| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
E-Kool VIKO E-post  
 
 
 
 
 
 
  Õppeperioodid ja vaheajad
  Tundide ajad
  Tunniplaan
  Ainekavad
  Klassiruumid Uueveski tee 1
  Klassiruumid Jakobsoni tn 42
  Ainevaldkonnad ja juhid
  Õppeaasta eesmärgid
  Tunnijaotuskava põhikoolis
  Konsultatsioonid
  Eksamid ja tasemetööd
  Õpiveeb
  Õppematerjalid
  Olümpiaadid(ainevõistlused)
  Pane tähele  
Kooliaasta sündmuste kalender 2016/2017
Olümpiaadide (ainevõistluste) tulemused
Tunniplaan 2016/2017 2. poolaastaks
 
  Mõte  

Vale sõna kisub alati midagi päevavalgele.Kristo Krikontšuk, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
 
Kokku 0 vastamist


2014/2015

 

23. apr. 2015 toimus Viljandimaa tervise ON-line viktoriini finaal,
kus I-II koha (koht käks jagamisele) saavutas 7B naiskond:
Liis Heina, Carol Luhaäär, Annabrita Kalda, Gitta Künnis, Leene Lotta Lüdimois.
Juhendas Virve Neerot

18. apr. 2015 toimus rahvusvaheline (Eesti, Läti, Vene) robootikavõistlus Võru Tsõõr ja Robomiku lahing 2015
Meie kooli võistkond koosseisus: (VAATA PILTI!)
Maarjo Rösler 9a
Markus Andre Oja 8b
Raul Tambre 8c
Hanna-Liisa Peerna 7a
Martin Palmiste 7a
Karl-Joan Alesma 7a
Britta Smolin 6a
Richard Rösler 6c
Rainer Põder 5b
Gerda Jaksi 5a
Lennart Martin Hannus 3b
osales Lego sumos, Lego linnaläbimises, Lego joonejälgimises, FLL robotimängus ja Scratchi animatsioonis.
Paremad tulemused:
1. koht Scrachi animatsioonis (Hanna-Liisa Peerna ja Britta Smolin) (VAATA VÕIDUTÖÖD!),
2. koht Lego linnaläbimises (Maarjo Rösler, Martin Palmiste),
3. koht FLL võistluses Tuleviku Klass (Martin Palmiste, Maarjo Rösler, Karl-Joan Alesma, Raul Tambre).
Juhendaja Meelis Reinart

17. apr. 2015 kolme maakonna (Viljandi, Valga, Tartu) matemaatika olümpiaadi Nutikad matemaatikud  paremad meie koolist:
5. klass
1. koht Mikk Karus
7. koht Johannes Metsmaa
7. klass
1. koht Karl-Joan Alesma
7.-8. koht Martin Palmiste
Juhendaja: Anneli Luik

9.apr. 2015 Jalgpallifestivali Viljandimaa alagrupp.
Suure-Jaani Kooli spordihoones
Viljandi Kesklinna Kooli võistkonnad:
4.-5.klassi õpilased:
1. Johannes Metsmaa 5B
2. Silver Metusala 5B
3. Robin Marandi 5A
4. Rando Tiri 5C
5. Mei-Bret Isotamm 5A
6. Anabel Sarapuu 4A
Võistkond saavutas II koha. Osales kuus võistkonda.
1.-3. klassi õpilased:
1. Mark Jaak Andre 3A
2. Madis-Andreas Raba 3A
3. Joonas Parre 3D
4. Eldar Toimetaja 3D
5. Tuule Truu 3A
6. Helene Metsmaa 3B
Võistkond saavutas II koha. Osales kuus võistkonda.

9. apr. 2015 saavutas Juhan ja Jakob Liivi loomingu etlusvõistlusel
Viljandi linnaraamatukogus parima proosaesitaja tiitli 5.-9. kl arvestuses
Marleen Kuusik 9. c klassist.
Juhendaja Külliki Asu

8. apr. 2015 toimus Viljandi maakonna 3. klasside õpioskuste olümpiaad Kalmetu koolis
1. koha sai meie kooli võistkond:
Tuule Truu (3a),
Helene Metsmaa (3b)
Lennart Martin Hannus (3b)
Juhendaja  Ingrid Kustavus

25. märtsil 2015 selgusid üleriigilise Steni-muinasjutuvõistluse tulemused.
Carol Luhaäär, 7. kl. kuulub paremate autorite hulka,
4. aprillil pälvis ta vastuvõtul Tallinna Raekojas Leelo Tungla eriauhinna.
Juhendaja Alli Lunter

14. märtsil toimus loodusteaduse olümpiaadi maakonnavoor.
Paremad tulemused:
Karl Joan Alesma 2. koht
Marin Palmiste 6.koht
Juhendajad: Jüri Ojamaa, Ester Sims

13. märtsil selgusid Viljandi linna esseekonkursi "Mina loon ajalugu" tulemused.
Kondase Keskuse poolt äramärgitud esseed:
Annabrita Kalda, 7. kl.
Gitta Künnis, 7. kl.
Viljandi Linnaraamatukogu poolt äramärgitud esseed:
Tormi Ariva, 8. kl.
Carol Luhaäär, 7.kl.
Kõigi tööde juhendaja Alli Lunter.

12. märtsil 2015 toimus TÜ-s rahvaluule olümpiaadi vabariiklik lõppvoor.
Tormi Ariva, 8. kl., 2. koht
juhendaja Alli Lunter

10. märtsil 2015 toimus C.R.Jakobsoni nim. füüsikavõistlus
Paremad tulemused:
Elis Sõõrd - 2. koht 8. klasside arvestuses
Gregor Rehand - 4. koht 9.-10. klasside arvestuses
Indrek Anissimov - 5. koht 9.-10. klasside arvestuses
Juhendaja Jüri Ojamaa

9. märtsil 2015 selgusid Paalalinna Kooli Põneviku jutuvõistluse tulemused:
Vanemas rühmas Elis Sõõrd, 8. kl. 3. koht
juhendaja Alli Lunter
tervisliku loo eripreemia Hanna Stiina Tornius
juhendaja Külliki Asu
hoiatava loo eripreemia Kristiina Kase
juhendaja Külliki Asu

7. märtsil toimus Jakobsoni Koolis 4.-6. klasside matemaatikaolümpiaadi maakonnavoor.
4. klasside arvestuses
1. Elsbet Helena Tiitus 4c
5.-6. Anna Marii Lette 4b
Juhendajad: õpetajad Liivi Ilves, Eve Rink
5. klasside arvestuses
1. Mikk Karus
4.-5. Anna-Triin Ježova 5b
4.-5. Johannes Metsmaa 5a
Juhendaja: õpetaja Anneli Luik

6.märtsil 2015 oli maakondlik 8.klasside inglise keele olümpiaad teemal "Uus-Meremaa"
Meie koolist oli väljas 2 võistkonda.
1.võistkond koosseisus:
Ann Silva Elmaste 8a, Heidy Puusepp 8c, Raul Tambre 8c ja Gunnar- Laur Sindi 8a
saavutasid 1. koha.
Juhendaja K. Leinus

5. märts 2015  Viljandi maakonna tehnoloogiaõpetuse ainekonkursil
saavutas Maarjo Rösler 3. koha.
Juhendaja õp Mait Sinimaa

4. märts 2015 Viljandi maakonna põhikooliõpilaste õigekirjavõistlusel sellised tulemused:
5. klass Katariina Visnap II koht (K.Asu)
6. klass Madli Klettenberg I koht (M.Tuul)
7. klass Carol Luhaäär I koht (A.Lunter) - võistluse üldvõitja!
8. klass Ann Silva Elmaste 4. koht (A.Lunter)
9. klass Liis Rull II koht (K.Asu)

28. veebr. 2015 toimus füüsikaolümpiaadi maakonnavoor.
Paremad tulemused:
Tormi Ariva - 4. koht 8. klasside arvestuses.
Indrek Anissimov - 4. koht 9. klasside arvestuses.
Juhendaja Jüri Ojamaa

28. veebr. 2015 toimus Viljandi piirkonnavoor kunstiõpetuses,
kus 6. koha saavutas Kaja Rusi 8a klass.
Juhendaja Virve Neerot

18. veebr. 2015 Viljandimaa Nuputa piirkonnavoor
5.-6. klass
I koht
võistkond koosseisus:
Mikk Karus 5.b
Anette Hantson 6.a
Britta Smolin 6.a
III koht
võistkond koosseisus:
Grete-Lota Alas 5.c
Carl-Alex Kukk 5.b
Keliis Lillemets 6.a
Liisa Marie Printsmann 6.a
4. koht
võistkond koosseisus:
Anna-Triin Ježova 5.c
Keitlyn Moppel 5.c
Markus Michelis 6.c
Kristjan Uus 6.c
Juhendaja Anneli Luik
7. klass
5. koht
võistkond koosseisus:
Karl-Joan Alesma
Martin Palmiste
Kristiina Uus
juhendaja/õpetaja Toivo Luik/Anneli Luik

14. veebr. 2015 toimus ühiskonnaõpetuse olümpiaad põhikoolile.
Andreas Martin Reili 3. koht maakonnas, 84. koht vabariigis
Kristin Kink 5. koht maakonnas, 141. koht vabariigis
Oliver Vanamets 6. koht maakonnas, 147 koht vabariigis
Juhendaja Aavo Soopa

14.-15. veebr. toimus vabariiklik informaatikaolümpiaad.
Indrek Anissimov (9C) sai II koha ja ühtlasi II järgu diplomi.
Juhendaja Maarika Anissimov

12. veebr. 2015 toimus saksa keele olümpiaadi maakonnavoor
9. klass
Võistkond: Indrek Anissimov, Andreas Martin Reili, Hanna-Stiina Tornius 4. koht
Juhendaja õpetaja Sirje Liiva
8. klass
Võistkond: Kairiin Kukk, Elis Sõõrd, Raul Tambre  5.koht
Juhendaja Helje Tiit

4. veebr. 2015 toimus vene keele olümpiaadi maakonnavoor 
Paremad tulemused:
7. klass
Romi Varula 2. koht
8. klass
Ann Silva Elmaste 2.koht
Kärt Tambet 7.koht.
9. klass
Liis Rull 3. koht
Juhendaja  õp Tiina Sombri
7. klass
Annabrita Kalda  3.-5. koht
Maarja Volt 3.-5.  koht
Juhendaja õp Sirje Liiva

6. veebr. 2015 toimus emakeele olümpiaadi maakonnavoor.
7.-8. kl. vanusegrupis
Sonja Maria Roosson, 8. kl. 3. koht
Carol Luhaäär, 7. kl. 6. koht
Juhendaja Alli Lunter
9.-10. kl. vanusegrupis
Liis Rull, 9. kl. 2. koht
Kristiina Kase, 9. kl. 7. koht
Kirke Katariina Siimso, 9. kl. 8. koht
Liis Rull on kutsutud piirkondliku vooru põhjal Tallinna Ülikooli
emakeeleolümpiaadi lõppvooru.
Juhendaja Külliki Asu

7. veebr. 2015 toimus matemaatikaolümpiaadi maakonnavoor
Paremad tulemused
7. klass
5. koht - Karl-Joan ALesmaa
6.-7. Koht - Martin Palmiste
8. klass
3. koht – Tormi Ariva
9. klass
3. koht – Indrek Anissimov

5. veebr. 2015 selgusid rahvaluuleolümpiaadi
noorema astme I vooru (uurimistööd) kümme vabariigi parimat. Nende hulka kuuluvad
Deiro Jazepov 7. kl. ja
Tormi Ariva 8. kl.,
kes on kutsutud lõppvooru Tartu Ülikoolis.
Juhendaja Alli Lunter.

31. jaan. 2015 toimus bioloogiaolümpiaadi maakonnavoor
Paremad tulemused:
7.klass
Kristiina Uus 5. koht,
Martin Palmiste 6. koht
8.klass
Raul Tambre 3.-4. koht
9.klass
Liis Rull 2.-3. koht
Kristin Kink 5.koht
Juhendaja õp. Ester Sims

24. jaan. 2015 toimus keemiaolümpiaadi maakonnavoor
Paremad tulemused:
8. klass
Tormi Ariva 1. koht,
Elis Sõõrd 3. koht
9. klass
Indrek Anissimov 1. koht,
Gregor Rehand 6. koht,
Deivi Dobreluts 7. koht
Juhendaja õp. Kersti Varblane 

10. jaan. 2015 toimus ülemaailmse robootikavõistluse FLL (First Lego League) Lõuna-Eesti poolfinaal. (http://www.robootika.ee/flleesti/)
Pilte võistluselt:
Facebook
Kooli koduleht
Meie kooli võistkond VILEXODUS saavutas 36 võistkonna hulgas 2. koha osavõistluses FLL põhiväärtused ja jõudis kolmevõistluses (robootkamäng, projekt, põhiväärtused) vabariiklikku finaali.
Võistkonda kuulusid:
Martin Palmiste 7.a kl.
Raul Tambre 8.c kl.
Karl-Joan Alesma 7.a kl.
Maarjo Rösler 9.a kl.
Richard Rösler 6.c kl.
Britta Smolin 6.a kl.
Hanna-Liisa Peerna 7.a kl.
Sten Asu 7.a kl.
Markus Andre Oja 8.b kl.
Juhendaja õp. Meelis Reinart

15. dets. 2014 selgusid üle-eestilise ProgeTiigri tehnoloogiakonkursi „Tuleviku õpperuum 2050!“ finalistid. 
Meie koolist jõudsid vabariiklikku finaali 
oma võistlustööga „Trepironija robot“,  Maarjo Räsler (9.a) ja  Richard Rösler (6.c).
Juhendaja Meelis Reinart

13. dets. 2014 toimus geograafiaolümpiaadi maakonnavoor
7. klass
2. koht Martin Palmiste
4. koht Karl-Joan Alesma
8. klass
1. koht Tormi Ariva
2. koht Raul Tambre
3.-4. koht Ann Silva Elmaste
9. klass
4. koht Liis Rull
Juhendaja õp. Eve Ivask

6. dets. 2014 toimus Eesti informaatikaolümpiaadi eelvoor
Põhikoolide arvestuses saavutas meie koolist
Indrek Anissimov (9.kl.) maakonna arvestuses esikoha ja vabariigi arvestuses 2. koha. 
Juhendaja õp. Marika Anissmov (Viljandi Gümnaasium)
Raul Tambre (8.kl.) maakonna arvestuses 2. koha ja vabariigi arvestuses 5. koha.
Juhendaja õp. Meelis Reinart

28. nov. 2014 XX prof. J. Depmanile pühendatud nuputamisvõistlusel
saavutas 1. koha võistkond koosseisus
Indrek Anissimov 9C
Gregor Rehand 9C
Sander Rohtla 8A
Tormi Ariva 8B
Samal võistlusel saavutasid 5. koha
Andres Heinsoo 9A
Kevin Mändmets 9A
Sonja Maria Roosson 8B
Simon Drõgin 8B
Juhendajad õp. Rene Sadam ja õp. Ülle Lükk

25. nov. 2014 XVIII noorte etlejate võistlusel "Koidulauliku valgel"saavutas maakonnavoorus 5.-9. klassi arvestuses3. koha Heidi Kalaver 5.b klassist.
juhendaja Külliki Asu

Üle-eestilisel kodanikupäeva esseekonkursil "Liikumine on edu alus"
saavutas Viktoria Ly Pell (9.a kl.)  2. koha (vanuseklassis 9.-12. kl).
Juhendaja Alli Lunter.
Viktoria Ly Pell on palutud Riigikogu aseesimehe Laine Randjärve vastuvõtule 27. nov. 2014.

15. nov. 2014 üleriigilisel omaloominguliste laulude konkursil "Päikeselaul" Viljandis
saavutas Püha Frantsiskuse preemia Kaja Rusi 8.a klassist lauluga "Usu endasse".
7.-8. kl võidulaulu "Sügislaul" autor oli Katrina Merily Reimand 7.b klasssist.
Grand Prix saavutas laul "Elumarjad", sõnad Marleen Kuusik 9.c klassist, muusika ja seaded Katrina Merily Reimand. Õpilasi juhendas Maarika Reimand.

14. nov. 2014 toimus Aravetes üle-eestiline jutuvestjate konkurss "Kratilood" .
Sander Plümberg 8.b klassist sai eriauhinna hea sõnastuse eest vanuseastmes 8.-10. klass.
Juhendaja Alli Lunter.

29. okt. 2014 Viljandi Linnaraamatukogus korraldatud 5. klasside infootsivõistlusel "Raamatutes peitub tarkus"

saavutasid meie võistkonnad 2. ja 3. koha.
2. koht - Katariina Visnap (5.b), Anna-Triin Ježova (5.c) ja Johannes Metsmaa (5.b).
3. koht - 5.a õpilased Hannele Mägi, Celestina Sangernebo ja Hendrik Kala.
Juhendaja Liina Smolina.

18. okt. 2014 Põlvas toimunud etluskonkursil "Tahan sulle öelda" saavutas 7.-9. klassi arvestuses
II koha Marleen Kuusik 9.c klassist (juhendaja Külliki Asu).
Eripreemia omaloomingulise teksti esitamise eest said
Viktoria Ly Pell 9.a kl ja Katrina Merily Reimand 7.b kl (juhendaja Alli
Lunter).

9. okt. 2014 Inglise keele lugemisvõistlus Viljandi Linnaraaamatukogus
Tormi Ariva 2.koht (õp Anu Roht)
Ann Silva Elmaste 3. koht (õp Kristy leinus)

8. okt. 2014 toimus maakonna 6. klasside õpioskuste olümpiaad.
1. koha saavutas meie kooli võistkond, kuhu kuulusid
6a õpilased Helene Dimitrijev, Keliis Lillemets, Liisa Marie Printsmann, Britta Smolin ja Jarmo Randmäe. Juhendaja Liina Smolina.
Võitjad osalesid 18. oktoobril vabariiklikul õpioskuste võistlusel Tallinnas.

8. okt. 2014 toimus Viljandimaa 5.-7. klassi õpilastele viktoriin "Üheskoos Soome lahe heaks".
Meie kooli võistkond saavutas 1. koha
1. Martin Palmiste- 7.a kl.
2. Kristiina Uus- 7.a kl.
3. Carol Luhaäär- 7.b kl.
4. Deiro Jazepov- 7.b kl.
Juhendaja õp. Eve Ivask

 
Külastusi täna: 976 Kokku: 1492144418 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet