| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Kooliaastaks 2017/2018 planeeritud sündmused
Tunniplaan mobiilis
Õpilaste saavutused - edulood
 
  Mõte  

Sõnad võivad sulatada jää, kuid ka sünnitada selle.

Karmen Kink, 7. kl, 2015
  Galerii  
  Oma Sõna  
Kas Sa tunned huvi meie kooli ajaloo vastu?
 

ilm1_ani

Vabariiklikud võistlused

 

19. veebr. 2018 Pallilahingu finaalturniiril Tartus
saavutasid Kesklinna kooli tüdrukud
22 võistkonna hulgast väga tubli II koha!
Poisid 21 võistkonna hulgast tubli 7 koha.
Juhendaja Kalli Laprik

27. jaan. 2018 toimus Tallinnas Lasnamäe spordihallis võistlussarja „ TV 10 Olümpiastarti „ teine vabariiklik etapp.
Meie koolil läks seal jällegi hästi ja juhime ka peale teist etappi võistlust. Meie õpilaste tulemused ja kohad :
Poisid vanemad kaugushüpe ( 58 osalejat ) : 2. koht – Marten Roasto 5.63
45. koht Hendrik Uustalu 3.97
Poisid vanemad 60 m tõkkejooks ( 54 osalejat) : 2. koht - Marten Roasto 9,17
Tüdrukud vanemad 60 m tõkkejooks ( 76 osalejat ) : 6. koht – Anabel Sarapuu 9,74
24. koht – Hanna Maria Fatkin 10,38
25. koht – Terle Tomson 10,24
Tüdrukud vanemad teivashüpe ( 22 osalejat ) : 8. koht – Anabel Sarapuu 2.51
Poisid nooremad 60 m tõkkejooks ( 73 osalejat ) : 11. koht – Jonas Rätsep 10,11
koht – Peeter Jaak Pius 10,78
Poisid nooremad teivashüpe ( 47 osalejat ) : 15. koht – Peeter Jaak Pius 2.11
15. koht – Sander Šinkartšuk 2.11
Tüdrukud nooremad 60 m tõkkejooks ( 84 osalejat ) : 33. koht Merit Sirg 11,01
39. koht – Mona Sepp 11,27
48. koht – Annemarii Vaar 11,65
Tüdrukud nooremad kaugushüpe ( 73 osalejat ) : 14. koht – Annemarii Vaar 4.17
22. koht – Mona Sepp 3,92
Juhendaja  Riho Siil

9.dets. 2017 toimus Võru spordihallis võistlussarja „ TV 10 Olümpiastarti „ esimene vabariiklik etapp.
Meie koolil läks seal väga hästi ja asusime suurte koolide grupis 28 kooli seas võistlust juhtima. Meie õpilaste tulemused ja kohad :
Poisid vanemad teivashüpe ( 49 osalejat ) : 1. koht – Marten Roasto 3,41
Poisid vanemad 60 m jooks ( 67 osalejat) : 5. koht - Marten Roasto 8,10 ( eeljooks 8,01)
koht – Hendrik Uustalu 8,74
Tüdrukud vanemad 60 m jooks ( 85 osalejat ) : 9. koht – Hanna Maria Fatkin 8,42
koht – Anabel Sarapuu 8,64
24. koht – Terle Tomson 8,66
Tüdrukud vanemad kuulitõuge ( 78 osalejat ) : 10. koht - Helene Metsmaa 11.16
koht - Anabel Sarapuu 8.45
Poisid nooremad 60 m jooks ( 78 osalejat ) : 6. koht – Jonas Rätsep 8,77
koht – Kaarel Pärn 9,21
Poisid nooremad kõrgushüpe ( 74 osalejat ) : 8. koht – Peeter Jaak Pius 1.31
koht – Jonas Rätsep 1.31
Tüdrukud nooremad 60 m jooks ( 81 osalejat ) : 24. koht – Mona Sepp 9,55
koht – Annemarii Vaar 9,61
Tüdrukud nooremad kõrgushüpe ( 72 osalejat ) : 16. koht – Annemarii Vaar 1.26
koht – Mona Sepp 1.16
Juhendaja – Riho Siil

24. nov. 2017 toimus vabariiklik piirkonnavõistlus rahvastepallis 4.-5. klasside õpilasetele.

Meie kooli poiste võistkond võitis kõik mängud ja saavutas esimese koha, tüdrukud saavutasid 6. koha. Võistkonnas mängisid :
Poisid :
1. Sander Šinkartšuk 4b
2. Rasmus Kaljurand 5b
3. Siim Kabral 4c
4. Sten Markus Lohu 5a
5. Karl Art Johann Asu 5a
6. Aimar Alksnis 5b
7. Jaan-Paul Varik 5c
8. Armin Šinkartšuk 5c
Õpetaja Riho Siil
Tüdrukud
1. Lisett Türk 4c
2. Annemarii Vaar 5a
3. Elis Allev 5a
4. Merit Sirg 5b
5. Herda Hendrikson 5c
6. Kaisa Riin Kingo 5c
7. Katerina Herma 5c
8. Ingel Madleen Tiitus 5c
Õpetaja Kalli Laprik

 
Külastusi täna: 11629 Kokku: 1524126363 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet