| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Viljandi Kesklinna Kool võtab tööle eripedagoog-logopeedi ja sotsiaalpedagoogi
Tunniplaan 2017/2018 1.p.-a.
Stuudiumi avalik kalender
Olümpiaadide (ainevõistluste) tulemused
 
  Mõte  

Kogemused on tähtsamad kui lihtsalt töö ja selle eest saadud raha.

Carol Luhaäär, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
Kokku 0 vastamist

ilm1_ani

Koolisisesed võistlused

 

Okt. 2017 5. klassi poiste krossijooks
1. Kennert Kesalo 5A 2.53,9
2. Karl Sebastian Puustusmaa 5A 3.00,1
3. Romeo Pikand 5A 3.02,9
4. Rasmus Kaljurand 5B 3.14,7
5. Pernel Saar 5A 3.17,2
6. Reimo Jürjo 5C 3.19,2
7. Sten Markus Lohu 5A 3.23,8
8. Karmo Soomets 5B 3.23,9
9. Jaan-Paul Varik 5C 3.29,0
10. Sass Anier 5C 3.30,8
11. Maur Lilienthal 5C 3.34,7
12. Tommi Timpson 5C 3.40,0
13. Lucas Puškarenko 5A 3.42,1
14. Oliver Mäemees 5B 3.43,2
15. Karl Art Johann Asu 5A 3.48,0
16. Armin Šinkartšuk 5C 3.48,3
17. Alar Ant 5A 3.56,0
18. Oliver Karro 5C 4.02,1
19. Kristofer Ruus 5A 4.02,9
20. Gregori-Robert Kilp 5C 4.05,5
21. Marten Liiv 5B 4.40,9
22. Margus Saul 5C 5.07,3
23. Robin Toom 5C 5.07,8
24. Sten Markus Karpovski 5B 5.51,2
25. Kaspar Kolomets 5B 5.57,1
26. Kennet-Koit Kukkur 5B 6.00,5
27. Kris Puusepp 5B 7.34,5

Sept. 2017 Orienteerumisvõistluse tulemused
6.-7.klass tüdrukud.
Anabel Sarapuu 7A 22.16,1
Anna Marii Lette 7C
Mariliis Paris 7A 23.10,2
Hanneloore Sarapuu
Kaisa-Liisa Väli 7B 23.19,4
Pirgit Pulst
Helene Metsmaa 6B 23.34,0
Kiara Oja
Jete Liisa Kiik 7C 24.46,2
Claudia Alksnis
Rachel Sarv 6B 24.52,0
Corin Brereton
Iris Rämmeld 7B 25.00,1
Kertu Soomets
Birgit Alvre 7A 26.25,0
Elsbet Helena Tiitus
Hanna Nõmmik 7B 27.08,5
Hanna Maria Fatkin
Helis Konsa 6C 28.35,2
Helena Mardim
Mariete Varis 7B 28.40,7
Mariete Tamm
Ade Sild 7B 28.50,1
Lisete Adul
Sonja Siimson 7B 29.01,0
Annabel Raudsepp
Adele Tamberg 6B 29.20,5
Grete Hanschmidt
Stella Laureen Bergmann 7B 29.50,4
Terle Tomson
Kelly Hiielaid
Eleriin Reiss 7C 30.50,9
Berit Paul 7A
Reelika Vološtšuk 6C 30.54,3
Vanessa Toom
HannabellOol 7C 31.30,6
Elisabet Kibe
Elis Rohtla 7A 31.56,7
Liisel Põder 7C
Anete Ots 7A 32.04,0
Sandra Karma
Jennifer Luik

8.-9.klass tüdrukud
1. Liisa Marie Printsmann 9A 16.21,2
Keliis Lillemets
2. Janeli Alliksaar 8B 16.54,0
3. Johanna Ruljand 9C
Anette Hantson 9A 17.00,1
4. Helene Dimitrijev 9A 21.19,8
Saara Orav
5. Kertu Tilk 8B 21.52,7
Liis Tilk
6. Keitlyn Moppel 8C 21.59,2
Angelika Villand
7. Hannah Kaarma 8C 22.30,1
Katariina Leets 8A
8. Carmen Victoria Vender 8C 24.00,7
Sandra Kosemaa
9. Anora Egel 8C 24.33,2
Sirli Põder
10. Anna-Triin Ježova 8C 24.38,5
Janel Simso
11. Triinu-Mai Miller 8B 25.59,5
Kaisa-Liis Miller
12. Keily Pürg 8A 26.08,0
Taaja Korts
13. Marie Kramer 8A 26.12,0
Hannele Mägi
14. Heidi Kalaver 8B 26.16,0
Katariina Visnap
15. Kariliis Kasela 9A 27.00,4
Sigrid Kapanen
16. Kärt Hüva 8B 27.00,2
Marite Vasar
17. Liis Kabral 9B 28.42,4
Anete Tomson
18. Kaisa Kaasik 9B 30.44,5
Madli Klettenberg
19. Laura Kaasik 9B 30.49,0
Janeli Puu
20. Gerda Bergmann 8A 32.15,8
Mariliis Vinnal



Sept. 2017 Viljandi Kesklinna Kooli Paala järve jooksu võistlused


6.-7.kl. poisid
1. Tauri Parik 7A 5.04,87
2. Tauru Toom 7C 5.05,10
3. Marten Roasto 7B 5.06,30
4. Tenar Tepper 7A 5.09,90
5. Elari Mänd 7B 5.11,29
6. Sander Kalamees 7A 5.16,75
7. Karl Kask 7B 5.17,32
8. Mattias Rahnu 7B 5.19,72
9. Hendrik Uustalu 6A 5.26,81
10. Rasmus Reili 7A 5.28,03
11. Jan Erik Jakstein 7B 5.32,90
12. Siim Puu 6C 5.33,98
13. Henri Valmsen 6A 5.34,63
14. Gregor Jaskar Linnupuu 6A 5.35,21
15. Sander Umala 7C 5.42,88
16. Kristjan Leinus 6B 5.44,27
17. Robin September 6C 5.44,46
18. Gregor Kull 6A 5.55,38
19. Tõnn Martin Tirgo 6B 5.59,01
20. Rene Puusild 7B 6.05,08

8.-9.kl. poisid:
1. Mihkel Lõpp 9C 4.38,11
2. Johannes Metsmaa 8B 4.52,03
3. Martin Braun 9A 4.58,07
4. Markus Michelis 9C 4.59,68
5. Tanel Rästas 9C 5.04,15
6. Jarmo Randmäe 9A 5.06,45
7. Leo Muiste 9A 5.06,84
8. Oliver Ruut 8B 5.08,76
9. Mikk Karus 8B 5.10,87
10. Rando Tiri 8C 5.18,27
11. Johannes Rebane 8A 5.24,21
12. Tanel Lellep 9B 5.30,40
13. Jack James Brereton 9B 5.30,50
14. Arvo Ploomipuu 8B 5.30,70
15. Margus Soosaar 9B 5.31,20
16. Kevin Pihlak 9B 5.31,70
17. Kristo Maisa 8B 5.31,97
18. Kris Pihlak 9B 5.33,50
19. Henrik Kala 8A 5.38,22
20. Hannes Arumäe 8B 5.45,30

6.-7. klass tüdrukud.

1. Adele Tamberg 6B 4.49,0
2. Tuule Truu 6A 4.51,3
3. Sonja Siimson 7B 4.59,2
4. Hanna Maria Fatkin 7B 5.00,4
5. Kaisa-Liisa Väli 7B 5.06,0
6. Mariete Tamm 7B 5.09,0
7. Helen Emilia Mätlik 6D 5.11.1
8. Meriliis Kiis 6A 5.18,0
9. Helene Mestmaa 6B 5.17.3
10. Mariliis Paris 7A 5.20,4
11. Kiara Oja 6B 5.35,1
12. Vanessa Toom 6C 5.40,0
13. Anna-Marii Lette 7C 5.45,2
14. Reelika Vološtšuk 6C 5.51,8
15. Anabel Sarapuu 7A 5.58,7
16. Helis Konsa 6C 5.58,9
17. Mariete Tamm 7B 6.02,7
18. Marie Arak 6B 6.03,2
19. Rachel Lisette Sarv 6B 6.07,3
20. Helena Mardim 6C 6.09,22.

8.-9. klass tüdrukud.

1. Anette Hantson 9A 5.11,1
2. Keliis Lillemets 9A 5.13,0
3. Janeli Alliksaar 8B 5.19,0
4. Sirli Põder 8C 5.26,2
5. Carmen Victoria Vender 8C 5.28,2
6. Kärt Hüva 8B 5.29,2
7. Hannah Kaarma 8C 5.30,3
8. Marie Kramer 8A 5.52,8
9. Liis Tilk 8B 6.07,1
10. Taaja Korts 8A 6.10,2
11. Heidi Kalaver 8B 6.15,3
12. Anna-Triin Ježova 8C 6.23,4
13. Angelika Villand 8C 6.26,7
14. Laura Kaasik 9B 6.38,0
15. Helene Dimitrijev 9A 6.42,0
16. Saara Orav 9A 6.42,1
17. Janeli Tüür 9A 6.42,2
18. Laura-Jessika Liiv 9C 6.50,0
19. Killi Agur 9C 6.51,3
20. Mei-Bret Isotamm 8A 6.52,0

 
Külastusi täna: 983 Kokku: 1508793383 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet