Koolielu

Tunnustamine



Aasta õpetajad 1994-2020 leiate siit
 

Tunnustame õpilasi: 

26. jaanuaril toimus emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor.
Nooremas vanuseastmes (7.-8. kl) osales 27 õpilast.
VKLK-st osales 7 õpilast 7. ja 8. klassidest.
Tulemused:
1. koht Ingel Madleen Tiitus 8.c (õp Erika Aas)
3. koht Andra Liisa Reimaa 8.a (õp Erika Aas)
Osalesid veel Merili Meltsas 8.a, Maarja Kährik 8.b, Lorette Siimer 7.c, Liisa Sindi 7.a, Eliisa Leinus 7.c
Keskmises vanuseastmes (9.-10. kl) osales 24 õpilast.
VKLK-st osales 4 õpilast 9. klassidest.
Tulemused:
1. koht Helene Metsmaa 9.b (õp Külliki Asu)
Osalesid veel Merilii Lõsjuk 9.c, Emma Sepp 9.b ja Karl-Vahur Vingisaar 9.c
Õpilaste juhendajad Erika Aas, Külliki Asu, Külliky Lohu ja Pille Saar.

13. nov. 2020 toimusid Viljandimaa koolide 4.-5. klasside õpilaste rahvastepallivõistlused.
Meie koolil läks väga hästi - võitsime nii tüdrukute kui poiste arvestuses.
Tüdrukute võistkonnas mängisid : Celena Sangernebo 5d, Mirtel Ruut 5a, Emily Sindi 5a, Britmarie Heinmäe 5a, Lisbeth Salong 5b, Arabella Helk 5b, Karmen Valmsen 5b ja Keira Allegra Eliisa Tenno 5b.
Võistkonna õpetaja Kalli Laprik.
Poiste võistkonnas mängisid : Marten Miilen 4a, Mattias Palmiste 4a, Anton Aavik 5a, Tanel Objartel 5a, Toomas Raven Linnu 5a, Rocco Oja 5b, Feliks Oja 5b ja Uku Thor Kaarelson 5d.
Võistkonna õpetaja Riho Siil.

29. okt. 2020 toimus maakonna TEK Kevadkool.
Meie kooli esindasid Henriette Pukk, Lisbeth Salong, Feliks Oja ja Rocco Oja 5.b klassist.
Viktoriinil saavutati III koht. Juhendaja Virve Neerot.

14. okt. 2020 linnaraamatukogus toimunud Viljandi maakonna 4. klasside ettelugemise võistluse
võitis Jürgen Lips (4.a) ja ta esindab Viljandimaad vabariiklikus finaalis. Juhendaja Annika Lond.

6. okt. 2020 toimus maakonna 6. klasside õpioskuste võistlus.
Meie kooli võistkond saavutas 3. koha.
Võistkonda kuulusid:
6. b õpilased Oliver Buht ja Martin  Elmaste.
6.c õpilased Aksel Aavik, Aaron Kütt ja Martin Villems.
Juhendaja Liina Smolina

14. sept. 2020 toimus Viljandimaa koolide 6.-9. kl. tüdrukute jalgpalli MV.
Meie kooli tüdrukute võistkond saavutas esimese koha.
Võistlejad olid:
Liisi Haug (võistkonna parim mängija), Karmen Umsar, Helene Metsmaa, Laura Kütt, Karolin Roostik, Jessica Tammist, Merit Sirg, Herda Hendrikson, Katerina Herma.
Õp. Kaja Orobko

 

Aasta õpetajad 1994-2020 leiate siit
 

Tunnustame õpilasi: 

26. jaanuaril toimus emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor.
Nooremas vanuseastmes (7.-8. kl) osales 27 õpilast.
VKLK-st osales 7 õpilast 7. ja 8. klassidest.
Tulemused:
1. koht Ingel Madleen Tiitus 8.c (õp Erika Aas)
3. koht Andra Liisa Reimaa 8.a (õp Erika Aas)
Osalesid veel Merili Meltsas 8.a, Maarja Kährik 8.b, Lorette Siimer 7.c, Liisa Sindi 7.a, Eliisa Leinus 7.c
Keskmises vanuseastmes (9.-10. kl) osales 24 õpilast.
VKLK-st osales 4 õpilast 9. klassidest.
Tulemused:
1. koht Helene Metsmaa 9.b (õp Külliki Asu)
Osalesid veel Merilii Lõsjuk 9.c, Emma Sepp 9.b ja Karl-Vahur Vingisaar 9.c
Õpilaste juhendajad Erika Aas, Külliki Asu, Külliky Lohu ja Pille Saar.

13. nov. 2020 toimusid Viljandimaa koolide 4.-5. klasside õpilaste rahvastepallivõistlused.
Meie koolil läks väga hästi - võitsime nii tüdrukute kui poiste arvestuses.
Tüdrukute võistkonnas mängisid : Celena Sangernebo 5d, Mirtel Ruut 5a, Emily Sindi 5a, Britmarie Heinmäe 5a, Lisbeth Salong 5b, Arabella Helk 5b, Karmen Valmsen 5b ja Keira Allegra Eliisa Tenno 5b.
Võistkonna õpetaja Kalli Laprik.
Poiste võistkonnas mängisid : Marten Miilen 4a, Mattias Palmiste 4a, Anton Aavik 5a, Tanel Objartel 5a, Toomas Raven Linnu 5a, Rocco Oja 5b, Feliks Oja 5b ja Uku Thor Kaarelson 5d.
Võistkonna õpetaja Riho Siil.

29. okt. 2020 toimus maakonna TEK Kevadkool.
Meie kooli esindasid Henriette Pukk, Lisbeth Salong, Feliks Oja ja Rocco Oja 5.b klassist.
Viktoriinil saavutati III koht. Juhendaja Virve Neerot.

14. okt. 2020 linnaraamatukogus toimunud Viljandi maakonna 4. klasside ettelugemise võistluse
võitis Jürgen Lips (4.a) ja ta esindab Viljandimaad vabariiklikus finaalis. Juhendaja Annika Lond.

6. okt. 2020 toimus maakonna 6. klasside õpioskuste võistlus.
Meie kooli võistkond saavutas 3. koha.
Võistkonda kuulusid:
6. b õpilased Oliver Buht ja Martin  Elmaste.
6.c õpilased Aksel Aavik, Aaron Kütt ja Martin Villems.
Juhendaja Liina Smolina

14. sept. 2020 toimus Viljandimaa koolide 6.-9. kl. tüdrukute jalgpalli MV.
Meie kooli tüdrukute võistkond saavutas esimese koha.
Võistlejad olid:
Liisi Haug (võistkonna parim mängija), Karmen Umsar, Helene Metsmaa, Laura Kütt, Karolin Roostik, Jessica Tammist, Merit Sirg, Herda Hendrikson, Katerina Herma.
Õp. Kaja Orobko