TASUMINE

Tasumine toimub ainult eurodes. Registreerijal on õigus teostada makse ainult läbi Maksekeskuse makse mooduli.

REGISTREERIMISE TAGASTUS 

Kui olete registreerinud end ja tasunud registreerimise eest, ning selgub, et Teil pole võimalik kokkutulekul osaleda, siis seda osalust ei ole võimalik tagastada. Kuid on võimalik muuta kokkutulekul osaleja nime, ehk samale registreeringule on võimalik registreerida teine vilistlane. Registreeringu muutmist saab teha vaid e-maili vahendusel sekretar@klk.vil.ee ning kuni 1päeva enne kokkutulekut! Kokkutuleku päeval registreerimise muutmisi ei toimu. Vastavalt võlaõigusseadusele ei ole kliendil ja tarbijal sõlmitud lepingutest taganemine lubatud, kuivõrd lepinguga on kindlaks määratud teenuse osutamine teatud tähtpäevaks või teatud tähtaja jooksul.

TARNEAEG JA KAUBA KÄTTETOIMETAMISE VIIS

Peale registreerimise eest tasumist saadetakse automaatselt Teie e-mailile PDF formaadis kinnitus, registreerimise kohta.
Tegemist on digitaalse tootega, ehk registreerimise kinnitusega, mida ei saadeta kulleriga või postiga – vaid ainult kinnituskirjaga e-posti vahendusel.
Kui olete tasunud registreerimise eest ja Teile siiski ei ole e-mailile saabunud kinnitust, osaluse registreerimise kohta, siis palume võtta ühendust sekretär@klk.vil.ee, või telefoni numbril: +372 434 2360