| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Spordivõistlused
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Viljandi Kesklinna Kooli maha unustatud/kaotatud asjade veebileht
Õppeaastaks 2018/2019 planeeritud sündmused
Õpilaste saavutused - edulood
 
  Mõte  

Hea sõna nõuab julgust, solvata võib igaüks.Carol Luhaäär, 7. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
Kokku 0 vastamist

ilm1_ani

Vabariiklikud võistlused

 

5. aprillil 2019 toimusid Viljandi spordihoones vabariiklikud poolfinaalvõistlused teatevõistlustes „Tähelepanu, start“
Meie kooli võistkond saavutas 17  kooli hulgas 2. koha ja tagas sellega pääsu finaali.
Finaalis 13. aprillil Tartus saavutasime 10 kooli hulgas 2. koha.
Meie võistkond :
1. Maarja Eliise Tiitus 2C
2. Stevel Vaigla 2C
3. Kelly Mirell Tamme 2C
4. Marten Miilen 2A
5. Mattias Palmiste 2A
6. Eleanor Oppo 2A
7. Britmarie Heinmäe 3A
8. Jane Bergman 3C
9. Feliks Oja 3B
10. Rocco Oja 3B
11. Sten-Marcus Pulin 4B
12. Hanna-Maria Pulin 4B
13. Oliver Buht 4B
14. Martin Elmaste 4B
15. Käroli Mänd 4B
16. Niina Rämmeld 4B
17. Eric Levit 5A
18. Sander Šinkartšuk 5B
19. Mona Sepp 5B
20. Noora Ronk 5B
21. Brigita Heinmäe 5B
22. Siim Kabral 5C
23. Sander Loit 2B
24. Riko Liik 3C
25. Kendra Aidla 4B
Õpetaja Riho Siil

14. märtsil 2019 toimusid Viljandi spordihoones vabariiklikud käsipalli finaalvõistlused 1.-3. klassile.
Meie kooli võistkond saavutas 8 võistkonna hulgas väga tubli 4. koha.
Võistkonnas mängisid:
1. Rocco Oja - 3b
2. Marten Miilen 2a
3. Sten Kukk 3c
4. Uku-Joosep Varik 1d
5. Celena Sangernebo 3d
6. Lisbeth Salong 3b
7. Chris-Robin Krabi 2b
8. Riko Liik 3c
Õpetaja Riho Siil

8. märtsil 2019 toimusid Viljandi spordihoones vabariiklikud piirkonna rahvastepalli võistlused 1.-3. klassile.
Meie kooli poisid saavutasid kaheksa võistkonna seas väga tubli II koha.
Võistkonnas mängisid:
1. Marten Miilen 2A
2. Anton Aavik 3A
3. Tanel Objartel 3A
4. Rocco Oja 3B
5. Feliks Oja 3B
6. Marten Keldo 3B
7. Riko Liik 3C
8. Uku Thor Kaarelson 3E
Õpetaja Riho Siil

8.märtsil 2019 toimusid vabariiklikud piirkonna rahvastepalli võistlused Viljandi spordihoones.
Meie kooli tüdrukud saavutasid tubli 4. koha.
Võistkonnas mängisid:
Celena Sangernebo, Lisbeth Salong, Brittmarie Heinmäe, Karmen Valmsen, Carolina Delisa Riisa, Arabella Helk, Mirtel Ruut, Keira Allegra Eliise Tenno.
Õpetaja Kalli Laprik

25. jaan 2019 EKSL 6.-9. kl. poiste saalijalgpalli ML finaalvõistlus Viljandi spordihoones.
Viljandi Kesklinna Kooli võistkond saavutas 2. koha 70 võistkonna hulgas.
1. Jakob Tamberg 9B
2. Kenner Saar 9C
3. Johannes Metsmaa 9B
4. Rando Tiri 9C
5. Karl Kask 8B
6. Johannes Rebane 9A
7. Robin Marandi 9A
8. Silver Metusala 9B
9. Tenar Tepper 8A
10.Rasmus Reili 8A
Võistkonna parim mängija
Robin Marandi.
Õpetaja: Jaak Luhakooder

8.dets. 2018 toimus Võru spordihallis võistlussarja „ TV 10 Olümpiastarti „ esimene vabariiklik etapp.
Meie koolil läks seal väga hästi ja asusime suurte koolide grupis 32 kooli seas teisele kohale. 
Meie õpilaste tulemused ja kohad :
Tüdrukud vanemad kuulitõuge ( 75 osalejat ) : 
3. koht - Helene Metsmaa 13.05
36.koht – Tuule Truu 8.91
Tüdrukud vanemad 60 m jooks ( 87 osalejat ) : 
24. koht – Helene Metsmaa 8,80
39.koht – Annemarii Vaar 8,96
Tüdrukud nooremad 60 m jooks ( 82 osalejat ) : 
13. koht – Mona Sepp 9,29
40.koht – Noora Ronk 9,78
Tüdrukud nooremad kõrgushüpe ( 87 osalejat ) : 
5.koht – Mona Sepp 1.31
9. koht Brigita Heinmäe – 1.26
Poisid vanemad teivashüpe ( 57 osalejat ) : 
20. koht – Peeter Jaak Pius 2.21
38. koht – Sander Šinkartšuk 2.01
Poisid vanemad 60 m jooks ( 81 osalejat) : 
35. koht – Jonas Rätsep 8,39
80. koht – Sander Šinkartšuk – 9,49
Poisid nooremad 60 m jooks ( 72 osalejat ) : 
20. koht – Kaarel Pärn 9,20
50.koht – Eric Levit 9,66
Poisid nooremad kõrgushüpe ( 69 osalejat ) : 
42. koht – Kaarel Pärn 1.16
52. koht Leonard Kaarelson 1.11
Juhendaja – Riho Siil

24. nov. 2017 toimus vabariiklik piirkonnavõistlus rahvastepallis 4.-5. klasside õpilasetele.
Kohal oli kokku 10 võistkonda, viiest maakonnast.
Meie koolil läks väga hästi, saavutasime võidu nii tüdrukute kui poiste arvestuses.
Võistkondades mängisid :
1. Lisett Türk 5c
2. Eliisa Leinus 5c
3. Kiti Karmen Elmaste 5c
4. Iris Udu 5a
5. Liisa Sindi 5c
6. Gertu Koik 4b
7. Marie Miilen 4b
8. Hanna-Maria Pulin 4b
Õpetaja Kalli Laprik
1. Sander Šinkartšuk 5b
2. Eric Levit 5a
3. Siim Kabral 5c
4. German Izjumov 5a
5. Gert-Marti Õunap 5b
6. Martin Elmaste 4b
7. Silver Leetmaa 4b
8. Oliver Buht 4b
Õpetaja Riho Siil

 
Külastusi täna: 25073 Kokku: 1555513090 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet