| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
E-Kool VIKO E-post  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Viljandi kesklinna Kool Facebookis
Olümpiaadide (ainevõistluste) tulemused
 
  Mõte  

Kurjusemaailm toidab näljaseid noori ja naiivseid vanu.

Annabrita Kalda, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
 
Kokku 0 vastamist


2014/2015

 

HUVIRINGIDE TUNNIPLAAN 2014/2015                                                                        uuendatud 09.01
Nädalapäev Huviring Toimumise aeg Toimumise koht Juhendaja
Esmaspäev Rahvatants 1.c klass 12.15- 13.00 Jakobsoni 42 saal Elina Kukk
Mudilaskoor 1.- 4. kl (Tüdrukud) 13.10 - 13.55 Jakobsoni 42, ruum 106 Malle Pisarev
Poistekoor 2.-4. klass 13.10 - 14.50 Uueveski 1, ruum 205 Esta Kivisild
Robootika 5.-9.klass (vanem rühm) 14.05 - 15.35 Uueveski 1 Meelis Reinart
Bänd 6.klass 14.05 - 15.35 Uueveski 1, bändiruum Henri Lohk
Loovtegevus 15.00 - 16.30 Uueveski 1, ruum 207 Alli Lunter
Spordiring 2.-5. klass 15.30 - 16.30 Võimla Raina Luhakooder
Spordiring 6.-9. klass 15.30 - 16.30 Võimla Jaak Luhakooder
 
Teisipäev Rahvatants 4.b klass 9.10 - 9.55 Jakobsoni 42 saal Maie Tammemäe
Rahvatants 1.b klass 12.15 - 13.00 Jakobsoni 42 saal Maie Tammemäe
Bänd 4. klass 13.10 - 15.20 Uueveski 1, bändiruum Henri Lohk
Robootika 4. kl (noorem rühm) 14.05 - 15.35 Uueveski 1 Meelis Reinart
Poistekoor 5.-6. klass 14.05 - 14.50 Uueveski 1, ruum 205 Esta Kivisild
Spordiring 2.-5. klass  15.30 - 16.30 Võimla Raina Luhakooder
Spordiring 6.-9. klass 15.30 - 16.30 Võimla Jaak Luhakooder
 
Kolmapäev Rahvatants 4.c klass 10.05 - 10.50 Jakobsoni 42 saal Eve Rink
Rahvatants 2.a klass 12.15 - 13.00 Jakobsoni 42 saal Maie Tammemäe
Rahvatants 3.b klass 13.10 - 13.55 Jakobsoni 42 saal Maie Tammemäe
Käsitööring 5.-9. klass 15.00 - 16.30 Tehnoloogia maja Tatjana Anniko
Pallimängud 15.45 - 16.30 Võimla Mai Naarits 
Spordiring 6.-9. klass 15.30 - 16.30 Võimla Jaak Luhakooder
Tehnoloogiaring 5.-9. klass 16.00 - 19.00 Tehnoloogia maja Mait Sinimaa
 
Neljapäev Näitering 4. klass 13.10 - 13.55 Jakobsoni 42, ruum 207 Liivi Ilves,
Malle Pisarev
Kunstiring 5.-6. klass 14.05 - 14.50 Uueveski 1, ruum 140 Virve Neerot
Spordiring 2.-5. klass  14.05 - 15.50 Võimla Raina Luhakooder
Bänd 4. klass 14.05 - 16.20 Uueveski 1, bändiruum Henri Lohk
Robootika 5.-9.klass (vanem rühm) 14.05 - 15.35 Uueveski 1 Meelis Reinart
Spordiring 1.-3. klass 14.05 - 14.50 Jakobsoni 42 saal Kaja Orobko
Lastekoor 5.-9. klass 14.05 - 14.50 Uueveski 1, ruum 205 Esta Kivisild
Nutikas lutikas 5.-7. klass 15.00 - 15.45 Uueveski 1, ruum 107 Kersti Varbalane
 
Reede Ansambel 3. klass 13.10 - 13.55 Uueveski 1, ruum 205 Esta Kivisild
Spordiring 1.-3. klass 13.10 - 13.55 Jakobsoni 42 saal Kaja Orobko
Bänd 6. klass 14.05 - 15.35 Uueveski 1, bändiruum Henri Lohk
Käsitööring 5.-9. klass 14.05 - 15.35 Tehnoloogia maja Tatjana Anniko
         
Kokkuleppel Koolileht Uueveski 1, ruum 211 Külliki Asu
Noorkotkad ja kodutütred Uueveski 1, ruum 139 Rasmus Meriküll

 
Külastusi täna: 38 Kokku: 1496130931 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet