| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
E-Kool VIKO E-post  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Sündmuste kalender
Viljandi kesklinna Kool Facebookis
Olümpiaadide (ainevõistluste) tulemused
 
  Mõte  

Nutt on tähelepanu saamiseks, nutt on emotsioonide väljendamiseks, tühjaks nutmine on kergenduseks.

Karmen Kink, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
 
Kokku 0 vastamist


Vabariiklikud võistlused

 

EKSL 1.-3.klassi poiste Viljandimaa koolide jalgpalliturniir.
13.05.2014
Kesklinna Kooli võistkond:

1. Kristjan Niitav III kl.
2. Karl Kask III kl.
3. Rasmus Reili III kl. Viljandi
4. Tauri Parik III kl.
5. Krister Kass III kl.
6. Mattias Rahnu III kl.
7. Mark Jaak Andre II kl.
8. Madis Andreas Raba II kl.
9. Marten Roasto III kl.
 saavutas III koha.
Õpetaja:Jaak Luhakooder


EKSL 1.-5.kl. poiste finaalturniir jalgpallis.
09.05.2014 Valtu kunstmuruväljak
Viljandi Kesklinna Kooli võistkond:
1. Mihkel Lõpp 5C
2. Johannes Metsmaa 4B
3. Markus Michelis 5C
4. Silver Metusala 4B
5. Aksel Mänd 5C
6. Karl Eduard Juhkamsoo 5A
7. Martin Braun 5A
8. Sverre Rosma 5C
9. Jarmo Randmäe 5A
10. Jakob Tamberg 4B
jagas 7.-8. kohta.
Finaalturniiril osales 15 võistkonda.
Õpetaja: Jaak Luhakooder

30.aprillil 2014.a. toimus esimene ümber Viljandi järve teatejooks koolidele.
Meie kooli võistkond saavutas 1.koha Viljandi Paalalinna Kooli ja Tabasalu Gümnaasiumi ees.Võistkonda kuulusid:
1. GEIDI ÕUNAP
2. EGERT ADRAT
3. GREETE-LIISA TOOM
4. KERTU KUMM
5. MIHKEL TEDER
6. GEN-SILVER ÕUNAP
7. TRIIN HÜVA
8. MARTIN LÕIV
9. KÄRT TAMBET
10.KRIS GREGOR EDO
Õpetajad Mai Naarits ja Jaak Luhakooder

26.aprillil toimus võistlussarja „Tähelepanu, start!“ finaalvõistlus. Meie kooli võistkond saavutas  1.koha.
 Võistkonda kuulusid:
1. MADIS ANDREAS RABA 2A
2. KIARA OJA 2B
3. HELENE METSMAA 2B
4. ADELE TAMBERG 2B
5. MIHKEL LEETMAA 2B
6. MIHKEL RANNALA 2D
7. ANABEL SARAPUU 3A
8. RASMUS REILI 3A
9. KAISA – LIISA VÄLI 3B
10. SONJA SIIMSON 3B
11. HANNA MARIA FATKIN 3B
12. KARL KASK 3B
13. KRISTJAN NIITAV 3C
14. MARIE KRAMER 4A
15. ANNA – TRIIN JEZOVA 4C
16. KENNER SAAR 4C
17. RANDO TIRI 4C
18. ALEKSANDER RULL 4C
19. SAARA ORAV 5A
20. KELIIS LILLEMETS 5A
21. ANETTE HANTSON 5A
22. JARMO RANDMÄE 5A
23. MARGUS SOOSAAR 5B
24. MIHKEL LÕPP 5C

ÕPETAJAD:
1. KAJA OROBKO

2. veeb. 2014   

EKSL 6.-9.kl. poiste saalijalgpalli finaalturniir
Viljandi Kesklinna Kooli võistkond:
1. Martin Lõiv 9A
2. Egert Adrat 9A
3. Karlis Jänes 9B
4. Krister Kansi 7A
5. Kristjan Luik 9B
6. Künter Grünbaum 8B
7. Mihkel Teder 9B
8. Kevin Jürima 8B
9. Mick Paja 8C
10. Mark Drõgin 9B
Võistkond saavutas 7.-9. koha.
Õpetaja: Jaak Luhakooder


15. nov. 2013 toimusid Eesti Koolispordi Liidu vabariiklikud 4.-5.klasside rahvastepalli võistlused.
 Meie kooli poiste võistkond saavutas 3. koha ja tüdrukute võistkond 4. koha.
Poisid:
1. Karl Eduard Juhkamsoo 5a
2. Martin Braun 5a
3. Jarmo Randmäe 5a
4. Mark Kulp 5a
5. Tanel Lellep 5b
6. Mihkel Lõpp 5c parim mängija
7. Markus Michelis 5c
8. Jaak Erik Pihlak 5c
Tüdrukud:
1. Saara Orav 5a parim mängija
2. Sigrid Kaüpanen 5a
3. Helene Dimitrijev 5a
4. Liisa Marie Printsman 5a
5. Mei - Bret Isotamm 4a
6. Karita Pukk 4a
7. Kärt Hüva 4b
8. Marite Vasar 4b
Juhendaja: õp. Raina Luhakooder

8.nov. 2013 toimunud Viljandimaa koolide 4.-5.klasside rahvastepallivõistlustel
saavutas meie kooli tüdrukute võistkond 1.koha ja poiste võistkond 2.koha!
Võidukas võistkonnas mängisid:
1. Saara Orav 5a
2. Sigrid Kapanen 5a
3. Helene Dimitrijev 5a
4. Liisa Marie Printsmann 5a
5. Liisi Ohtla 5b
6. Karita Pukk 4a
7. Mei-Bret Isotamm 4a
8. Kärt Hüva 4b
Teise koha saavutanud võistkonnas mängisid:
1. Mark Kulp 5a
2. Karl Eduard Juhkamsoo 5a
3. Martin Braun 5a
4. Margus Soosaar 5a
5. Tanel Lellep 5b
6. Markus Michelis 5c
7. Jask Erik Pihlak 5c
8. Mihkel Lõpp 5c
Mõlema võistkonna juhendaja õp. Raina Luhakooder.

10.10.2013 EKSL 6.-9.kl. noormeeste jalgpalli meistriliiga finaalvõistlused

Põlva Lootospark staadionil
Viljandi Kesklinna Kooli võistkond: (5.-6.koht)
1. Martin Lõiv 9A
2. Egert Adrat 9A
3. Karlis Jänes 9B
4. Krister Kansi 7A
5. Kristjan Luik 9B
6. Künter Grünbaum 8B
7. Mihkel Teder 9B
8. Kevin Jürima 8B
9. Raian Joala 8C
10. Gunnar-Laur Sindi 7A
Õpetaja: Jaak Luhakooder

 
Külastusi täna: 10 Kokku: 1496154878 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet