| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
E-Kool VIKO E-post  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Viljandi kesklinna Kool Facebookis
Olümpiaadide (ainevõistluste) tulemused
 
  Mõte  

Esimene lumi on kui esimese suvepäikese kiir su silmades, see kõrvetab.

Deiro Jazepov, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
 
Kokku 0 vastamist


Vabariiklikud võistlused

 

10. - 12. juuni 2015 TV – 10 OLÜMPIASTARTI VABARIIKLIK FINAAL
PV - ÜHEKSAVÕISTLUS
(60m, kaugushüpe, kuulitõuge 4kg, kõrgushüpe, kettaheide 1kg, 60m tõkkejooks 76/8,00, teivashüpe, pallivise,1000m)
27.koht - MARGUS SOOSAAR 09.10.2002 5353
8,85 – 4.67 – 7.67 – 1.43 – 32.29 – 10,56 – 2.62 – 45.95 - 3.41,35
(võistlejaid kokku 36)
PN - ÜHEKSAVÕISTLUS
(Kettaheide 0,75kg, 60m, kaugushüpe, teivashüpe, 60m tõkkejooks 60/7,50, kõrgushüpe, pallivise,kuulitõuge 3kg1000m)
32.koht - JAN ERIK JAKSTEIN 13.06.2004 3212
21.88 – 9,98 – 3.55 – 2.12 – 12,22 – 1.11 – 38.44 – 6.27 – 4.11,07
36.koht - MARTEN ROASTO 29.01.2004 l 2776
16.16 – 9,66 – 3.70 – 1.92 – 12,32 – NH – 32.59 – 6.30 – 4.03,58
(võistlejaid kokku 37)
TV - KAHEKSAVÕISTLUS
(60m, kõrgushüpe, kettaheide 0,75kg, kuulitõuge 3kg, pallivise, 60m tõkkejooks 76/7,50, kaugushüpe, 600m)
10.KOHT - MARTA OKAS 30.07.2001 6271
8,61 – 1.55 – 24.25 – 9.21 – 44.24 – 10,02 – 4.94 – 2.13,49
34.koht - IRIS SEPP 25.01.2002 4889
8,82 – 1.31 – 20.03 – 5.92 – 31.09 – 10,30 – 4.11 – 2.04,76
(võistlejaid kokku 45)
TN - KUUEVÕISTLUS
(Pallivise, 60m, kaugushüpe, 60m tõkkejooks 60/7,00, kõrgushüpe,600m)
22.koht - MARIA RAUD 07.04.2003 3535
38.45 – 9,28 – 4.00 – 11,01 – 1.19 – 2.12,18
33.koht - ANABEL SARAPUU 10.05.2004 3244
32.40 – 9,54 – 3.88 – 11,32 – 1.23 – 2.16,60
(võistlejaid kokku 47)
KOOL SAAVUTAS 8.KOHA!!!!
(võistlevaid koole kokku 27)

30.mail 2015 toimus TV - 10 olümpiastarti vabariiklik 4.etapp Rakveres.
Meie kooli õpilaste tulemused:
TV – 10 OLÜMPIASTARTI VABARIIKLIK 4.ETAPP
30.05.2015.A.
RAKVERES
TÜDRUKUD NOOREMAD
600 M JOOKS:
32.koht - Anabel Sarapuu 4a 2.07,19 (50 võistlejat)
KAUGUSHÜPE:
26.koht - Maria Raud 5c 3.96 (59 võistlejat)
31.koht - Anabel Sarapuu 4a 3.83 (59 võistlejat)
PALLIVISE:
16.koht - Maria Raud 5c 36.50 (54 võistlejat)
16.koht - Mei Bret Isotamm 5a 36.50 (54 võistlejat)
TÜDRUKUD VANEMAD
PALLIVISE:
19.koht - Marta Okas 7c 44.00 (57 võistlejat)
43.koht - Karita Pukk 5a 33.50 (57 võistlejat)
KETTAHEIDE (0,75 KG):
4.KOHT - MARTA OKAS 7C 30.67 (49 võistlejat)
Laura Kingo – ei saanud tulemust kirja
600 M JOOKS:
22.koht - Karita Pukk 5a 1.55,69 (46 võistlejat)
28.koht - Anette Hantson 6a 2.00,57 (46 võistlejat)
POISID NOOREMAD
PALLIVISE:
28.koht - Jan Erik Jakstein 4b 40.00 (54 võistlejat)
28.koht - Mikk Karus 5b 40.00 (54 võistlejat)
KETTAHEIDE (0,75 KG):
17.koht - Jan Erik Jakstein 4b 20.23 (49 võistlejat)
47.koht - Marten Roasto 4b 15.31 (49 võistlejat)
1000 M JOOKS:
14.koht - Johannes Metsmaa 5b 3.31,69 (45 võistlejat)
22.koht - Arvo Ploomipuu 5b 3.41,05 (45 võistlejat)
POISID VANEMAD
1000 M JOOKS:
24.koht - Sten Eric Persidski 7a 3.17,87 (40 võistlejat)
35.koht - Jarmo Randmäe 6a 3.28,64 (40 võistlejat)
KETTAHEIDE ( 1KG):
8.KOHT - MARGUS SOOSAAR 6B 33.22 (48 võistlejat)
PALLIVISE:
40.koht - Sten Eric Persidski 7a 46.00 (51 võistlejat)
41.koht - Margus Soosaar 6b 45.00 (51 võistlejat)

  9.mail 2015 toimus teatevõistluste "Tähelepanu, start!" finaalvõistlus Jüri Gümnaasiumis.
Meie kooli võistkond saavutas suurepärase 1.koha!
Võistkonnas võistlesid:
1. TRISTAN ALEKSANDROV 2A
2. LENE VARULA 2B
3. AIMAR ALKSNIS 2B
4. INGEL MADLEEN TIITUS 2C
5. RUTE TROCHYNSKYI 2C
6. JAAN PAUL VARIK 2C
7. TUULE TRUU 3A
8. LISANDRA SEPP 3A
9. MADIS ANDREAS RABA 3A
10. HELENE METSMAA 3B
11. MIHKEL LEETMAA 3B
12. JOONAS PARRE 3D
13. ANABEL SARAPUU 4A
14. MARILIIS PARIS 4A
15. RASMUS REILI 4A
16. SONJA SIIMSON 4B
17. ELARI MÄND 4B
18. KRISTJAN NIITAV 4C
19. MARITE VASAR 5B
20. KÄRT HÜVA 5B
21. JOHANNES METSMAA 5B
22. ANNA – TRIIN JEˇOVA 5C
23. RANDO TIRI 5C

TV-10 3.etapp 2015
Tulemuste fail

12. märtsil 2015 toimus Lõuna - Eesti piirkonna poolfinaalvõistlus
1.-3.klassidele minikäsipallis.
Osales meie kooli võistkond ja saavutati
1.koht ning pääs vabariiklikule finaalvõistlusele.
Võistkonda kuulusid:
1. German Izjumov 1a
2. Jaan Paul Varik 2c
3. Jürgen Aas 3a
4. Mark Jaak Andre 3a
5. Gregor Jaskar Linnupuu 3a
6. Mathias Mänd 3a
7. Tuule Truu 3a
8. Helene Metsmaa 3b
Juhendaja õpetaja Raina Luhakooder

TV-10 2.etapp 2015
Tulemuste fail

24. märtsil 2015 toimus Arukülas Mr.Britti 1.-3.klasside käsipalli finaalvõistlus.
Meie kool saavutas hinnatava 3.koha.
Võistkonnas mängisid:
1. German Izjumov 1a
2. Jaan Paul Varik 2c
3. Jürgen Aas 3a
4. Mark Jaak Andre 3a
5. Gregor Jaskar Linnupuu 3a
6. Mathias Mänd 3a
7. Tuule Truu 3a
8. Helene Metsmaa 3a
Juhendaja/õpetaja: Raina Luhakooder

5. märtsil 2015 toimusid Eesti Koolispordi Liidu 1.-3.klasside vabariiklikud
rahvastepallivõistlused.
Meie kooli poiste võistkond saavutas 1.koha!( Vaata PILTI!)

Võistkonda kuulusid:
1. Jaan Paul Varik 2c
2. Mark Jaak Andre 3a
3. Jürgen Aas 3a
4. Mathias Mänd 3a
5. Markus Tank 3c
6. Mihkel Rannala 3d
7. Joonas Parre 3d
8. Oliver Plümberg 3d
Meie kooli tüdrukute võistkond saavutas 4.koha. Võistkonda kuulusid:
1. Helene Metsmaa 3b
2. Kiara Oja 3b
3. Karmen Umsar 3b
4. Helis Konsa 3c
5. Helena Mardim 3c
6. Keitti Anett Erilane 3a
7. Vanessa Toom 3c
8. Helen Emilia Mätlik 3d
Võistkondade juhendaja/õpetaja: Raina Luhakooder

EKSL 6.-9.kl. rahvaliiga saalihoki finaalvõistlused.
19.02.2015 Eesti Maaülikooli Spordihoones
Viljandi Kesklinna Kooli võistkond:
1. Mick Paja 9C
2. Künter Grünbaum 9B
3. Rudolf Joel Udras 9B
4. Kaspar Saarem 9B
5. Meelis Kobin 9B
6. Silver Maar 9B
7. Eerik Elmaste 8B
8. Krister Kansi 8A
Viljandi Kesklinna Kooli võistkond saavutas 9 koha. Finaalis osales 12 kooli.
Õpetaja: Jaak Luhakooder

TV 10 Olümpiastarti 44. hooaja I etapp

 6.detsember 2014,

Tartu,  Tartu Ülikooli Spordihoone
PV 60M

27.koht            Raik  Andre                            30.05.2001      Viljandi Kesklinna Kool         8,51

53.koht            Margus  Soosaar                     09.10.2002      Viljandi Kesklinna Kool         9,02                

PV KAUGUSHÜPE

56.koht            Margus  Soosaar                     09.10.2002      Viljandi Kesklinna Kool         3.95

58.koht            Mihkel Lõpp                          18.06.2002      Viljandi Kesklinna Kool         3.94

PN  60 M

37.koht            Robin  Marandi                      20.08.2003      Viljandi Kesklinna Kool         9,48

55.koht            Marten  Roasto                       29.01.2004      Viljandi Kesklinna Kool         9,76

PN  KUULITÕUGE (3 KG)

34.koht            Voldemar  Umsar                                           Viljandi Kesklinna Kool         6.55

38.koht            Tenar  Tepper                         14.11.2003      Viljandi Kesklinna Kool         6.36

TV  60 M

8.koht             Marta Okas                           30.07.2001      Viljandi Kesklinna Kool       8,40

28.koht            Iris  Sepp                                25.01.2002      Viljandi Kesklinna Kool         8,88

TN  60 M

16.koht           Hanna Maria  Fatkin           02.07.2004      Viljandi Kesklinna Kool       9,58

                                                                                                                                             (9,37)

33.koht            Maria  Raud                           07.04.2003      Viljandi Kesklinna Kool         9,61

SUURED  KOOLID

                                                                       TN      TV      PN       PN       PV       PV                 

                                                                       60 m    60 m    60m     kuul     60 m    kaugus

15.KOHT       Viljandi Kesklinna Kool         693      954      515      381      769      371     


10.nov. 2014 toimus Viljandis vabariiklik 4.-5.klasside rahavstepallivõistlus.

Meie kooli tüdrukute võistkond saavutas suurepärase 1.koha! (Vaata pilti)
Võistkonda kuulusid:
1. MARITE VASAR 5B
2. JANELI ALLIKSAAR 5B
3. KARITA PUKK 5A
4. MEI - BRET ISOTAMM 5A
5. TAAJA KORTS 5A
6. ANNA MARII LETTE 4C
7. ANNA - TRIIN JEˇOVA 5C
8. KEITLYN MOPPEL 5C
Juhendaja õpetaja: RAINA LUHAKOODER

 
Külastusi täna: 323 Kokku: 1496084855 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet