Koolielu

Hoolekogu


2023/2024 õppeaastal

Koolipidaja esindajad:
Krister Kallas  kristerkallas@hot.ee (linnavolikogu esindaja)
Kadri Paldra  reky@reky.ee (linnavolikogu esindaja)
Marko Tiitus 53413394 marko.tiitus@eelk.ee

Lastevanemate esindajad:

Ero Hiiesalu 5010786  ero.hiiesalu@gmail.com(2. klassi lastevanemate esindaja)
Indrek Aasna  5289394   aasna.indrek@gmail.com (hoolekogu esimees, 3. klassi lastevanemate esindaja)
Kadi Jaanson 55652832 kadijaanson@gmail.com (4. klassi lastevanemate esindaja)
Jaak Kimmel 53268666 kimmeljaak@gmail.com (hoolekogu aseesimees, 5. klassi lastevanemate esindaja)
Anu Arak    56476286  anu.arak@ajaleht.ee (6. klassi lastevanemate esindaja)
Agne Mägi  5047966   akimagi@gmail.com (8. klassi lastevanemate esindaja)
Liili Klaos   5019409  liili@elevali.ee (9. klassi lastevanemate esindaja)

Õppenõukogu esindajad:
Erika Aas  erika.aas@klk.vil.ee (õpetajate esindaja)
Reti Joandi reti.joandi@klk.vil.ee (õpetajate esindaja)

Õpilaste esindajad:
Alice Lääne (õpilaste esindaja)
Anni Riin Uus (õpilaste esindaja asendusliige)

Hoolekogu koosolekute protokollid:
 

 

Hoolekogu koosoleku protokoll 15. jaan. 2024
Hoolekogu koosoleku protokoll 15. nov. 2023
Hoolekogu koosoleku protokoll 30. aug. 2023
Hoolekogu koosoleku protokoll 1. juuni 2023
Hoolekogu koosoleku protokoll 8. mai 2023
Hoolekogu koosoleku protokoll 13. märts 2023
Hoolekogu koosoleku protokoll 16. jaan. 2023
Hoolekogu koosoleku protokoll 31. okt. 2022
Hoolekogu koosoleku protokoll 26. sept. 2022
Hoolekogu koosoleku protokoll 8. juuni 2022
Hoolekogu koosoleku protokoll 11. mai 2022
Hoolekogu koosoleku protokoll 29. märts 2022
Hoolekogu koosoleku protokoll 25. jaan. 2022
Hoolekogu koosoleku protokoll 16. nov. 2021
Hoolekogu koosoleku protokoll 22. sept. 2021

Hoolekogu koosoleku protokoll 14. okt. 2020
Hoolekogu koosoleku protokoll 23. sept. 2020

 

 

2023/2024 õppeaastal

Koolipidaja esindajad:
Krister Kallas  kristerkallas@hot.ee (linnavolikogu esindaja)
Kadri Paldra  reky@reky.ee (linnavolikogu esindaja)
Marko Tiitus 53413394 marko.tiitus@eelk.ee

Lastevanemate esindajad:

Ero Hiiesalu 5010786  ero.hiiesalu@gmail.com(2. klassi lastevanemate esindaja)
Indrek Aasna  5289394   aasna.indrek@gmail.com (hoolekogu esimees, 3. klassi lastevanemate esindaja)
Kadi Jaanson 55652832 kadijaanson@gmail.com (4. klassi lastevanemate esindaja)
Jaak Kimmel 53268666 kimmeljaak@gmail.com (hoolekogu aseesimees, 5. klassi lastevanemate esindaja)
Anu Arak    56476286  anu.arak@ajaleht.ee (6. klassi lastevanemate esindaja)
Agne Mägi  5047966   akimagi@gmail.com (8. klassi lastevanemate esindaja)
Liili Klaos   5019409  liili@elevali.ee (9. klassi lastevanemate esindaja)

Õppenõukogu esindajad:
Erika Aas  erika.aas@klk.vil.ee (õpetajate esindaja)
Reti Joandi reti.joandi@klk.vil.ee (õpetajate esindaja)

Õpilaste esindajad:
Alice Lääne (õpilaste esindaja)
Anni Riin Uus (õpilaste esindaja asendusliige)

Hoolekogu koosolekute protokollid:
 

 

Hoolekogu koosoleku protokoll 15. jaan. 2024
Hoolekogu koosoleku protokoll 15. nov. 2023
Hoolekogu koosoleku protokoll 30. aug. 2023
Hoolekogu koosoleku protokoll 1. juuni 2023
Hoolekogu koosoleku protokoll 8. mai 2023
Hoolekogu koosoleku protokoll 13. märts 2023
Hoolekogu koosoleku protokoll 16. jaan. 2023
Hoolekogu koosoleku protokoll 31. okt. 2022
Hoolekogu koosoleku protokoll 26. sept. 2022
Hoolekogu koosoleku protokoll 8. juuni 2022
Hoolekogu koosoleku protokoll 11. mai 2022
Hoolekogu koosoleku protokoll 29. märts 2022
Hoolekogu koosoleku protokoll 25. jaan. 2022
Hoolekogu koosoleku protokoll 16. nov. 2021
Hoolekogu koosoleku protokoll 22. sept. 2021

Hoolekogu koosoleku protokoll 14. okt. 2020
Hoolekogu koosoleku protokoll 23. sept. 2020