Uudised

Õppetöö muudatused märtsis 26. veebruar elina.tirgo


Hea koolipere!

Vastavalt Eesti Vabariigi Valitsuse korraldusele muutub meie koolis õppetöö alates 1. märtsist 2021.

1.-4. klassi ja väikeklasside  õpilased ning individuaalõppe õpilased jätkavad kontaktõppes koolimajas. Kooli võivad tulla ainult terved õpilased. Õpilase haigestumise korral teavitada klassijuhatajat esimesel võimalusel. 

5.-9. klasside õpilased jätkavad distantsõppes.

Lubatud on konsultatsioonid õpetaja ja õpilase vahelisel kokkuleppel jälgides kõiki piirangutega kehtestatud reegleid.

Kõik kontaktõppes osalejad 5.-9. klassini peavad kandma maske, desinfitseerima käsi ja hoidma distantsi.

Distantsõppel olevad õpilased saavad soovi korral taotleda koolilõuna pakke, millest on vajalik teavitada klassijuhatajaid. Toidupakid väljastatakse sööklas iganädalaselt esmaspäevast kuni neljapäevani kella 8.00-14.00-ni.
Distantsõpe kestab esialgu 1. - 28. märtsini 2021.

Sellel perioodil on tähtis igaühe vastutus, olgu see õppija või õpetaja. Raskusi aitab leevendada suhtlus, koostöö ja mõistmine.

Olgem hoitud ja püsime terved!

Aavo Soopa,

direktor

Hea koolipere!

Vastavalt Eesti Vabariigi Valitsuse korraldusele muutub meie koolis õppetöö alates 1. märtsist 2021.

1.-4. klassi ja väikeklasside  õpilased ning individuaalõppe õpilased jätkavad kontaktõppes koolimajas. Kooli võivad tulla ainult terved õpilased. Õpilase haigestumise korral teavitada klassijuhatajat esimesel võimalusel. 

5.-9. klasside õpilased jätkavad distantsõppes.

Lubatud on konsultatsioonid õpetaja ja õpilase vahelisel kokkuleppel jälgides kõiki piirangutega kehtestatud reegleid.

Kõik kontaktõppes osalejad 5.-9. klassini peavad kandma maske, desinfitseerima käsi ja hoidma distantsi.

Distantsõppel olevad õpilased saavad soovi korral taotleda koolilõuna pakke, millest on vajalik teavitada klassijuhatajaid. Toidupakid väljastatakse sööklas iganädalaselt esmaspäevast kuni neljapäevani kella 8.00-14.00-ni.
Distantsõpe kestab esialgu 1. - 28. märtsini 2021.

Sellel perioodil on tähtis igaühe vastutus, olgu see õppija või õpetaja. Raskusi aitab leevendada suhtlus, koostöö ja mõistmine.

Olgem hoitud ja püsime terved!

Aavo Soopa,

direktor