| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Võtame tööle matemaatikaõpetaja, klassiõpetaja, abiõpetaja!
Õpilaste saavutused - edulood
 
  Mõte  

Igal inimesel peab olema kehtestatud  oma väljaöeldud sõnadele tsensuur.Elis Sõõrd, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
Kas Sa tunned huvi meie kooli ajaloo vastu?
 

ilm1_ani

Vabariiklikud võistlused

 

25. mail. 2018 toimus Rakvere staadionil võistlussarja „ TV 10 Olümpiastarti „ neljas vabariiklik etapp.
Meie õpilaste tulemused ja kohad :
Poisid vanemad 1000m jooks ( 49 osalejat ) : 4. koht – Marten Roasto 2.59,43
Poisid vanemad kettaheide ( 63 osalejat) : 12. koht - Marten Roasto 36.71 ; 21.koht Karl Kallisaar 32.85 Poisid vanemad pallivise ( 59 osalejat ) : 20. koht Madis Andreas Raba 56.40 ; 38. koht Marten Roasto 49.59
Tüdrukud vanemad 600 m jooks ( 56 osalejat ) : 19. koht – Kiara Oja 1.54,20 ; 23. koht Tuule Truu 1.55,08 ; 37. koht Adele Tamberg 2.07,31
Tüdrukud vanemad kettaheide : ( 62 osalejat ) : 36. koht – Anabel Sarapuu 19.41 Tüdrukud vanemad pallivise: (61osalejat ) :21.koht Anabel Sarapuu 42.24 ; 27. koht Helene Metsmaa 40.61
Poisid nooremad kettaheide : ( 57 osalejat ) : 31. koht – Peeter Jaak Pius 18.99
42. koht – Jonas Rätsep 16.58 Poisid nooremad pallivise : ( 65 osalejat ) 2. koht Jaan Paul Varik – 57.46 39. koht Sander Šinkartšuk 39.33
Poisid nooremad 1000m jooks ( 57 osalejat ) : 30. koht – Remy Varik 3.37,95
34. koht – Sander Šinkartšuk – 3.40,06
Tüdrukud nooremad 600 m jooks : ( 60 osalejat ) 38.koht Ingel Madleen Tiitus 2.09,17 ; 39. koht Mona Sepp 2.10,00 Tüdrukud nooremad pallivise : ( 60 osalejat ) 9. koht Merit Sirg 40.83 ; 11. koht Annemarii Vaar 38.77
Juhendaja Riho Siil

16. mai 2018 Eesti Koolispordi Liidu I liiga kergejõustikuvõistlused 
toimusid Rakveres, kuhu pääsesime eelmise aasta II liiga võiduga. Ka sellel aastal läks meie koolil väga hästi ja saavutasime vabariigis kõrge 3.koha.
Meie kooli õpilaste kohad ja tulemused :
6.–7. klassi tüdrukud 60m jooks: 5. Hanna Maria Fatkin 8,74 ; 8. Terle Tomson 8,77
6.-7. klassi tüdrukud 600m jooks: 11. Tuule Truu 2.01,38 ; 12.Anna-Marii Lette 2.04,03
6.-7. klassi tüdrukud kaugushüpe: 3. Anabel Sarapuu 5.15 ; 6. Annabel Raudsepp 4.89
6.-7. klassi tüdrukud pallivise: 3. Merit Sirg 43.00 ; 5. Helene Metsmaa 41.00
8.-9. klassi tüdrukud 100m jooks: 3. Anette Hantson 14,04 ; 11. Anete Tomson 15,50
8.-9. klassi tüdrukud 800m jooks: 2. Liisa-Marie Printsmann 2.39,90 ; 7. Marie Kramer 2.53,81
8.-9 klassi tüdrukud kaugushüpe: 1. Anette Hantson 5.00 ; 6. Helene Dimitrijev 4.69
8.-9. klassi tüdrukud kõrgushüpe: 4. Hannah Kaarma 1.40 ; 7. Keitlyn Moppel 1,25
8.-9. klassi kuulitõuge: 9. Johanna Ruljand 8.15 ; 12. Helene Dimitrijev 7.55
6.-7. klassi poisid 60m jooks: 3. Marten Roasto 7,98 ; 14. Jonas Rätsep 8,76
6.-7. klassi poisid 800m jooks: 4. Tauri Toom 2.33,35
6.-7. klassi poisid kaugushüpe: 2. Marten Roasto 5.86 ; 10. Jonas Rätsep 4.78
6.-7. klassi poisid pallivise: 9. Madis Andreas Raba 54.00 ; 11. Jaan-Paul Varik 53.00
8.-9. klassi poisid 100m: 6. Mihkel Lõpp 12,36 ; 9. Tanel Lellep 12,62
8.-9. klassi poisid 1500m: 6. Johannes Metsmaa 5.11,14 13. Jakob Tamberg 5.27,48
8.-9. klassi poisid kõrgushüpe: 4. Margus Soosaar 1.65 6. Mihkel Lõpp 1.60
8.-9. klassi poisid kaugushüpe: 2. Margus Soosaar 5.89 ; 10. Oliver Ruut 5.31
8.-9. klassi poisid kuulitõuge: 7. Tanel Lellep 10.75 ; 12. Oliver Ruut 9.24
Väike-Rootsi teatejooks : 2. Hanna-Maria Fatkin, Marten Roasto, Anette Hanston, Margus Soosaar 2.22,31
Õpetaja Riho Siil

5. mai 2018 Koolinoorte hokiturniir"Kuldlitter 2018" vabariiklik finaal
Viljandi Kesklinna Kool saavutas V koha.
Võistlejad:
Mark Sepp
Siim Kabral
Mihkel Alas
Romeo Pikand
Sander Šinkaršuk
Armin Šinkaršuk
Kevin Puu
Mattias Palmiste
Juhendaja õp. Kaja Orobko

7. apr. 2018 toimus Tartu Ülikooli spordihallis võistlussarja „ TV 10 Olümpiastarti „ kolmas vabariiklik etapp.
Meie koolil läks seal jällegi hästi ja juhime ka peale kolmandat etappi võistlust. Meie õpilaste tulemused ja kohad :
Poisid vanemad kõrgushüpe ( 58 osalejat ) : 11. koht – Marten Roasto 1.56
Poisid vanemad kuulitõuge ( 59 osalejat) : 9. koht - Marten Roasto 12.68
Tüdrukud vanemad kõrgushüpe ( 70 osalejat ) : 33. koht – Tuule Truu 1.36
34.koht Anabel Sarapuu 1.36
Tüdrukud vanemad kaugushüpe ( 77 osalejat ) : 4. koht – Anabel Sarapuu 5.14
36.koht Helene Metsmaa 4.36
Poisid nooremad kuulitõuge ( 59 osalejat ) : 6. koht – Jaan-Paul Varik 10.23
44. koht – Siim Kabral 7.78
Poisid nooremad kaugushüpe ( 67 osalejat ) : 9. koht –Jonas Rätsep 4.63
22. koht – Kaarel Pärn – 4.30
Tüdrukud nooremad teivashüpe ( 21 osalejat) 6.koht Mona Sepp 2.21
Juhendaja Riho Siil

6. aprillil 2018 toimusid Viljandi spordihoones vabariiklikud poolfinaalvõistlused teatevõistlustes „Tähelepanu, start“
Meie kooli võistkond saavutas 18. kooli hulgas 1.koha ja tagas sellega pääsu finaali.
Finaalis 14.aprillil Tartus saavutasime 9. kooli hulgas väga hea 2.koha.
1. Ann Marii Raba 2A
2. Emily Sindi 2A
3. Lisbeth Salong 2B
4. Feliks Oja 2B
5. Rocco Oja 2B
6. Mathias Kallas 2D
7. Oliver Buht 3B
8. Martin Elmaste 3B
9. Sten-Marcus Pulin 3B
10. Hanna-Maria Pulin 3B
11. Käroli Mänd 3B
12. Kendra Aidla 3B
13. Eric Levit 4A
14. Brigita Heinmäe 4B
15. Noora Ronk 4B
16. Mona Sepp 4B
17. Sander Šinkartšuk 4B
18. Siim Kabral 4C
19. Merit Sirg 5B
20. Rasmus Kaljurand 5B
21. Aimar Alksnis 5B
22. Jaan-Paul Varik 5C
23. Katerina Herma 5C
24. Ingel Madleen Tiitus 5C
Õpetaja Riho Siil

19. veebr. 2018 Pallilahingu finaalturniiril Tartus
saavutasid Kesklinna kooli tüdrukud
22 võistkonna hulgast väga tubli II koha!
Poisid 21 võistkonna hulgast tubli 7 koha.
Juhendaja Kalli Laprik

27. jaan. 2018 toimus Tallinnas Lasnamäe spordihallis võistlussarja „ TV 10 Olümpiastarti „ teine vabariiklik etapp.
Meie koolil läks seal jällegi hästi ja juhime ka peale teist etappi võistlust. Meie õpilaste tulemused ja kohad :
Poisid vanemad kaugushüpe ( 58 osalejat ) : 2. koht – Marten Roasto 5.63
45. koht Hendrik Uustalu 3.97
Poisid vanemad 60 m tõkkejooks ( 54 osalejat) : 2. koht - Marten Roasto 9,17
Tüdrukud vanemad 60 m tõkkejooks ( 76 osalejat ) : 6. koht – Anabel Sarapuu 9,74
24. koht – Hanna Maria Fatkin 10,38
25. koht – Terle Tomson 10,24
Tüdrukud vanemad teivashüpe ( 22 osalejat ) : 8. koht – Anabel Sarapuu 2.51
Poisid nooremad 60 m tõkkejooks ( 73 osalejat ) : 11. koht – Jonas Rätsep 10,11
koht – Peeter Jaak Pius 10,78
Poisid nooremad teivashüpe ( 47 osalejat ) : 15. koht – Peeter Jaak Pius 2.11
15. koht – Sander Šinkartšuk 2.11
Tüdrukud nooremad 60 m tõkkejooks ( 84 osalejat ) : 33. koht Merit Sirg 11,01
39. koht – Mona Sepp 11,27
48. koht – Annemarii Vaar 11,65
Tüdrukud nooremad kaugushüpe ( 73 osalejat ) : 14. koht – Annemarii Vaar 4.17
22. koht – Mona Sepp 3,92
Juhendaja  Riho Siil

9.dets. 2017 toimus Võru spordihallis võistlussarja „ TV 10 Olümpiastarti „ esimene vabariiklik etapp.
Meie koolil läks seal väga hästi ja asusime suurte koolide grupis 28 kooli seas võistlust juhtima. Meie õpilaste tulemused ja kohad :
Poisid vanemad teivashüpe ( 49 osalejat ) : 1. koht – Marten Roasto 3,41
Poisid vanemad 60 m jooks ( 67 osalejat) : 5. koht - Marten Roasto 8,10 ( eeljooks 8,01)
koht – Hendrik Uustalu 8,74
Tüdrukud vanemad 60 m jooks ( 85 osalejat ) : 9. koht – Hanna Maria Fatkin 8,42
koht – Anabel Sarapuu 8,64
24. koht – Terle Tomson 8,66
Tüdrukud vanemad kuulitõuge ( 78 osalejat ) : 10. koht - Helene Metsmaa 11.16
koht - Anabel Sarapuu 8.45
Poisid nooremad 60 m jooks ( 78 osalejat ) : 6. koht – Jonas Rätsep 8,77
koht – Kaarel Pärn 9,21
Poisid nooremad kõrgushüpe ( 74 osalejat ) : 8. koht – Peeter Jaak Pius 1.31
koht – Jonas Rätsep 1.31
Tüdrukud nooremad 60 m jooks ( 81 osalejat ) : 24. koht – Mona Sepp 9,55
koht – Annemarii Vaar 9,61
Tüdrukud nooremad kõrgushüpe ( 72 osalejat ) : 16. koht – Annemarii Vaar 1.26
koht – Mona Sepp 1.16
Juhendaja – Riho Siil

24. nov. 2017 toimus vabariiklik piirkonnavõistlus rahvastepallis 4.-5. klasside õpilasetele.

Meie kooli poiste võistkond võitis kõik mängud ja saavutas esimese koha, tüdrukud saavutasid 6. koha. Võistkonnas mängisid :
Poisid :
1. Sander Šinkartšuk 4b
2. Rasmus Kaljurand 5b
3. Siim Kabral 4c
4. Sten Markus Lohu 5a
5. Karl Art Johann Asu 5a
6. Aimar Alksnis 5b
7. Jaan-Paul Varik 5c
8. Armin Šinkartšuk 5c
Õpetaja Riho Siil
Tüdrukud
1. Lisett Türk 4c
2. Annemarii Vaar 5a
3. Elis Allev 5a
4. Merit Sirg 5b
5. Herda Hendrikson 5c
6. Kaisa Riin Kingo 5c
7. Katerina Herma 5c
8. Ingel Madleen Tiitus 5c
Õpetaja Kalli Laprik

 
Külastusi täna: 14693 Kokku: 1530003528 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet