Õppetöö

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Klassijuhatajad Tugisüsteemid

Ametikoht
 

Katrin Männik

4.b klassijuhataja
Klassiõpetaja
Õppejuht
434 2385
5282 906
katrin.mannik@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 13.10-13.55+kokkuleppel

Mann Rask

Huvijuht
434 2364
mann.rask@klk.vil.ee


Meelis Reinart

Haridustehnoloog
Programmeerimine
434 2367
meelis.reinart@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R 14.00 - 14.45 ruum 132

Erika Aas

7.a klassijuhataja
Eesti keel
Kirjandus
434 2377
erika.aas@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.00- 14.45 + kokkuleppel ruum 227

Maret  Aava

5.e klassijuhataja
6.d klassijuhataja
Eesti keel
Kirjandus
Klassiõpetaja
434 2365
maret.aava@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.10 - 15.30 + kokkuleppel ruum 209A

Helen Aleksius 

2.c klassijuhataja
Klassiõpetaja
434 2386
helen.aleksius@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 13.10-13.55

Tatjana Anniko

Käsitöö ja kodundus
Ringijuht
434 2394
tatjana.anniko@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.00 - 16.00;N 14.00 - 15.15 käsitööklass
käsitööklass

Külliki Asu

9.c klassijuhataja
Eesti keel
Kirjandus
Õpetaja
434 2377
kylliki.asu@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.15 - 14.00; R 14.10 - 14.55 + kokkuleppel ruum 211
ruum 211

Tea  Eller

6.b klassijuhataja
Matemaatika
Õpetaja
434 2365
tea.eller@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.10 - 15.50 ruum 138

Gea Gutmann

3.b klassijuhataja
Klassiõpetaja
434 2386
gea.gutmann@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 13.10-13.55

Enid Härm

Inglise keel
Vene keel
434 2365
enid.harm@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.10 - 15.30 + kokkuleppel ruum 216

Liivi Ilves

4.a klassijuhataja
Klassiõpetaja
434 2386
liivi.ilves@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 13.10-13.55

Eve Ivask

Geograafia
Loodusõpetus
434 2365
eve.ivask@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 15.00 - 15.45 ruum 226

Reti Joandi

Klassiõpetaja
434 2386
reti.joandi@klk.vil.ee


Riina Kangro

9.b klassijuhataja
Ajalugu
434 2365
riina.kangro@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.00 - 16.00 ruum 141

Esta Kivisild

5.b klassijuhataja
Muusika
434 2365
esta.kivisild@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K, N 15.00 - 16.00+ kokkuleppel ruum 205

Jane Kruusamäe

3.a klassijuhataja
Klassiõpetaja
434 2386
jane.kruusamae@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 13.10-13.55

Kirsti Käiväräinen

Soome keel
434 2365
kirsti.kaivarainen@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.05 - 14.50 ruum 109

Kalli Laprik

Kehaline kasvatus
433 3949
kalli.laprik@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 15.00 - 16.00 + kokkuleppel võimla

Kristy Leinus

Inglise keel
434 2365
kristy.leinus@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel ruum 138

Sirje Liiva

Saksa keel
Vene keel
Vene keel
434 2365
sirje.liiva@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.10 - 15.00 + kokkuleppel ruum 218

Külliky Lohu

Eesti keel
Klassiõpetaja
434 2365
kylliky.lohu@klk.vil.ee


Annika Lond 

2.a klassijuhataja
Klassiõpetaja
434 2386
annika.lond@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 13.10-13.55

Jaak Luhakooder

Kehaline kasvatus
Ringijuht
433 3949
jaak.luhakooder@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T, N 15.00 - 15.45 võimla

Mare Luht

Inimeseõpetus
Ühiskonnaõpetus
434 2365
mare.luht@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kokkuleppel ruum 229

Anneli Luik

8.c klassijuhataja
Matemaatika
434 2365
anneli.luik@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R 14.10 - 14.55 ruum 143

Merle Lõhmus

5.c klassijuhataja
Vene keel
434 2365
merle.lohmus@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.10 - 14.55 ruum 104

Triin Mets

2.b klassijuhataja
Klassiõpetaja
434 2386
triin.mets@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.10-14.55

Kaina Mälgand

1.b klassijuhataja
Huvijuht
Klassiõpetaja
434 2386
526 2791
kaina.malgand@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 12.15-13.00

Katrin Mändmaa

Abiõpetaja
434 2365
katrin.mandmaa@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 13.15 - 15.50

Virve Neerot

5.d klassijuhataja
Inimeseõpetus
Kunstiõpetus
434 2365
virve.neerot@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 15.00 - 17.00 +kokkuleppel ruum 2

Eha Niit

Arvutiõpetus
e-kooli administraator
Matemaatika
434 2371
eha.niit@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.00 - 15.30 ruum 305

Jüri Ojamaa 

6.a klassijuhataja
Füüsika
Matemaatika
434 2365
jyri.ojamaa@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K, R 14.00 - 16.00 + kokkuleppel ruum 206

Kaja Orobko

6.d klassijuhataja
Kehaline kasvatus
433 3949
kaja.orobko@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 15.00 - 16.00 + kokkuleppel võimla

Eva Ool

7.c klassijuhataja
Matemaatika
434 2365
eva.ool@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 15.00 - 15.45 ruum 140

Pille Pendonen

1.a klassijuhataja
Klassiõpetaja
434 2386
pille.pendonen@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 12.15-13.00

Kersti Pihel-Hein

1.d klassijuhataja
Klassiõpetaja
434 2386
kersti.pihel-hein@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 13.10-13.55

Eve Rink

Klassiõpetaja
434 2386
eve.rink@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 12.45-13.25

Anu  Roht 

8.b klassijuhataja
Inglise keel
434 2365
anu.roht@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 15.00 - 16.00 + kokkuleppel
N 15.00 - 16.00 + kokkuleppel ruum 223

Maarika Roosimägi

Psühholoog
5915 1045
maarika.roosimagi@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
ruum 209D

Ingrid Rumjantsev

7.d klassijuhataja
Käsitöö ja kodundus
Loodusõpetus
Matemaatika
434 2365
ingrid.rumjantsev@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 13.15 - 14.00 ruum 137

Pille Saar

8.a klassijuhataja
Eesti keel
Kirjandus
434 2377
pille.saar@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.00 - 14.45 + kokkuleppel ruum 207

Piret Sadam

9.a klassijuhataja
Inglise keel
434 2365
piret.sadam@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 15.00 - 15.45 + kokkuleppel ruum 222

Rene Sadam 

Loodusõpetus
Matemaatika
434 2365
rene.sadam@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T,K 14.00 - 15.30; N 15.00 - 15.30 ruum 304

Melena Schultz

5.a klassijuhataja
Inglise keel
434 2365
melena.schultz@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.10 - 15.00 + kokkuleppel 125

Riho Siil

Kehaline kasvatus
433 3949
riho.siil@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.45 - 15.30 + kokkuleppel võimla

Mait Sinimaa

Ringijuht
Tehnoloogiaõpetus
53327112
mait.sinimaa@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 15.00 - 15.45 tehnol. klass

Eve Saar

4.d klassijuhataja
Klassiõpetaja
434 2386
eve.saar@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R 13.00-13.45

Markus Stein

7.b klassijuhataja
Vene keel
434 2365
markus.stein@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.00 - 14.45+ kokkuleppel ruum 224

Katrin Tensing

2.c klassijuhataja
katrin.tensing@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 12.15-13.00

Helje Tiit

Saksa keel
434 2365
helje.tiit@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.10 - 15.10 ruum 217

Kristi  Tikkerbär

Sotsiaalpedagoog
5915 1049
kristi.tikkerbar@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Meeri Tuul

Eesti keel
Kirjandus
434 2377
meeri.tuul@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.15 - 14.00; K 15.00 - 15.45 + kokkuleppel ruum 212

Kersti Varblane 

Bioloogia
Keemia
434 2365
kersti.varblane@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T, K 15.00 - 16.00 ruum 107