| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
E-Kool VIKO E-post  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Viljandi kesklinna Kool Facebookis
Olümpiaadide (ainevõistluste) tulemused
 
  Mõte  

Ema sõna on hea sõna.Kerli Kink, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
 
Kokku 0 vastamist


Maakondlikud võistlused

 

27. mail 2015 toimus Viljandi staadionil Viljandimaa 4.-5. klasside kergejõustiku 4-võistlus.
 Meie kooli esindus saavutas 3.koha.
VILJANDIMAA NOORTE KERGEJÕUSTIKU MITMEVÕISTLUS 4.-5. KLASSILE
SUURED PÕHIKOOLID
3.KOHT - VILJANDI KESKLINNA KOO 14643 PUNKTI
TÜDRUKUD:
6.KOHT - KARITA PUKK 5A 2225 p.
10.KOHT - ANABEL SARAPUU 4A 1968 p.
11.KOHT - MARIA RAUD 5C 1966 p:
21.KOHT - LIISEL PÕDER 4C 1766 p:
26.koht - Katariina Visnap 5b 1591 p.
36.koht - Hanna Maria Fatkin 4b 1421 p.
POISID:
10.KOHT - ROBIN MARANDI 5A 1920 p.
12.KOHT - JOHANNES METSMAA 5B 1820 p.
30.KOHT - ALEKSANDER RULL 5C 1526 p.
35.KOHT - MARTEN ROASTO 4B 1452 p.
43.koht - Elari Mänd 4b 1370 p.
48.koht - Tauri Toom 4c 1275 p.

20. mai 2015 EKSL 1.-3.klassi poiste Viljandimaa koolide jalgpalliturniir.
Viljandi Kesklinna Kooli võistkond saavutas I koha:
1. Sten Kuld 3D
2. Daniel Visnap 3D
3. Mathias Mänd 3A
4. Mark Jaak Andre 3A
5. Madis Andreas Raba 3A
6. Hendrik Uustalu 3A
7. Villem Haug 3B
8. Mattias Lill 3B
9. Joonas Parre 3D
10.Kaarel Rätsep 3B
Õpetaja:Jaak Luhakooder

19.-20. mail 2015 toimus Viljandimaa TV - 10 olümpiastarti finaalvõistlus.
Meie kooli õpilaste paremad tulemused:
TV – 10 OLÜMPIASTARTI VILJANDIMAA FINAALVÕISTLUS
19. - 20.MAI 2015. VILJANDIS
POISID VANEMAD:
2.KOHT - MARGUS SOOSAAR 6B 5228 p. (9-VÕISTLUS)
POISID NOOREMAD:
2.KOHT - JAN ERIK JAKSTEIN 4B 2982 p. (9-VÕISTLUS)
3.KOHT - MARTEN ROASTO 4B 2684 p. (9-VÕISTLUS)
TÜDRUKUD VANEMAD:
1.KOHT - MARTA OKAS 7C 6230 p. (8-VÕISTLUS)
7.koht - IRIS SEPP 6C 4690 p. (8-VÕISTLUS)
TÜDRUKUD NOOREMAD:
3.KOHT - ANABEL SARAPUU 4A 3121 p. (6-VÕISTLUS)

22. mail 2015. a. toimusid Viljandimaa koolidevahelised kergejõustiku karikavõistlused.
Meie kooli võistkond saavutas Paalalinna kooli järel 2.koha.
Paremaid tulemusi:
Marta Okas 7c 60m jooks 3.koht, kaugushüpe 1.koht
Iris Sepp 6c 60m jooks 5.koht
Greete-Liisa Toom 7c 600m jooks 5.koht
Lisa-Barticia Karu 8b 100m jooks 2.koht
Kärt Tambet 8a 800 m jooks 1.koht
Tuuli Saar 8b kaugushüpe 5.koht
Jane-Ly Aaremaa 8a kõrgushüpe 3.koht
Germo Paas 7b 60 m jooks 1.koht
Raigo Joala 7b 60 m jooks 3.koht, kaugushüpe 5.koht
Kris Gregor Edo 9c 1500m jooks 1.koht
Alex Toom 9b kuulitõuge 3.koht

14. mail 2015 toimus Viljandimaa TV - 10 olümpiastarti 4. etapp.
Meie kooli õpilaste paremad tulemused:
VILJANDIMAA TV – 10 OLÜMPIASTARTI 4.ETAPP
14.MAI 2015.A.
TÜDRUKUD NOOREMAD
KAUGUSHÜPE:
6.koht - Anabel Sarapuu 4a 4.04
7.koht - Keitlyn Moppel 5c 3.89
8.koht - Sonja Siimson 4b 3.78
PALLIVISE:
9.koht - Anabel Sarapuu 4a 30.99
10.koht - Keitlyn Moppel 5c 30.39
600 M:
3.KOHT - KATARIINA VISNAP 5B 2.10,2
5.koht - Mariliis Paris 4a 2.14,2
8.koht - Helene Metsmaa 3b 2.17,7
10.koht - Hanna Maria Fatkin 4b 2.21,8
TÜDRUKUD VANEMAD
PALLIVISE:
2.KOHT - MARTA OKAS 7C 45.72
4.koht - Karita Pukk 5a 43.11
KETTAHEIDE:
1.KOHT - MARTA OKAS 7C 26.29
7.koht - Laura Kingo 7b 19.59
600 M:
4.koht - Anette Hantson 6a 2.10,1
6.koht - Keliis Lillemets 6a 2.11,6
7.koht - Inoola Kiaara Ikkonen 7b 2.14,0
8.koht - Iris Sepp 6c 2.16,8
10.koht - Sirli Põder 5c 2.18,5
POISID NOOREMAD
PALLIVISE:
6.koht - Mikk Karus 5b 45.52
7.koht - Elari Mänd 4b 42.25
9.koht - Jan Erik Jakstein 4b 36.46
10.koht - Rasmus Reili 4a 36.35
KETTAHEIDE:
4.koht - Jan Erik Jakstein 4b 21.98
9.koht - Marten Roasto 4b 13.72
1000 M:
2.KOHT - JOHANNES METSMAA 5B 3.46,6
3.KOHT - ARVO PLOOMIPUU 5B 3.58,1
6.koht - Marten Roasto 4b 4.16,6
7.koht - Elari Mänd 4b 4.18,7
8.koht - Jan Erik Jakstein 4b 4.20,2
POISID VANEMAD
PALLIVISE:
2.KOHT - MARGUS SOOSAAR 6B 51.17
3.KOHT - MIHKEL LÕPP 6C 50.11
5.koht - Jaak – Erik Pihlak 6c 45.50
7.koht - Dominik Sadam 6b 30.53
KETTAHEIDE:
3.KOHT - MARGUS SOOSAAR 6B 30.06
1000 M:
2.KOHT - STEN ERIC PERSIDSKI 7A 3.33,1
3.KOHT - JARMO RANDMÄE 6A 3.39,6
4.koht - Margus Soosaar 6b 3.43,4

30. aprillil 2015 toimus ümber Viljandi järve teatejooks koolidele.
Meie kooli võistkond saavutas 2.koha Viljandi Paalalinna kooli järel. Kolmas oli Põltsamaa Ühisgümnaasium.
Võistkonda kuulusid:
Geidi Õunap 8b
Anette Hantson 6a
Kertu Kumm 8b
Inoola-Kiaara Ikkonen 7b
Kärt Tambet 8a
Kevin Ervald 9c
Aaron Kais 9c
Kris Gregor Edo 9c
Meelis Kobin 9b
Joel Rudolf Udras 9b
Õpetajad: Mai Naarits ja Jaak Luhakooder

23. aprillil toimus 32. Pärnakivi jooks (2,8 km).
Osalesid ka meie kooli õpilased.
 Parimad tulemused:
kuni 5.klass
Poiste 3.koht – JOHANNES METSMAA 5B
Poiste 4.koht – ARVO PLOOMIPUU 5B
Tüdrukute 1.KOHT - JANELI ALLIKSAAR 5B
Tüdrukute 2.KOHT - MARILIIS PARIS 4A
Tüdrukute 4.koht - KÄRT HÜVA 5B
Tüdrukute 5.koht - SIRLI PÕDER 5C
Tüdrukute 6.koht - ANABEL SARAPUU 4A
Tüdrukute 7.koht - KARITA PUKK 5A
6. - 9.klass
Poiste 1.KOHT - KRIS GREGOR EDO 9C
Poiste 4.koht - MEELIS KOBIN 9B
Tüdrukute 2.KOHT- INOOLA KIARA IKKONEN 7B
Tüdrukute 3.KOHT- GREETE LIISA TOOM 7C
Tüdrukute 4.koht - ANETTE HANTSON 6A
Tüdrukute 9.koht - KELIIS LILLEMETS 6A

22. apr. 2015 Viljandimaa koolide 1.-5. kl. jalgpalli esivõistlused.
Viljandi Kesklinna Kooli võistkond saavutas II koha (osales 10 kooli)  :(VAATA PILTI!)
1. Johannes Metsmaa 5B võistkonna parim mängija
2. Silver Metusala 5B
3. Robin Marandi 5A
4. Kenner Saar 5C
5. Rando Tiri 5C
6. Kristjan Niitav 4C
7. Rasmus Reili 4B
8. Mark Jaak Andre 3A
9. Madis-Andreas Raba 3A
10. Karl Kask 4B
Õpetaja: Jaak Luhakooder

20. aprillil 2015 toimusid Viljandi Jakobsoni Koolis koolide karikavõistlused males.
Meie kooli võistkond saavutas suurte põhikoolide seas 3.koha.
Võistkonda kuulusid:
1. Elis Allev 2a
2. Liisa Haug 2b
3. Maarja Kährik 2b
4. Villem Haug 3b
5. Kaarel Rätsep 3b
6. Marie Teppart 3d
Marie Teppart võitis 1. koha 1-3. klasside tüdrukute arvestuses.
Juhendaja: Margit Simenson Viljandi Kultuuriakadeemiast

9. apr. 2015 Jalgpallifestivali Viljandimaa alagrupp.
Suure-Jaani Kooli spordihoones
Viljandi Kesklinna Kooli võistkonnad:
4.-5.klassi õpilased:
1. Johannes Metsmaa 5B
2. Silver Metusala 5B
3. Robin Marandi 5A
4. Rando Tiri 5C
5. Mei-Bret Isotamm 5A
6. Anabel Sarapuu 4A
Võistkond saavutas II koha. Osales kuus võistkonda.
1.-3. klassi õpilased:
1. Mark Jaak Andre 3A
2. Madis-Andreas Raba 3A
3. Joonas Parre 3D
4. Eldar Toimetaja 3D
5. Tuule Truu 3A
6. Helene Metsmaa 3B
Võistkond saavutas II koha. Osales kuus võistkonda.
Õpetaja: Jaak Luhakooder

18. märtsil 2015 toimus Viljandimaa TV - 10 olümpiastarti 3. etapp.
Meie kooli õpilaste paremad tulemused:
VILJANDIMAA TV – 10 OLÜMPIASTARTI 3.ETAPP
18.03.2015.A.
TÜDRUKUD VANEMAD
KÕRGUSHÜPE:
1.KOHT - MARTA OKA 7C 1.51
3.KOHT - IRIS SEPP 6C 1.35
4.koht - Hanna Liisa Peerna 7a 1.30
5.koht - Anette Hantson 6a 1.25
7.koht - Sirli Põder 5c 1.05
KUULITÕUGE (3 KG):
1.KOHT - MARTA OKAS 7C 9.71
4.koht - Saara Orav 6a 8.49
5.koht - Karmen Kink 7a 8.12
7.koht - Anete Osi 7a 7.81
8.koht - Ceithy Paju 7b 7.57
9.koht - Iris Sepp 6c 7.45
10.koht - Johanna Ruljand 6c 7.25
POISID NOOREMAD
TEIVASHÜPE:
2.KOHT - JAN ERIK JAKSTEIN 4B 2.13
3.KOHT - MARTEN ROASTO 4B 2.03
KAUGUSHÜPE:
3.KOHT - ROBIN MARANDI 5A 3.91
4.koht - Johannes Metsmaa 5b 3.86
6.koht - Rando Tiri 5c 3.65
7.koht - Mikk Karus 5b 3.53
8.koht - Marten Roasto 4b 3.43
9.koht - Jan Erik Jakstein 4b 3.34
POISID VANEMAD
KÕRGUSHÜPE:
2.KOHT - MARGUS SOOSAAR 6B 1.45
KUULITÕUGE (4KG):
3.KOHT - RISTO RENEE ROHTLA 7C 8.86
4.koht - Sten Eric Persidski 7a 8.32
5.koht - Margus Soosaar 6b 7.99
6.koht - Raik Andre 7a 7.66
7.koht - Rasmus Ruubel 6a 6.82
8.koht - Kevin Pihlak 6b 6.63
9.koht - Jaak – Erik Pihlak 6c 6.43

11. märtsil 2015 toimusid Viljandi maakonna "Tähelepanu, start!" teatevõistlused.
Osales meie kooli võistkond ning saavutas suurte
põhikoolide arvestuses kindla 1.koha! 
Võistkonda kuulusid: VAATA PILTI!
2.KLASS
1. Lene Varula 2b
2. Ingel Madleen Tiitus 2c
3. Rute Trochynskyi 2c
4. Jaan Paul Varik 2c
5. Rasmus Kaljurand 2b
6. Tristan Aleksandrov 2a
3.KLASS
1. Helene Metsmaa 3b
2. Kiara Oja 3b
3. Tuule Truu 3a
4. Jürgen Aas 3a
5. Mihkel Rannala 3d
6. Joonas Parre 3d
4.KLASS
1.Anabel Sarapuu 4a
2. Mariliis Paris 4a
3. Sonja Siimson 4b
4. Rasmus Reili 4a
5. Karl Kask 4b
6. Kristjan Niitav 4c
5.KLASS
1. Marite Vasar 5b
2. Kärt Hüva 5b
3. Janeli Alliksaar 5b
4. Johannes Metsmaa 5b
5. Oliver Ruut 5b
6. Rando Tiri 5c
Juhendaja õpetaja Raina Luhakooder

27. veebr. 2015 toimusid Viljandimaa koolide 1.-5. kl. saalijalgpalli esivõistlused.

Viljandi spordihoones
Viljandi Kesklinna Kooli võistkond:
1. Johannes Metsmaa 5B parim mängija
2. Silver Metusala 5B
3. Robin Marandi 5A
4. Kennert Saar 5C
5. Rando Tiri 5C
6. Kristjan Niitav 4C
7. Rasmus Reili 4B
8. Mark Jaak Andre 3A
9. Madis-Adreas Raba 3A
Viljandi Keslinna Kooli võistkond saavutas II koha.
Õpetaja: Jaak Luhakooder

25. veebr. 2015 toimusid Holstre-Pollis Viljandimaa koolide karikavõistlused murdmaasuusatamises.
Meie kooli võistkond saavutas suurte põhikoolide arvestuses I koha Tarvastu ja A.Kitzbergi Gümnaasiumi ees.
Paremaid tulemusi:
Liisa Marie Printsmann N 14 2 km 1.koht
Greete-Liisa Toom N 14 2 km 2.koht
Johanna Ruljand N 14 2 km 3.koht
Janeli Alliksaar N 14 2 km 4.koht
Jarmo Randmäe M 14 2,5 km 5.koht
Tanel Lellep M 14 2,5 km 6.koht
Kärt Tambet N 16 2,5 km 3.koht
Kertu Kumm N 16 2,5 km 6.koht
Martin Andreas Reili M 16 2,5 km 5.koht
Karl Erik Heinsoo M 18 5 km 5.koht
Õpilasi juhendas Mai Naarits

Viljandimaa koolide 6.-9. kl. poiste korvpalli esivõistlused.
10.02.2015 Viljandi Spordihoones
Viljandi Kesklinna Kooli võistkond:
1. Robin Ilus 8A
2. Kevin Pajuväli 9A
3. Mihkel Saaremets 8A
4. Sander Rohtla 8A
5. Meelis Kobin 9B
6. Marko Keldo 8B
7. Silver Maar 9B
8. Richard Mutli 8A
9. Simon Drõgin 8B võistkonna parim mängija
Võistkond saavutas III koha.
Õpetaja: Jaak Luhakooder

9.  veebr. 2015 toimus Viljandi maakonna 1.-3. klasside lastele MR.Britti minikäsipallivõistlus.
Osales ka meie kooli võistkond ja saavutati 1.koht.
Võistkonda kuulusid:
1. German Izjumov 1a
2. Jaan Paul Varik 2c
3. Jürgen Aas 3a
4. Mathias Mänd 3a
5. Tuule Truu 3a
6. Mark Jaak Andre 3a
7. Gregor Jaskar Linnupuu 3a
8. Helene Metsmaa 3a
Võistkonna juhendaja: õpetaja Raina Luhakooder

30. jaan. 2015  toimusid Viljandimaa koolide 6.-9.  kl. tütarlaste saalihoki esivõistlused.
Meie kooli võistkond saavutas 3. koha.
Võistkonda kuulusid:
Kärolyn Mäesaar 9a (võistkonna parim mängija),
Emilia ja Elisabeth Alonen 8b,
Ingrid Hakmann 8b,
Anette Oks 8b,
Sonja Maria Roosson 8b,
Tuuli Saar 8b,
Geidi Õunap 8b
Lisa-Batricia Karu 8b.
Võistkonna juhendaja Mai Naarits.

Viljandimaa koolide 6.-9. kl. poiste saalihoki esivõistlused.
28.01.2015
Viljandi Kesklinna Kooli võimla
Viljandi Kesklinna Kooli võistkond:
1. Keith Roland Lepik 9A võistkonna parim mängija
2. Künter Grünbaum 9B
3. Rudolf Joel Udras 9B
4. Kaspar Saarem 9B
5. Meelis Kobin 9B
6. Max Robin Jaansoo 9A
7. Silver Maar 9B
8. Richard Mutli 8A
9. Eerik Elmaste 8B
10. Simon Drõgin 8B
Viljandi Kesklinna Kooli võistkond saavutas I koha.
Õpetaja: Jaak Luhakooder

21. jaan. 2015   

TV – 10 olümpiastarti 2. etapp
Tulemuste fail on SIIN!


16. jaan. 2015 toimusid Viljandimaa koolide karikavõistlused lauatennises.
Meie kooli võistkond saavutas 1.koha. Võistkonda kuulusid:
Inoola-Kiaara Ikkonen 7c
Romet Okas 4a
Markus Michelis 6c

12. dets. 2014 toimusid Viljandi maakonna 1.-3. klasside rahvastepallivõistlused.
Meie kooli poiste võistkond saavutas 1.koha! Vaata pilti!
Võistkonnas mängisid:
1. Jaan Paul Varik 2c
2. Mark Jaak Andre 3a
3. Mathias Mänd 3a
4. Jürgen Aas 3a
5. Mihkel Leetmaa 3b
6. Joonas Parre 3d
7. Mihkel Rannala 3d
8. Oliver Plümberg 3d
Õpetajad: Kaja Orobko ja Raina Luhakooder

Meie kooli tüdrukute võistkond saavutas 2. koha!
Võistkonnas mängisid: Vaata pilti!
1. Keitti Anett Erilane 3a
2. Tuule Truu 3a
3. Lisandra Sepp 3a
4. Helene Metsmaa 3b
5. Karmen Umsar 3b
6. Helena Mardim 3c
7. Helis Konsa 3c
8. Helen Emilia Mätlik 3d
Õpetajad: Kaja Orobko ja Raina Luhakooder

26. nov. 2014 toimus maakondlik TV - 10 olümpiastarti 1. etapp.
Meie kooli õpilastest saavutasid häid kohti:
HANNA MARIA FATKIN 4B - nooremate tüdrukute 50 m jooksus 3.koht
MARTA OKAS 7C - vanemate tüdrukute 50 m jooksus 1.koht
IRIS SEPP 6C - vanemate tüdrukute 50 m jooksus 5.koht
ANETTE HANTSON 6A - vanemate tüdrukute teivashüppes 5.koht
ROBIN MARANDI 5A - nooremate poiste 50 m jooksus 6.koht
TENAR TEPPER 4A - nooremate poiste kuulitõukes 5.koht
RAIK ANDRE 7A - vanemate poiste 50 m jooksus 1.koht
MARGUS SOOSAAR 6B - vanemate poiste 50 m jooksus 3.koht; vanemate poiste
kaugushüppes 3.koht
MIHKEL LÕPP 6C - vanemate poiste 50 m jooksus 5.koht; vanemate poiste
kaugushüppes 2.koht
JARMO RANDMÄE 6A - vanemate poiste 50 m jooksus 6.koht
JAAK - ERIK PIHLAK 6C - vanemate poiste kaugushüppes 6.koht

3. nov. 2014 toimusid Viljandi maakonna suurte koolide 4.-5. klasside
rahvastepalli võistlused.
Osalesid meie kooli tüdrukute ja poiste võistkonnad.
Tüdrukud saavutasid 2.koha ja pääsu vabariiklikele võistlustele.
Võistkonnas mängisid:
1. Ele - Riin Reiss 4c
2. Karita Pukk 5a
3. Taaja Korts 5a
4. Mei - Bret Isotamm 5a
5. Janeli Alliksaar 5b
6. Kärt Hüva 5b
7. Marite Vasar 5b
8. Anna - Triin Jezova 5c
Poiste võistkond saavutas 3.koha. Võistkonnas mängisid:
1. Kristjan Niitav 4c
2. Johannes Metsmaa 5b
3. Mikk Karus 5b
4. Silver Metusala 5b
5. Oliver Ruut 5b
6. Carl Alex Kukk 5b
7. Kenner Saar 5c
8. Rando Tiri 5c
Õpetaja: Raina Luhakooder

30. sept. 2014 toimusid Viljandimaa koolide murdmaajooksu meistrivõistlused Karksi-Nuias.
Meie kooli võistkond saavutas Viljandi Paalalinna kooli järel 2. koha.
Parimad tulemused:
2.koht Marta Okas 6.-7.kl. 500 m jooksus ajaga 1.40,44
2.koht Kärt Tambet 8.-9.kl. 2000 m jooksus ajaga 8.27,0
3.koht Raigo Joala 6.-7.kl. 1000 m jooksus ajaga 3.27,2
3.koht Kevin Ervald 8.-9.kl. 1000 m jooksus ajaga 3.13,4
2.koht Sten-Eric Persidski 6.-7.kl. 2000 m jooksus ajaga 7.39,6
2.koht Kris Gregor Edo 8.-9.kl. 3000 m jooksus ajaga 10.55,7

24. sept. 2014 toimus Viljandimaa 4.-5. klasside õpilaste
murdmaateatejooksuvõistlus.
Osales ka meie kooli võistkond ja saavutas 1. koha!
Vaata pilti!
Võistkonda kuulusid:
1. ANABEL SARAPUU 4A
2. MARILIIS PARIS 4A
3. KAISA - LIISA VÄLI 4B
4. HANNA MARIA FATKIN 4B
5. ELARI MÄND 4B
6. MARTEN ROASTO 4B
7. KRISTJAN NIITAV 4C
8. TAURI TOOM 4C
9. KARITA PUKK 5A
10. JANELI ALLIKSAAR 5B
11. JOHANNES METSMAA 5B
12. OLIVER RUUT 5B
13. MARIA RAUD 5C
14. KEITLYN MOPPEL 5C
15. RANDO TIRI 5C
ÕPETAJA: RAINA LUHAKOODER

22.09.2014  Viljandimaa koolide 6.-9. kl. poiste jalgpalli esivõistlused.
 Viljandi kunstmuruväljak
Viljandi Kesklinna Kooli võistkond:
1. Gunnar-Laur Sindi 8A
2. Krister Kansi 8A
3. Künter Grünbaum 9B
4. Raian Joala 9C
5. Alex Toom 9B
6. Härold Välba 9B
7. Sander Pettai 8B
8. Sander Izjumov 9A
9. Mick Paja 9C
10. Simon Drõgin 8B
Viljandi Kesklinna Kooli võistkond tuli II kohale.
Õpetaja: Jaak Luhakooder

 
Külastusi täna: 325 Kokku: 1496084857 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet