Uudised

Õpilasesinduse liikmed planeerivad kogukonnapäeva, valmivad peenrakastid! 23. november

Ühest unistamisest saab alguse inimeste kasvamine!

Meie kooli õpilaspresident Martin hakkas unistama ja mõtlema, kui nii suur kogukond juba abistab meie kooli mänguväljaku ideed, siis võiks kaasata veel õpilasi ja lapsevanemaid, et Jakobsoni tn õueala oleks tegus ja rohelust täis.


Nii sündis noormehe peas välja idee Kasvulava, mille eesmärgiks on täiustada õueala peenrakastide ja istumispinkidega. Mõeldud-tehtud! Poiss võttis arendusjuhi Helenaga ühendust ja koos kirjutati ANK Ideepuhurisse oma idee. Rõõmusõnum saabus üsna pea, sest projekt sai rahastuse! Mis siis edasi?

Meie eesmärk on koolitada õpilasesinduse noori, kuidas nad ise viiksid läbi suurt kogukonnapäeva kevadel, mille tulemusel valmivad noorte ja lapsevanemate koostöös teisaldatavad peenrakastid.

Eile, 22.novembril kohtusid 25 õpilasesinduse noort, et saada teadmisi ühe suure kogukonnaürituse korraldamise kohta. Koolitajaks oli tegus ja rõõmsameelne Urmo Reitav. Koolituse käigus pandi ka rollid paika, mismoodi ideed teostada meeskonnana ja mida silmas pidada ühe hea ürituse korraldusel. Samuti sai teha meeskonnas praktilisi harjutusi, ülesandeid. Kõige põnevam neist oli turunduse osas väljakutse, kus noored läksid Viljandi linna peale jagama flaiereid ja rääkima mänguväljaku ideest. Pärast said noored jagada oma emotsioone ja kogemust.

Õpilasesinduse president ja idee autor Martin Hendrikson sõnas, et jäi päevaga väga rahule :"Oli vinge päev. Õppisin tundma teisi õpilasesinduse liikmeid ja kohe silmnähtavalt oli näha, kuidas meie koostöö meeskonnas edenes! Nendega läheks luurele küll!"

Hoidke silm peal õpilasesinduse tegemistel ja lööge kevadel selles ühistegemises kaasa!

Projekti rahastab Haridus-teadusministeerium, Eesti ANK (Ideepuhur).

Nii sündis noormehe peas välja idee Kasvulava, mille eesmärgiks on täiustada õueala peenrakastide ja istumispinkidega. Mõeldud-tehtud! Poiss võttis arendusjuhi Helenaga ühendust ja koos kirjutati ANK Ideepuhurisse oma idee. Rõõmusõnum saabus üsna pea, sest projekt sai rahastuse! Mis siis edasi?

Meie eesmärk on koolitada õpilasesinduse noori, kuidas nad ise viiksid läbi suurt kogukonnapäeva kevadel, mille tulemusel valmivad noorte ja lapsevanemate koostöös teisaldatavad peenrakastid.


Eile, 22.novembril kohtusid 25 õpilasesinduse noort, et saada teadmisi ühe suure kogukonnaürituse korraldamise kohta. Koolitajaks oli tegus ja rõõmsameelne Urmo Reitav. Koolituse käigus pandi ka rollid paika, mismoodi ideed teostada meeskonnana ja mida silmas pidada ühe hea ürituse korraldusel. Samuti sai teha meeskonnas praktilisi harjutusi, ülesandeid. Kõige põnevam neist oli turunduse osas väljakutse, kus noored läksid Viljandi linna peale jagama flaiereid ja rääkima mänguväljaku ideest. Pärast said noored jagada oma emotsioone ja kogemust.

Õpilasesinduse president ja idee autor Martin Hendrikson sõnas, et jäi päevaga väga rahule :"Oli vinge päev. Õppisin tundma teisi õpilasesinduse liikmeid ja kohe silmnähtavalt oli näha, kuidas meie koostöö meeskonnas edenes! Nendega läheks luurele küll!"

Hoidke silm peal õpilasesinduse tegemistel ja lööge kevadel selles ühistegemises kaasa!

Projekti rahastab Haridus-teadusministeerium, Eesti ANK (Ideepuhur).