1. aprillil toimus Kesklinna Kooli foorum
1.aprillil toimus Kesklinna Kooli foorum, kus arutleti teemal, kuidas kujundada meie koolist alates 1. septembrist 2026 nutivaba keskkond.
Foorumil oli meil külas Viljandi Paalalinna Kooli direktor Aavo Palo, kes andis ülevaate, kuidas nende kool on nutivaba.
Oma kogemust jagasid lapsevanem Kai Oja ning meie kooli 9. klassi õpilane Robert Oja. Õpilaste vaatenurga avas õpilasesinduse asepresident Alexander Langeler, andes ülevaate õpilaste seas läbiviidud küsimustiku tulemustest.
Viljandi Kesklinna Kooli Foorum 1.04.26
Selle aasta Foorumil arutleme ühiselt nutivaba kooli teemadel.