Uudised

August Maramaa nimeline matemaatikaülesannete lahendamise võistlus 06. märts marek.magnus


Täna toimub meie koolis 33. Viljandi legendaarse linnapea August Maramaa nimeline matemaatikaülesannete lahendamise võistlus.

Sel aastal on võistulahendamisele kutsutud 41 õpilast kolmes vanusegrupis: 7.-8. klassist 13 osalejat, 9.-10. klassist 12 osalejat ja 11.-12. klassist 16 osalejat.

Koolidest on võistlusel esindatud Viljandi Kesklinna kool kaheksa, Viljandi Jakobsoni kool viie, Viljandi gümnaasium 22, Suure-Jaani kool kahe, August Kitzbergi nimeline gümnaasium kolme ja Heimtali põhikool ühe õpilasega.

Viljandi Kesklinna Kooli direktor soovis õpilastele edu ja naudingut nende ülesannete lahendamisel ning julgust proovida uusi lähenemisviise. Ta loodab, et see päev jääb neile meelde kui inspireeriv ja hariv kogemus.

Täna toimub meie koolis 33. Viljandi legendaarse linnapea August Maramaa nimeline matemaatikaülesannete lahendamise võistlus.

Sel aastal on võistulahendamisele kutsutud 41 õpilast kolmes vanusegrupis: 7.-8. klassist 13 osalejat, 9.-10. klassist 12 osalejat ja 11.-12. klassist 16 osalejat.

Koolidest on võistlusel esindatud Viljandi Kesklinna kool kaheksa, Viljandi Jakobsoni kool viie, Viljandi gümnaasium 22, Suure-Jaani kool kahe, August Kitzbergi nimeline gümnaasium kolme ja Heimtali põhikool ühe õpilasega.

Viljandi Kesklinna Kooli direktor soovis õpilastele edu ja naudingut nende ülesannete lahendamisel ning julgust proovida uusi lähenemisviise. Ta loodab, et see päev jääb neile meelde kui inspireeriv ja hariv kogemus.