a
Sonja Maria Roosson 7b
Tormi Ariva 7b
Juhendaja õp Ester Sims

IV üleriigilisel noorte omaloominguliste laulude konkursi "Päikeselaul"
lõppkontserdil Viljandi Jaani kirikus saavutas 1.-6. klasside vanemas rühmas esikoha 6b õpilane Katrina Merily Reimand laulu eest "Ootus". Juhendaja lapsevanem Maarika Reimand.
Samal konkursil saavutas peavõidu ehk Grand Prix Marleen Kuusik laulu eest "Tee elus pööre uus". Juhendaja Maarika Reimand.

31. okt. 2013 toimus Viljandi Linnaraamatukogus maakondlik Infootsi võistlus.
Meie kooli võistkond saavutas I koha.
Tublid infootsijad olid 5.a klassi õpilased Helene Dimitrijev, Liisa Marie Printsmann ja Martin Braun .
Juhendaja Liina Smolina

19. okt. 2013 toimus Põlva Gümnaasiumis üleriigiline etlemiskonkurss
8.klassi õpilane Viktoria Ly Pell saavutas põhikooli laureaadi tiitli
kolme võrdse võitja hulgas.
8.klassi õpilane Kirke Katariina Siimso sai eripreemia Luuletuse sõnumi
seotud edastuse eest.
Õpilased esinesid omaloominguliste tekstidega.
Juhendajad õpetajad Alli Lunter ja Külliki Asu

19. okt. 2013 toimus Tartus Miina Härma Gümnaasiumis õpioskuste vabariiklik võistlus
Viljandi Kesklinna võistkond saavutas 5.koha
Leene Lotta Lüdimois
Carol Luhaäär
Kristiina Uus
Martin Palmiste
Deiro Jazepov
Juhendajad Liina Smolina ja Ingrid Kustavus
Suur tänu õpetaja Anneli Luigele ja lapsevanem Malle Lüdimoisile

11. okt. 2013 toimus Paalalinna koolis maakondlik 6.klasside õpioskuste olümpiaad.

Meie kooli võistkond saavutas I koha.
Võistlemas käisid:
Leene Lotta Lüdimois
Carol Luhaäär
Kristiina Uus
Martin Palmiste
Deiro Jazepov
Juhendajad Liina Smolina ja Ingrid Kustavus
Suur tänu õpetaja Anneli Luigele


15. okt. 2013 toimus XI koolinoorte mälumängumeistrivõistluste maakondlik eelvoor.
I koha saanud võistkonda kuulusid:
Johanna Maria Kala 9a
Johanna-Britt Berzin 9a
Peeter Leets 9b
Toomas Erik Anijärv 9b
Erik Rebane 9a
Õpetaja Riina Kangro

19. okt. 2013 üleriigilisel etlemiskonkursil
 
Põlva Ühisgümnaasiumis
saavutas 8. kl õpilane Viktoria Ly Pell põhikooli laureaadi tiitli
kolme võrdse võitja hulgas.
8. kl õpilane Kirke Katariina Siimso sai eripreemia luuletuse sõnumi
seotud edastuse eest.
Juhendajad õpetajad Alli Lunter ja Külliki Asu.

5. okt. 2013 üleriigilisel Kalju Lepikule pühendatud omaloominguvõistlusel Koerus
saavutas 8. kl. õpilane Viktoria Ly Pell  põhikooli laureaadi tiitli.

27. sept. 2013 toimus Saarepeedil päästealane võistlus "ABI ABC".
Meie kooli võistkond "Veen" võitis I koha
1. Kristin Kink (8b)
2. Kelina Lillemets (9a)
3. Kris Gregor Edo (8c)
4. Maarjo Rösler (8a)

III koha saavutas võistkond "Arter"
1. Triin Tetsmann (9a)
2. Brigita Roslender (9a)
3. Kalev Välk (9b)
4. Karlis Jänes (9b)
Juhendaja õp Ester Sims

26. sept. 2013 Viljandimaa 8. klassi inglise keele lugemisvõistlusel
saavutasid meie õpilased
Henn Hendrik Sepp 8a klassist 2. koha ja
Liis Rull 8c klassist 3.koha.
Juhendajad õpetajad Margit Kirss ja Enid Härm

 
Külastusi täna: 581 Kokku: 1496085113 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet