| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Mudilaskoori 30. juubelipidu
Rajaleidja ja PPA pöördumine lapsevanemate poole
Kooliaastaks 2017/2018 planeeritud sündmused
Tunniplaan mobiilis
Õpilaste saavutused - edulood
 
  Mõte  

Ei kahetse midagi, sest ei vaata üle õla tagasi.

Andres Hermann Ritval, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
Kas Sa tunned huvi meie kooli ajaloo vastu?
 

ilm1_ani

Vabariiklikud võistlused

 

9.dets. 2017 toimus Võru spordihallis võistlussarja „ TV 10 Olümpiastarti „ esimene vabariiklik etapp.
Meie koolil läks seal väga hästi ja asusime suurte koolide grupis 28 kooli seas võistlust juhtima. Meie õpilaste tulemused ja kohad :
Poisid vanemad teivashüpe ( 49 osalejat ) : 1. koht – Marten Roasto 3,41
Poisid vanemad 60 m jooks ( 67 osalejat) : 5. koht - Marten Roasto 8,10 ( eeljooks 8,01)
koht – Hendrik Uustalu 8,74
Tüdrukud vanemad 60 m jooks ( 85 osalejat ) : 9. koht – Hanna Maria Fatkin 8,42
koht – Anabel Sarapuu 8,64
24. koht – Terle Tomson 8,66
Tüdrukud vanemad kuulitõuge ( 78 osalejat ) : 10. koht - Helene Metsmaa 11.16
koht - Anabel Sarapuu 8.45
Poisid nooremad 60 m jooks ( 78 osalejat ) : 6. koht – Jonas Rätsep 8,77
koht – Kaarel Pärn 9,21
Poisid nooremad kõrgushüpe ( 74 osalejat ) : 8. koht – Peeter Jaak Pius 1.31
koht – Jonas Rätsep 1.31
Tüdrukud nooremad 60 m jooks ( 81 osalejat ) : 24. koht – Mona Sepp 9,55
koht – Annemarii Vaar 9,61
Tüdrukud nooremad kõrgushüpe ( 72 osalejat ) : 16. koht – Annemarii Vaar 1.26
koht – Mona Sepp 1.16
Juhendaja – Riho Siil

24. nov. 2017 toimus vabariiklik piirkonnavõistlus rahvastepallis 4.-5. klasside õpilasetele.

Meie kooli poiste võistkond võitis kõik mängud ja saavutas esimese koha, tüdrukud saavutasid 6. koha. Võistkonnas mängisid :
Poisid :
1. Sander Šinkartšuk 4b
2. Rasmus Kaljurand 5b
3. Siim Kabral 4c
4. Sten Markus Lohu 5a
5. Karl Art Johann Asu 5a
6. Aimar Alksnis 5b
7. Jaan-Paul Varik 5c
8. Armin Šinkartšuk 5c
Õpetaja Riho Siil
Tüdrukud
1. Lisett Türk 4c
2. Annemarii Vaar 5a
3. Elis Allev 5a
4. Merit Sirg 5b
5. Herda Hendrikson 5c
6. Kaisa Riin Kingo 5c
7. Katerina Herma 5c
8. Ingel Madleen Tiitus 5c
Õpetaja Kalli Laprik

 
Külastusi täna: 1612 Kokku: 1516080620 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet