| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
E-Kool VIKO E-post  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Kooliaasta sündmuste kalender 2016/2017
Olümpiaadide (ainevõistluste) tulemused
Tunniplaan 2016/2017 2. poolaastaks
 
  Mõte  

Ma hüppasin tuulde ja tundsin end seni, kui tuul minus puhus.
Miia Varula, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
 
Kokku 0 vastamist


Vabariiklikud võistlused

 


15.- 16. JUUNI 2016 TALLINN, KADRIORU STAADION
TV – 10 OLÜMPIASTARTI VABARIIKLIK 45.HOOAJA FINAAL

PV – ÜHEKSAVÕISTLUS (võistlejaid 35)
(60 M JOOKS; KAUGUSHÜPE; KUULITÕUGE (4 KG); KÕRGUSHÜPE; KETTAHEIDE
(1 KG); 60 M TÕKKEJOOKS; TEIVASHÜPE; PALLIVISE; 1000 M JOOKS)
4.KOHT MARGUS SOOSAAR 09.10.2002 7B 6810 PUNKTI
(7,97 / 928 p.; 5.57 / 901 p.; 12.22 / 902 p.; 1.56 / 753 p.; 0 / 0 p.; 9,46 / 914 p.; 3.26 / 959 p.;
66.33 / 784 p.; 3.23,78 / 669 p.)
PN – ÜHEKSAVÕISTLUS (võistlejaid 40)
(60 M JOOKS; KAUGUSHÜPE; KUULITÕUGE (3 KG); KÕRGUSHÜPE; KETTAHEIDE
(0,75 KG); 60 M TÕKKEJOOKS; TEIVASHÜPE; PALLIVISE; 1000 M JOOKS)
15.koht Marten Roasto 29.01.2004 5b 4156 punkti
(9,63 / 479 p.; 4.01 / 388 p.; 8.38 / 541 p.; 1.16 / 320 p.; 25.56 / 515 p.; 10,85 / 654 p.; 2.46 / 537 p.;
33.98 / 324 p.; 3.55,38 / 398 p.)
TV – KAHEKSAVÕISTLUS (võistlejaid 44)
(60 M JOOKS; KÕRGUSHÜPE; KETTAHEIDE (0,75 KG); KUULITÕUGE (3 KG); PALLIVISE;
60 M TÕKKEJOOKS; KAUGUSHÜPE; 600 M JOOKS)
19.koht Iris Sepp 25.01.2002 7c 5437 p.
(8,59 / 900 p.; 1.36 /694 p.; 19.41 / 511 p.; 8.02 / 648 p.; 38.75 / 579 p.; 10,07 / 907 p.; 4.05 / 563 p.; 2.02,13 / 635 p.)
29.koht Anette Hantson 20.08.2002 7a 4734 p.
(9,20 / 736 p.; 1.20 / 508 p.; 13.40 / 305 p.; 6.70 / 497 p.; 40.26 / 607 p.; 11,15 / 692 p.; 4.44 / 703
p.; 1.59,00 / 686 p.)
TN – KUUEVÕISTLUS (võistlejaid 47)
(60 M JOOKS; PALLIVISE; KAUGUSHÜPE; 60 M TÕKKEJOOKS; KÕRGUSHÜPE; 600 M JOOKS)
23.koht Anabel Sarapuu 10.05.2004 5a 3430 p.
(9,34 / 700 p.; 30.61 / 428 p.; 4.22 / 623 p.; 11,86 / 565 p.; 1.32 / 646 p.; 2.13,42 / 468 p.)
34.koht Helene Metsmaa 03.04.2005 4b 3175 p.
(9,68 / 617 p.; 37.38 / 553 p.; 3.71 / 449 p.; 11,70 / 592 p; 1.16 / 464 p.; 2.11,12 / 500 p.)
SUURTE KOOLIDE ARVESTUSES SAAVUTAS VILJANDI KESKLINNA KOOL 3.KOHA!!!!
Õpetaja: Raina Luhakooder

28.MAI 2016 TARTU, TAMME STAADION
TV – 10 OLÜMPIASTARTI VABARIIKLIK 4.ETAPP


PV – 1000M JOOKS:
27.koht Margus Soosaar 09.10.2002 7b 3.29,48 (võistlejaid 46)

PV – KETTAHEIDE (1 KG)
4.KOHT MARGUS SOOSAAR 09.10.2002 7B 39.38 (võistlejaid 50)

PV – PALLIVISE
9.KOHT MARK KULP 01.06.2002 7A 62.83 (võistlejaid 54)
12.koht Margus Soosaar 09.10.2002 7b 60.11 (võistlejaid 54)

PN – 1000 M JOOKS
14.koht Hendrik Uustalu 15.08.2005 4a 3.35,26 (võistlejaid 44)
34.koht Marten Rosato 29.01.2004 5b 3.53,95 (võistlejaid 44)

PN - KETTAHEIDE (0,75 KG)
8.KOHT MARTEN ROASTO 29.01.2004 5B 26.16 (võistlejaid 51)

PN - PALLIVISE
11.koht Jaan – Paul Varik 02.01.2006 3c 47.47 (võistlejaid 51)
20.KOHT Madis Andreas Raba 24.01.2005 4a 43.55 (võistlejaid 51)

TV – 600 M JOOKS
15.koht Anette Hantson 20.08.2002 7a 1.55,56 (võistlejaid 46)
34.koht Anna Marii Lette 23.10.2003 5c 2.04,57 (võistlejaid 46)

TV - KETTAHEIDE (0,75 KG)
9.KOHT IRIS SEPP 25.01.2002 7C 26.23 (võistlejaid 52)
Anette Hantson 20.08.2002 7a ei saanud tulemust

TV - PALLIVISE
20.koht Anette Hantson 20.08.2002 7a 42.52 (võistlejaid 59)

TN - 600 M JOOKS
17.koht Anabel Sarapuu 10.05.2004 5a 1.59,82 (võistlejaid 58)
36.koht Helene Metsmaa 03.04.2005 4b 2.07,16 (võistlejaid 58)

TN - KAUGUSHÜPE (mõõdetud äratõukekohast)
17.koht Anabel Sarapuu 10.05.2004 5a 4.37 (võistlejaid 59)
42.koht Helene Metsmaa 03.04.2005 4b 3.88 (võistlejaid 59)

TN - PALLIVISE
23.koht Merit Sirg 29.01.2006 3b 35.45 (võistlejaid 54)
33.koht Helene Metsmaa 03.04.2005 4b 32.43 (võistlejaid 54)

PEALE 4.ETAPPI ON MEIE KOOL 3.KOHAL!

EKSL „TÄHELEPANU, START!“ TEATEVÕISTLUSTE FINAALVÕISTLUS
Toimus 5.mail 2016 Pärnu linna spordihoones. Meie kooli võistkonnal läks ülihästi, kaitsesime möödunud aasta võitu ehk saime taas 1.koha!
Võistkonda kuulusid:
2.KLASS
1. NOORA RONK
2. MONA SEPP
3. ELIISA LEINUS
4. KAAREL PÄRN
5. SIIM KABRAL
6. ERIC LEVIT
3.KLASS
1. INGEL MADLEEN TIITUS
2. LENE VARULA
3. MERIT SIRG
4. JAAN – PAUL VARIK
5. PEETER JAAK PIUS
6. RASMUS KALJURAND
4.KLASS
1. TUULE TRUU
2. HELENE METSMAA
3. KIARA OJA
4. MADIS ANDREAS RABA
5. MIHKEL LEETMAA
6. JÜRGEN AAS
5.KLASS
1. ANABEL SARAPUU
2. MARILIIS PARIS
3. SONJA SIIMSON
4. RASMUS REILI
5. ELARI MÄND
6. KRISTJAN NIITAV
ÕPETAJAD:
1. RAINA LUHAKOODER
2. MARGIT KURVITS

2. apr. 2016 TV – 10 OLÜMPIASTARTI VABARIIKLIK 3.ETAPP Tartus
PV (poisid vanemad) KÕRGUSHÜPE:
Margus Soosaar 7b – algkõrgus ületamata
PV (poisid vanemad) KUULITÕUGE (4 KG):
3.KOHT - MARGUS SOOSAAR 7B - 11.58 (osalejaid 53)
23.koht - Tanel Lellep 7b - 8.94 (osalejaid 53)
PN (poisid nooremad) TEIVASHÜPE:
9.KOHT - MARTEN ROASTO 5B - 2.31 (osalejaid 47)
PN (poisid nooremad) KAUGUSHÜPE:
17.koht Marten Roasto 5b - 4.15 (osalejaid 58)
27.koht Joonas Parre 4d - 3.98 (osalejaid 58)
TV (tüdrukud vanemad) KÕRGUSHÜPE:
20.koht Iris Sepp 7c - 1.44 (osalejaid 61)
46.koht Anette Hantson 7a - 1.26 (osalejaid 61)
TV (tüdrukud vanemad) KUULITÕUGE (3KG):
28.koht Iris Sepp 7c - 8.17 (osalejaid 59)
42.koht Johanna Ruljand 7c - 7.38 (osalejaid 59)
Õpetaja: Raina Luhakooder
Peale 3.etapp on meie kool 6.kohal, võistleb 24 kooli!!

1. apr. 2016 toimus Paides teatevõistluse "Tähelepanu, start!" vabariiklik suurte koolide poolfinaalvõistlus.
Meie kooli võistkond saavutas 2.koha ja pääsu suurde finaali!!!
Võistkonna koosseis:
1. Noora Ronk 2b
2. Mona Sepp 2b
3. Eliisa Leinus 2c
4. Siim Kabral 2c
5. Kaarel Pärn 2b
6. Eric Levit 2a
7. Lene Varula 3b
8. Merit Sirg 3b
9. Ingel Madleen Tiitus 3c
10. Jaan-Paul Varik 3c
11. Rasmus Kaljurand 3b
12. Peeter Jaak Pius 3a
13. Tuule Truu 4a
14. Helene Metsmaa 4b
15. Kiara Oja 4b
16. Mihkel Leetmaa 4b
17. Jürgen Aas 4a
18. Anabel Sarapuu 5a
19. Mariliis Paris 5a
20. Sonja Siimson 5b
21. Elari Mänd 5b
22. Rasmus Reili 5a
23. Kristjan Niitav 5c

4.märtsil toimusid Eesti Koolispordi Liidu vabariiklikud „Dumle“ rahvastepallivõistlused 1.-3.klasside õpilastele. Viljandis toimunud piirkonnavõistlustel osales ka meie kooli poiste võistkond.
Saavutati medalite vääriline 2.koht.
Võistkonda kuulusid:
1. KARL ART JOHANN ASU 3A
2. KENNERT KESALO 3A
3. TRISTAN ALEKSANDROV 3A
4. STEN MARKUS LOHU 3A
5. RASMUS KALJURAND 3B
6. AIMAR ALKSNIS 3B
7. JAAN – PAUL VARIK 3C (PARIM MÄNGIJA)
8. ARMIN SINKARTSUK 3C

30. jaan. 2016 .a. Tallinnas Lasnamäe Kergejõustikuhallis
TV – 10 OLÜMPIASTARTI VABARIIKLIK 2.ETAPP
Osales meie kooli esindus.
Saavutatud tulemused:
PV (poisid vanemad) 60M TÕKKEJOOKS - 49 osalejat:
9.koht - Margus Soosaar 7b 9,72
PV TEISVASHÜPE - 39 osalejat:
1.KOHT - MARGUS SOOSAAR 7B 3.31
PN (poisid nooremad) 60M TÕKKEJOOKS - 59 osalejat:
29.koht - Marten Roasto 5b 11,40
PN KÕRGUSHÜPE - 59 osalejat:
42.koht - Marten Roasto 5b 1.11
TV (tüdrukud vanemad) 60M TÕKKEJOOKS - 55 osalejat:
8.koht - Iris Sepp 7c 9,98
32.koht - Anette Hantson 7a 11,22
TV KAUGUSHÜPE - 58 osalejat:
20.koht - Iris Sepp 7c 4.32
27.koht - Anette Hantson 7a 4.15
TN (tüdrukud nooremad) 60M TÕKKEJOOKS - 59 osalejat:
22.koht - Anabel Sarapuu 5a 11,15
41.koht - Hanna Maria Fatkin 5b 12,15
TN KÕRGUSHÜPE - 58 osalejat:
17.koht - Anabel Sarapuu 5a 1.26
Hanna Maria Fatkin – ei saanud tulemust kirja
Peale 2.etappi on meie kool 4.kohal.
Õpetaja: Raina Luhakooder.

28. jaan. 2016 EKSL 6.-9.kl. poiste saalijalgpalli finaalvõistlused 2016

Viljandi Kesklinna Kooli võistkond:
1. Gunnar-Laur Sindi 9A
2. Krister Kansi 9A
3. Mano Meelis Onni 9B
4. Eerik Elmaste 9B
5. Raiko Grünbaum 9B
6. Kaimo Pitsenko 9A
7. Richard Mutli 9A
8. Simon Drõgin 9B
9. Paul Peet 9A
10.Mihkel Saaremets 9A
saavutas VI koha.
Õpetaja Jaak Luhakooder

27. jaan. 2016 Pallilahingu finaalturniiril 27.01. Tartus
sai Kesklinna kool 2.koha
Võistlejad: 
Jaan-Paul Varik
Peeter Jaak Pius
Armin Šinkartšuk
Rasmus Kaljurand
Jonas Rätsep
Tristan Aleksandrov
Sten Markus Lohu
Aimar Alksnis 
õpetaja  Kaja Orobko


5.dets. 2015. a. Võru Spordikeskus
TV- 10 OLÜMPIASTARTI VABARIIKLIK 1.ETAPP

Osales meie kool oma võistkonnaga.
Saavutatud tulemused:
PV (poisid vanemad) 60M JOOKS – 59 osalejat:
11.koht - Margus Soosaar 7b 8,23
PV KAUGUSHÜPE - 57 osalejat:
14.koht - Margus Soosaar 7b 4.83
PN (poisid nooremad) 60M JOOKS - 71 osalejat:
43.koht - Joonas Parre 4d 9,53
66.koht - Kristjan Niitav 5c 10,03
PN KUULITÕUGE 3KG - 63 osalejat:
41.koht - Kristjan Niitav 5c 6.24
42.koht - Joonas Parre 4d 6.22
TV (tüdrukud vanemad) 60M JOOKS - 69 osalejat):
13.koht - Iris Sepp 7c 8,56
47.koht - Anette Hantson 7a 9,23
TV TEIVASHÜPE - 20 osalejat:
18.koht - Anette Hantson 7a 1.81
TN (tüdrukud nooremad) 60M JOOKS - 66 osalejat
14.koht - Hanna Maria Fatkin 5b 9,17
33.koht - Anabel Sarapuu 5a 9,58
Õpetaja: Raina Luhakooder

 
Külastusi täna: 4589 Kokku: 1492171662 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet