| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Spordivõistlused
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Õpilaste saavutused - edulood
 
  Mõte  

On imeline, kui palju helilained, mis valatud sõnadesse, teha suudavad.Elis Sõõrd, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
Kokku 0 vastamist

ilm1_ani

Maakondlikud võistlused

 

9.mail 2019 toimus Viljandi linnastaadionil võistlussarja „ TV 10 Olümpiastarti „ neljas maakondlik etapp.
Meie õpilaste paremad tulemused ja kohad :
Tüdrukud nooremad 600m jooks:
2.koht – Mona Sepp 5B, aeg 2.03,1
3. koht – Alexandra Riisa 5B, aeg 2.03,4
Tüdrukud nooremad pallivise :
2. koht – Noora Ronk 5B, tulemus 41.39
3. koht – Maria Miilen 4B, tulemus 37.37
Tüdrukud vanemad 600m jooks :
2. koht – Kiara Oja7B, 1.55,8
3. koht – Adele Tamberg 7B, aeg 1.56,9
Tüdrukud vanemad pallivise :
2. koht – Merit Sirg 6B, tulemus 46.34
3.koht- Annemarii Vaar 6A, tulemus 45.55
Poisid nooremad 1000m jooks :
2. koht – Marten Miilen 2A, aeg 3.29,1
3. koht – Andreas Vaher 4C, aeg 3.31,4
Poisid vanemad 1000m jooks :
1. Koht – Hendrik Uustalu 7A, aeg 3.21,8
Poisid vanemad pallivise :
2. Koht – Jaan-Paul Varik 6C, tulemus 64.40
3. Koht – Armin Šinkartšuk6C, tulemus 60.80
Poisid vanemad kettaheide :
1. Koht Karl Kallissaar 7C, tulemus 43.13
Õpetaja Riho Siil

1. mai. 2019,  90. suurjooksu ümber Viljandi järve raames korraldatud 10 etapiline teatejooks ümber Viljandi järve.
Meie kooli õpilased saavutasid 2.koha.
Võistlejad olid:
Annabel Raudsepp
Kenner Saar
Janeli Alliksaar
Robin Marandi
Kiara Oja
Rando Tiri
Adele Tamberg
Johannes Metsmaa
Anabel Sarapuu
Marten Roasto
Õpetaja Kaja Orobko

18. aprill 2019, 36. Pärnakivi jooks 2019
Poisid:
2. koht. Johannes Metsmaa
3. koht. Rando Tiri
Tüdrukud:
2. koht. Annabel Raudsepp
4. koht. Janeli Alliksaar
Õpetaja Kaja Orobko

17. apr. 2019 toimusid Viljandi kunstmuruväljakul Viljandimaa 1.-5. klassi poiste jalgpalli karikavõistlused.
Meie kooli võistkond saavutas 11 võistkonna hulgas 1. koha, kusjuures kõik 6 mängu suudeti võita ja mängude skoor jäi 25:1 meie kasuks.
Võistkonnas mängisid :
1. Jan Lukas Mätlik 5A
2. Kristofer Sild 5A
3. Sander Šinkartšuk 5B
4. Eric Levit 5A
5. Remy Varik 5A
6. Daniel George Brereton 5B
7. Mihkel Metusala 5B
8. Aron Mattias Mirka 5A
Õpetaja Riho Siil

4. apr. 2019 toimusid Paalalinna viilhallis koolidevahelised karikavõistlused sisekergejõustikus.
Meie kool saavutas 5 kooli hulgas 1.koha. 
Esikolmikusse jõudsid järgmised õpilased:
1. Marten Roasto 8B – 1. koht noormeeste 50m tõkkejooksus, kaugushüppes ja kuulitõukes.
2. Anabel Sarapuu 8A – 1.koht tüdrukute 50 meetri tõkkejooksus ja kaugushüppes ning 2.koht tüdrukute kõrgushüppes
3. Annabel Raudsepp 7B – 1.koht tüdrukute 50m jooksus.
4. Hanna Maria Fatkin 8B – 2.koht tüdrukute 50m jooksus.
Õpetaja Riho Siil

22. märtsil 2019 toimusid Viljandi Kesklinna koolis Viljandi maakonna teatevõistlused „ Tähelepanu, start“
Meie kooli võistkond saavutas 1. koha ja tagas sellega pääsu 5. aprillil toimuvale poolfinaali. 
Kooli eest võistlesid :
1. Britmarie Heinmäe 3A
2. Rocco Oja 3B
3. Jane Bergman 3C
4. Sten-Marcus Pulin 4B
5. Oliver Buht 4B
6. Eric Levit 5A
7. Sander Šinkartšuk 5B
8. Mona Sepp 5B
9. Noora Ronk 5B
10. Brigita Heinmäe 5B
11. Siim Kabral 5C
Õpetaja Riho Siil

21. märtsil 2019 toimus Paalalinna viilhallis võistlussarja „ TV 10 Olümpiastarti „ kolmas maakondlik etapp.
Meie õpilaste paremad tulemused ja kohad :
Tüdrukud nooremad teivashüpe
1.koht – Mona Sepp 5B, tulemus 2.41
Tüdrukud vanemad kaugushüpe
3. koht – Annemarii Vaar 6A, tulemus 4.48
Poisid nooremad kaugushüpe
2. koht – Kaarel Pärn 5B, tulemus 4.24
3. koht – Oskar Kask 5A, tulemus 4.17
Poisid vanemad kuulitõuge
2. koht – Karl Kallissaar 7C, tulemus 11.49
3. koht – Mark Jaak Andre 7A, tulemus 11.28
Poisid vanemad kõrgushüpe – 3. koht Peeter Jaak Pius 6A, tulemus 1.35
Juhendaja Riho Siil

11. märtsil 2019 toimusid Võhma koolis Viljandimaa koolinoorte käsipallivõistlused 1.-3. klassile.
Meie kooli võistkond saavutas 6 võistkonna hulgas 1.koha.
Võistkonnas mängisid:
1. Rocco Oja - 3b
2. Marten Miilen 2a
3. Sten Kukk 3c
4. Uku-Joosep Varik 1d
5. Celena Sangernebo 3d
6. Lisbeth Salong 3b
7. Chris-Robin Krabi 2b
8. Riko Liik 3c
Õpetaja Riho Siil

19. veebr. 2019 toimusid Viljandi spordihoones Viljandimaa koolidevahelised rahvastepalli võistlused 1.-3. klassile.
Meie kooli poisid saavutasid väga tubli I koha ja tagasid edasipääsu vabariigi piirkondlikule finaalturniirile.
Võistkonnas mängisid:
1. Marten Miilen 2A
2. Anton Aavik 3A
3. Tanel Objartel 3A
4. Rocco Oja 3B
5. Feliks Oja 3B
6. Marten Keldo 3B
7. Rasmus Pärn 3A
8. Uku Thor Kaarelson 3E
Õpetaja Riho Siil

veebr. 2019 Viljandimaa koolinoorte suusavõistlus
1,5km. T 4.-5.kl.koht. Jane Bergman
III koht. Scarlett Britta Inglis
V koht. Lenna Purga
3km. T 8.-9.kl.
III koht. Janeli Alliksaar
IV koht. Anna-Triin Ježova
õp. Kaja Orobko

19. veebr. 2019 toimusid Viljandi spordihoones Viljandimaa koolidevahelised rahvastepalli võistlused.
Meie kooli tüdrukud saavutasid tubli II koha ja tagasid edasipääsu vabariigi piirkondlikule finaalturniirile.
Võistkonnas mängisid:
Celena Sangernebo, Lisbeth Salong, Britmarie Heinmäe, Emily Sindi, Arabella Helk, Karmen Valmsen, Carolina Delisa Riisa ja Keira Allegra Eliise Tenno.
Õp. Kalli Laprik

18. veebr. 2019 Viljandimaa koolide 6.-9.kl. tütarlaste saalihoki
II koha saavutasid;
1. Anabel Sarapuu 8.kl.
2. Mei-Bret Isotamm 9.kl.
3. Angelika Villand 9.kl.
4. Taaja Korts 9.kl.
5. Marite Vasar 9.kl.
6. Janeli Alliksaar 9.kl.
7. Marie Kramer 9.kl.
8. Sonja Siimson 9.kl.
9.Kaisa -Liisa Väli 9.kl.
õp. Kaja Orobko

15. veebr. 2019 toimusid Suure -Jaanis Viljandimaa koolidevahelised minivõrkpalli võistlused.
Meie kooli tüdrukud saavutasid II koha ja poisid ka II koha!
Tüdrukute võistkonnas mängisid:
Lisett Türk, Marie Miilen, Elis Allev, Celena Sangernebo, Kädi-Lii Väli, Hanna-Maria Pulin ja Stiina Kiisler.
Poiste võistkonnas mängisid:
Siim Kabral, Mihkel Alas, Jaan-Paul Varik, Karl Art Asu, Gert Marti Õunapuu ja Maur Lillienthal.
Õp. Kalli Laprik

22. jaan. 2019 toimusid Suure-Jaanis koolidevahelised võrkpallivõistlused 7.-9. klasside õpilastele.
Viljandi Kesklinna Kooli tüdrukud saavutasid tubli 4. koha.
Võistkonnas mängisid:
Hannah Kaarma
Helen Emilia Mätliok
Katariina Leets
Karmen Ant
Anna-Triin Jezova
Elis Allev
Jette Liisa Kiik
Taaja Korts
Janeli Alliksaar
Õp. Kalli Laprik

15. jaan 2019 3 x 3 Viljandimaa korvpallivõistlused Abjas
Meie kooli esindasid
1. Robin September 7c
2. Siim Puu 7c
3. Mihkel Rannala 7d
4. Märtin Patric Mändmaa 7d
Võistkond saavutas 1. koha, osales üheksa võistkonda.
Õpetaja Jaak Luhakooder

7. dets. 2018 toimusid Karksi-Nuias minivõrkpalli võistlused "Mulgid platsile",
kus osales 8 võistkonda.
Kesklinna Kooli tüdrukud saavutasid I koha ja poisid III koha.
Võistkondades mängisid:
Lisett Türk, Gertu Koik, Marie Miilen, Kädi-Lii Väli, Hanna-Maria Pulin, Gete Arnim.
Siim Kabral, Mihkel Alas, Jaan-Paul Varik, Karl Art Asu, Gert Marti Õunap, Maur Lillienthal.
Õp. Kalli Laprik

29. nov. 2018 toimus Paalalinna viilhallis võistlussarja „ TV 10 Olümpiastarti „ esimene maakondlik etapp.
Meie õpilaste paremad tulemused ja kohad :
Tüdrukud nooremad 50m jooks (25 osalejat) :
1.koht – Mona Sepp 5B, aeg 7,84
3. koht – Noora Ronk 5B, aeg 8,20
Tüdrukud nooremad kõrgushüpe (16 osalejat) :
1.koht – Brigita Heinmäe 5B, tulemus 1.30
2. koht – Mona Sepp 5B, tulemus 1.30
Tüdrukud vanemad 50m jooks (14 osalejat) :
2. koht – Helene Metsmaa 7B, aeg 7,54
3. koht – Annemarii Vaar 6A, aeg 7,60
Tüdrukud vanemad kuulitõuge (12 osalejat) :
2. koht – Helene Metsmaa 7B, tulemus 12.54
Poisid nooremad 50m jooks (22 osalejat):
2. koht – Kaarel Pärn 5B, aeg 7,81
Poisid nooremad kõrgushüpe (17 osalejat) :
3.koht – Kaarel Pärn 5B, tulemus 1.20
Poisid vanemad 50m jooks (16 osalejat) :
2. koht – Jonas Rätsep 6A, aeg 7,16
Juhendaja Riho Siil

16. nov. 2018 toimusid Viljandimaa koolide 4. – 5. klasside rahvastepallivõistlused.
Meie kool saavutas võidu nii poiste kui tüdrukute arvestuses.
Võistkondades mängisid :
1. Lisett Türk 5c
2. Eliisa Leinus 5c
3. Kiti Karmen Elmaste 5c
4. Iris Udu 5a
5. Liisa Sindi 5c
6. Gertu Koik 4b
7. Marie Miilen 4b
8. Hanna-Maria Pulin 4b
Õpetaja Kalli Laprik
1. Sander Šinkartšuk 5b
2. Eric Levit 5a
3. Siim Kabral 5c
4. German Izjumov 5a
5. Gert-Marti Õunap 5b
6. Martin Elmaste 4b
7. Silver Leetmaa 4b
8. Oliver Buht 4b
Õpetaja Riho Siil

24. sept. 2018 toimusid Karksi-Nuia Terviseradadel Viljandimaa koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlused.
Koolidevahelises võistluses tuli võitjaks meie kool 476 punktiga, järgnesid Jakobsoni Kool 461 punktiga ja Paalalinna Kool 433 punktiga.
Meie kooli õpilaste paremad tulemused :
6.-7. klassi tüdrukute 600 m jooks :
1. Kiara Oja 7B
4. Helen Emilia Mätlik 7D
10. Helene Metsmaa 7B
6.-7. klassi tüdrukute 1700 m jooks :
1. Adele Tamberg 7B
3. tuule Truu 7A
8. Käbi-Triin Riig 7D
8.-9. klassi tüdrukute 600 m jooks :
3. Annabel Raudsepp 8B
5. Anna Marii Lette 7C
6. Hanna Maria Fatkin 7B
8. – 9. klassi tüdrukute 1700 m jooks :
5. Mariliis Paris 8A
6. Sirli Põder 9C
7. Marie Kramer 9A
6.-7. klassi poiste 1200 m jooks :
2. Kennert Kesalo 6A
4. Siim Puu 7C
6. Rasmus Kaljurand 6B
6.-7. klassi poiste 2400 m jooks :
2. Karl Sebastian Puustusmaa 6A
6. Robin September 7C
8.-9. klassi poiste 1200 m jooks :
2. Marten Roasto 8B
8. – 9. klassi poiste 2400 m jooks :
2. Kenner Saar 9C
4. Tauri Parik 8A
Õpetaja Riho Siil

20. sept. 2018 Viljandimaa koolide 4.-5. kl. murdmaateatejooks.
Meie koolil läks väga hästi ja kaitsesime eelmise aasta võitu. Teise koha sai Jakobsoni kooli võistkond ja kolmas oli Suure-Jaani võistkond.
Võidukas võistkonnas jooksid :
1. Kendra Aidla 4B
2. Käroli Mänd 4B
3. Niina Rämmeld 4B
4. Oliver Buht 4B
5. Andreas Vaher 4C
6. Ralf Rosin 4C
7. Mona Sepp 5B
8. Alexandra Riisa 5B
9. Gloria Bremraud 5B
10. Lenna Loore Sillandi 5C
11. Sander Šinkartšuk 5B
12. Kaarel Pärn 5B
13. Eric Levit 5A
14. Remy Varik 5A
Õpetaja Riho Siil

 
Külastusi täna: 8245 Kokku: 1568306087 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet