| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
E-Kool VIKO E-post  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Kooliaasta ürituste kalender 2016/2017
Olümpiaadide (ainevõistluste) tulemused
Tunniplaan 2016/2017 2. poolaastaks
 
  Mõte  

Hinded on turukaup, vahel hea ja vahel veidi halvem.

Marie Ruut, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
 
Kokku 0 vastamist


Koolisisesed võistlused

 

Mai 2015 kooli spordipäeva  tulemused 1.-5. klass:
28. ja 29. mai 2015 orienteerumine:
Tulemuste fail on SIIN: 

18. mai 2015 kooli spordipäeva paremad tulemused 6.-7. klass:
Tüdrukud:
 6.-7.klass
60 m jooks
1. Marta Okas 7c 8,39
2. Iris Sepp 6c 8,82
3.-4.Hanna-Liisa Peerna 7a 9,39
Anette Hantson 6a 9,39
5. Teele Laikoja 6c 9,44
6. Saara Orav 6a 9,61
400 m jooks
1. Marta Okas 7c 1.15,31
2. Romi Varula 7a 1.15,88
3. Greete-Liisa Toom 7c 1.16,32
4. Keliis Lillemets 6a 1.16,39
5. Anette Hantson 6a 1.18,19
6. Sigrid Kapanen 6a 1.19,28
Kaugushüpe
1. Marta Okas 7c 4.70
2. Hanna-Liisa Peerna 7a 4.16
3. Anette Hantson 6a 3.78
4. Saara Orav 6a 3.68
5. Iris Sepp 6c 3.62
6. Greete-Liisa Toom 7c 3.47
Pallivise
1. Marta Okas 7c 45 m
2. Lisett Tiido 7a 40
3. Saara Orav 6a 39
4. Hanna-Liisa Peerna 7a 38
5. Karmen Kink 7a 37
6. Sigrid Kapanen 6a 35
8.-9.klass
100 m jooks
1. Lisa-Batricia Karu 8b 15,18
2. Marleen Mäeorg 9a 15,29
3. Kärt Tambet 8a 15,43
4. Tuuli Saar 8b 15,47
5. Anette Oks 8b 15,81
6. Jessica Karoliina Tõnisalu 8a 15,91
400 m jooks
1. Kärt Tambet 8a 1.15,61
2. Kärolyn Mäesaar 9a 1.24,44
3. Kristina Küttim 8c 1.26,44
4. Hanna-Ly Oder 9a 1.30,43
5. Kertu Kumm 8b 1.32,57
6. Viktoria Ly Pell 9a 1.34,35
Kaugushüpe
1. Kaja Rusi 8a 3.87
2. Lisa-Batricia Karu 8b 3.87
3. Tuuli Saar 8b 3.86
4.Geidi Õunap 8b 3.77
5. Greete Nagel 8c 3.62
6. Jane-Ly Aaremaa 8a 3.54
Kuulitõuge
1. Kärolyn Mäesaar 9a 8.81
2. Kerli Kink 8a 8.24
3. Marleen Mäeorg 9a 8.20
4. Karita Kimmel 9a 7.69
5. Viktoria Ly Pell 9a 7.63
6. Kristin Kivilaan 9a 7.59
Poisid:
6.-7. klass
Pallivise
1 Marus Soosaar 6b 56,5
2 Raigo Joala 7b 56
3 Raido Tihane 7c 51
4 Mark Kulp 6a 46
5 Jaak-Eerik Pihlak 6c 45,5
6 Mihkel Lõpp 6c 45,5
Kaugushüpe
1 Raigo Joala 7b 5,09
2 Margus Soosaar 6b 4,49
3 Taimo Joonov 7c 3,95
4 Mihkel Lõpp 6c 3,87
5 Jaak-Eerik Pihlak 6c 3,85
6 Roland Pikas 7c 3,83
60 m jooks
1 Raigo Joala 7b 8,05
2 Margus Soosaar 6b 8,34
3 Taimo Joonov 7c 8,64
4 Karl Rudolf Org 7c 8,81
5 Rasmus Lond 7a 8,87
6 Maido Tihane 7a 8,88
800 m jooks
1 Raigo Joala 7b 2,36,85
2 Jarmo Randmäe 6a 2,51,18
3 Sten Eric Persidski 7a 2,51,53
4 Ken Robert Kõpp 7a 2,53,96
5 Karl Rudolf Org 7c 2,55,95
6 Tanel Võip 7a 3,03,23
8-.9. klass
Kuulitõuge
1 Richard Mutli 8a 11,9
2 Alex Toom 9b 11,71
3 Sander Kajak 9c 11,36
4 Kristo Krikontšuk 8a 11,26
5 Silver Maar 9b 10,95
6 Raian Joala 9c 10,33
Kaugushüpe
1 Alex Toom 9b 5,35
2 Kris Gregor Edo 9c 5,3
3 Härold Välba 9b 5,05
4 Kristo Krikontšuk 8a 4,92
5 Rudolf Joel Udras 9b 4,92
6 Sander Izjumov 9a 4,82
100 m jooks
1 Alex Toom 9b 12,6
2 Sander Izjumov 9a 12,71
3 Kris Gregor Edo 9c 12,97
4 Härold Välba 9b 13,03
5 Kristo Krikontšuk 8a 13,13
6 Sander Mikkor 9b 13,37
800 m jooks
1 Kris Gregor Edo 9c 2,17,21
2 Mano-Meelis Onni 8b 2,26,51
3 Aaron Kais 9c 2,27,46
4 Rudolf Joel Udras 9b 2,29,09
5 Meelis Kobin 9b 2,32,37
6 Kevin Ervald 9c 2,33,68

Dets. 2014 2. ja 3. klasside võimlemisvõistlused

10. apr. 2015 Stamina
Tulemuste fail on SIIN!

Novembris – detsembris toimusid meie kooli 2.-3.klasside ja 4.-5.klasside rahvastepallivõistlused.
Omavahel võistlesid eraldi tüdrukute ja poiste võistkonnad.
2.-3.klasside tüdrukute tulemused:
1. 3B KLASS - parim mängija KARMEN UMSAR
2. 3C KLASS - parim mängija HELIS KONSA
3. 3A KLASS - parim mängija LISANDRA SEPP
4. 2b klass - parim mängija MERIT SIRG
5. 3d klass - parim mängija HELEN EMILIA MÄTLIK
6. 2a klass - parim mängija ELIS ALLEV
7. 2c klass - parim mängija KATERIINA HERMA

2.-3.klasside poiste tulemused:
1. 3A KLASS - parim mängija MARK JAAK ANDRE
2. 3D KLASS - parim mängija MIHKEL RANNALA
3. 3C KLASS - parim mängija MARKUS TANK
4. 3b klass - parim mängija MIHKEL LEETMAA
5. 2c klass - parim mängija JAAN PAUL VARIK
6. 2a klass - parim mängija STEN MARKUS LOHU
7. 2b klass - parim mängija AIMAR ALKSNIS

4.-5.klasside tüdrukute tulemused:
1. 5A KLASS - parim mängija KARITA PUKK
2. 5B KLASS - parim mängija MARITE VASAR
3. 5C KLASS - parim mängija ANNA – TRIIN JEŽOVA
4. 4c klass - parim mängija ELE – RIIN REISS
5. 4b klass - parim mängija SONJA SIIMSON
6. 4a klass - parim mängija ANABEL SARAPUU

4.-5.klasside poiste tulemused:
1. 5B KLASS - parim mängija OLIVER RUUT
2. 5C KLASS - parim mängija RANDO TIRI
3. 4C KLASS - parim mängija KRISTJAN NIITAV
4. 5a klass - parim mängija ROBIN MARANDI
5. 4b klass - parim mängija KARL KASK
6. 4a klass - parim mängija RASMUS REILI

Novembris-detsembris 2014 toimusid kooli 6.-7.kl. ja 8.-9.kl. saalihoki võistlused.
6.-7. kl. tulemused:
1. koht – 7 a klass
1.Bertha-Pauline Kivilaan
2.Merily Komussar
3.Karmen Kink
4.Kristel Moorats
5.Hanna-Liisa Peerna
6.Lisett Tiido
7.Romi Varula
2. koht – 6 a klass
1.Helene Dimitrijev
2.Liisa Marie Printsmann
3.Anette Hantson
4.Sigrid Kapanen
5.Keliis Lillemets
6.Janeli Tüür
3. koht – 7 b klass
1.Ceithy Paju
2.Gitta Künnis
3.Annabrita Kalda
4.Laura Kingo
5.Inoola-Kiaara Ikkonen
6.Ann Kramer
7.Leene Lotta Lüdimois
4.koht – 6c klass
5.koht – 6b klass
6. koht – 7c klass
8.-9.kl. tulemused:
1.koht – 9 a klass
1.Karita Kimmel
2.Marleen Mäeorg
3.Kärolyn Mäesaar
4.Pille-Riin Taim
5.Hanna Ly Oder
6.Viktoria Ly Pell
2.koht – 8 b klass
1.Emilia Alonen
2.Elisabeth Alonen
3.Anette Oks
4.Sonja Maria Roosson
5.Tuuli Saar
6.Geidi Õunap
3.koht – 8 a klass
1.Kerli Kink
2.Kaja Rusi
3.Jessica Karoliina Tõnisalu
4.Ann Silva Elmaste
5.Gerli Bergmann
6.Jane-Ly Aaremaa
4.koht – 8 c klass
5.koht – 9 c klass

18.detsembril 2014.a. toimusid meie kooli võimlemisvõistlused 4. ja 5.klassidele.
Paremate tulemuste fail on SIIN!

Detsembris 2014.a. toimusid meie kooli 5.klasside ujumisvõistlused.
Paremate tulemuste fail on SIIN!

8. oktoobril toimusid kooli 6.-9. klasside orienteerumisvõistlused.
6.-7.klassi tütarlapsed:
1. GREETE-LIISA TOOM 7C 19.46
2. LIISA MARIE PRINTSMANN
BRITTA SMOLIN 6A 22.20
3. KELIIS LILLEMETS
HELENE DIMITRIJEV 6A 22.36
4. KRISTEL MOORATS
ROMI VARULA 7A 23.41
5. JANELI TÜÜR
SIGRID KAPANEN 6A 25.05
6. SAARA ORAV 6A
EMMA MARIA BERZIN 6C 27.47
8.-9. klassi tütarlapsed:
1. KÄROLYN MÄESAAR 9A 20.58
2. EMILIA ALONEN
ELISABETH ALONEN 8B 21.01
3. ANETTE OKS
GEIDI ÕUNAP 8B 21.22
4. HELEN ALEV
HEIDY PUUSEPP 8C 22.30
5. KÄRT TAMBET
KAJA RUSI 8A 23.42
6. MIIA VARULA
JESSICA TÕNISALU 8A 25.45

8. okt. 2014.a. toimunud 6. - 7. kl poiste
ORIENTEERUMISVÕISTLUSE TULEMUSED
1 Jarmo Randmäe 6a 19.35,7
       
2 Andres Ritval 7b 20.28,3
  Raigo Joala    
3 Sverre Rosma 6c 23.17,7
  Mihkel Lõpp    
4 Markus Paris 7b 23.37,0
  Jarmo Põlluste    
5 Rünno Rebane 7a 23.59,4
  Ken Robert Kõpp    
6 Markus Michelis 6c 24.23,2
  Robin Piirsalu    
7 Jaak-Erik Pihlak 6c 24.36,8
  Oliver Kuiv    
8 Sten Eric Persidski 7c 25.01,4
  Sander Kiis    
9 Rasmus Ruubel 6a 25.25,9
  Karl Eduard Juhkamsoo    
10 Raimond Tulp 7c 27.08,5
  Karl Rudolf Org    
11 Markus Aidla 6b 27.34,7
  Robert Espenberg    
12 Kevin Pihlak 6b 27.55,4
  Margus Soosaar    
13 Martin Braun 6a 28.08,0
  Eerik Arusoo    
14 Sander Saik 6a 29.46,6
  Janno Randpere    
15 Taimo Jaanov 7c 30.45,9
  Risto Renee Rohtla    
16 Richard Rösler 6c 31.23,9
  Kristjan Uus    
17 Kris Pihlak 6b 31.40,9
  Ross Roosson    
18 Rasmus Lond 7a 31.53,3
  Sten Asu    
19 Martin Kivi 7a 33.06,1
  Daniel Konstatinov 7c  
20 Rasmus Vinkmann 6a 34.08,5
  Henrik Skawinski    
21 Raik Andre 7a 34.20,7
  Tanel Võip    
22 Germo Baas 7b 34.34,9
  Janno Lukas    
23 Rasmus Hytönen 7b 34.55,2
  Robin Kare    
24 Henri Treimuth 6c 35.04,3
  Aksel Mänd    
25 Maido Tihane 7c 36.35,9
  Kaspar Sirel    
26 Martin Tamm 6c 37.29,6
  Simon Susi    
27 Mark Kulp 6a 38.12,8
  Karl Joseph    
28 Karl Robin Sarapuu 7c 40.13,6
  Taimo Veider    
29 Dominik 6b 46.20,6
  Roomet Kuhi    
30 Roland Pikas 7c 47.58,0
  Riho Hurt    
31 Karl Marcus Allikas 7c 48.42,9
  Kevin Hanschmidt    
32 Romet 6b 40.59,5
      2 punkti

8. oktoober 2014.a. toimunud 8. - 9. kl poiste
ORIENTEERUMISVÕISTLUSE TULEMUSED
1 Kevin Ervald 9c 15.49,9
  Kris Gregor Edo    
2 Sander Izjumov 9a 17.45,4
  Alex Toom 9b  
3 Richard Mutli 8a 17.48,1
  Sander Pettai 8b  
4 Sander Kajak 9c 18.20,6
  Erik Tõnisalu    
5 Kristo Kungla 8b 18.36,9
  Silver Maar    
6 Rudolf Joel Udras 9b 19.02,7
  Tanel Lapp    
7 Meelis Kobin 9b 19.15,5
  Tim Korts 9a  
8 Raian Joala 9c 20.04,2
  Mick Paja    
9 Kaimo Pitsenko 8a 20.30,5
  Kaspar Saarem 9b  
10 Andy Pevgonen 8c 21.26,9
  Karl-Markus Koskor    
11 Anti Mägi 8c 21.53,6
  Kristjan-Mark Kaasik    
12 Aaron Kais 9c 22.08,0
  Martin Tõniste 8c  
13 Kevin Mändmets 9b 22.09,2
  Härold Välba    
14 Mario Mardim 8c 22.20,3
  Raian Luus    
15 Deiro Kuusk 8a 22.27,3
  Raul Peet    
16     22.42,8
  Hugo Mengel 9a  
17 Mano Onni   22.56,3
  Robin Ruus 8b  
18 Künter Grünbaum 9b 23.37,0
  Simon Tensing 9c  
19 Even Ekbaum 9b 24.03,5
  Kevin Jürima    
20 Rainis Tiri 9b 24.16,1
  Johan Juul    
21 Caspar Savi 8a 25.48,8
       
22 Sander Rohtla 8a 26.30,1
  Eerik Elmaste 8b  
23 Mario Mitt 9b 27.18,8
  Sander Mikkor    
24 Marko Keldo 8b 27.56,3
  Kristo Krikotšuk 8a  
25 Artur Leppik 9c 28.29,6
  Gregor Rehand    
26 Ardo Ploomipuu 9b 29.30,5
  Karl Eerik Pikk    
27 Illimar Pedak 9a 30.06,2
       
28 Raiko Grünbaum 8b 30.31,5
  Kert Hunt    
29 Sander Plümberg 8b 30.49,3
  Risto-Romet Tillo    
30 Indrek Anissimov 9c 32.37,2
  Andreas Martin Reili    
31 Markus Andre Oja 8b 34.02,0
       
32 Eerik Kalmet 8b 35.05,1
  Simon Drõgim    
33 Tormi Ariva 8b 36.14,3
  Silver Pulk 8c  
34 Sten-Erik Link 9c 38.49,2
  Karl Erik Heinsoo    
35 Kevi Pajuväli 9a 39.32,7
  Martin Printsmann    

Sept. 2014 toimus kooli 6.-7. klasside ja 8.-9. klasside Paala järve jooksu nädal.
6.-7.kl. tütarlaste tulemused:
1. KELIIS LILLEMETS 6A 5.08,0
2. GREETE-LIISA TOOM 7C 5.10,2
3. LIISA MARIE PRINTSMANN 6A 5.14,1
4. ANETTE HANTSON 6A 5.36,9
5. HANNA-LIIS JAESKI 7C 5.38,2
6. SAARA ORAV 6A 5.40,3
8.-9. kl. tütarlapsed:
1. KÄRT TAMBET 8A 4.59,5
2. GEIDI ÕUNAP 8B 5.18,8
3. ANETTE OKS 8B 5.28,0
4. ELISABETH ALONEN 8B 5.43,3
5. EMILIA ALONEN 8B 5.46,3
6. KÄROLYN MÄESAAR 9A 5.56,7

12.sept. 2014.a. toimusid 2.-5.klasside krossijooksuvõistlused. 
Klasside 15 paremat tulemust on SIIN.

 
Külastusi täna: 1935 Kokku: 1490650335 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet