Uudised

Viljandi põhikoolide talendishow 22. märts marek.magnus


20. märtsil toimus Kesklinna Koolis Viljandi põhikoolide talendishow 1.-4. klasside õpilastele. Õhtu jooksul nägime laval imelisi tantsijaid, fantastilisi muusikuid, säravaid luuletuselugejaid ja maagilisi mustkunstikke. Kõik osalejad olid andekad ja kindlasti me veel kuuleme neist! Meie kooli säravad talendid on: Võitja: tõeline talent, kes esitas improvisatsiooni klaveril - Jako Ariva Eripreemiad: Loore Hanni, Loore Puustusmaa, Charlotte Naarits, kes esitasid tantsu Päikeseloojang: parim lavastus Nora Marie Kiilaspä, kes laulis laulu Alles alguses: hingestatud esitus Elo Meos, kes mängis klaveripala Carol of the bells: kõige enesekindlam esitus Aitäh kõigile osalejatele!

20. märtsil toimus Kesklinna Koolis Viljandi põhikoolide talendishow 1.-4. klasside õpilastele. Õhtu jooksul nägime laval imelisi tantsijaid, fantastilisi muusikuid, säravaid luuletuselugejaid ja maagilisi mustkunstikke. Kõik osalejad olid andekad ja kindlasti me veel kuuleme neist! Meie kooli säravad talendid on: Võitja: tõeline talent, kes esitas improvisatsiooni klaveril - Jako Ariva Eripreemiad: Loore Hanni, Loore Puustusmaa, Charlotte Naarits, kes esitasid tantsu Päikeseloojang: parim lavastus Nora Marie Kiilaspä, kes laulis laulu Alles alguses: hingestatud esitus Elo Meos, kes mängis klaveripala Carol of the bells: kõige enesekindlam esitus Aitäh kõigile osalejatele!