| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
E-Kool VIKO E-post  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Kooliaasta sündmuste kalender 2016/2017
Olümpiaadide (ainevõistluste) tulemused
Tunniplaan 2016/2017 2. poolaastaks
 
  Mõte  

Hinnetega on nagu turul, mõni on mäda, aga allahindlust ei anta.

Carol Luhaäär, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
 
Kokku 0 vastamist


Võimlemisvõistlused, dets. 2009

 

KOOLI VÕIMLEMISVÕISTLUSED – 2. KLASS.
11.DETSEMBER, 2009.A.
Kooli võimlemisvõistlused 2. klass- tüdrukud. (10 parimat tulemust)
  1. REILIKA  RITSON                           2A                   39,8 p.
  2. HANNA LIISA  PEERNA                 2A                   39,7 p.
  3. KRISTIINA  UUS                             2A                   39,1 p.
  4. ROMI  VARULA                               2A                   38,9 p.
  5. LEENE LOTTA  LÜDIMOIS            2B                   38,8 p.
  6. CEITHY  PAJU                                 2B                   38,2 p.
  7. LAURA  KONGO                             2B                   37,3 p.
  8. HELINA  ERIK                                 2C                   36,4 p.
9. – 10. ANETE  OSI                               2A                   36,3 p.
9. – 10. REBEKA  VAINOJA                 2B                   36,3 p.
 
Kooli võimlemisvõistlused 2. klass – poisid. (10 parimat tulemust)
  1. RAIK  ANDRE                                  2A                   39,5 p.
  2. KARL RUDOLF  ORG                     2C                   37,7 p.
  3. ANDRES HERMANN  RITVAL       2B                   37,5 p.
4. – 5. GERMO  PAAS                            2B                   37,4 p.
4. – 5. JARMO  PÕLLUSTE                   2B                   37,3 p.
6.   MARTIN  PALMISTE                       2A                   37,3 p.
7.   RÜNNO  REBANE                           2A                   36,9 p.
8.   REIVO  RITSON                               2B                   36,2 p.
9.   RASMUS  LOND                              2A                   36,1 p.
10. JANNO  LUKAS                              2B                   36,0 p.
 
KOOLI VÕIMLEMISVÕISTLUSED – 3. KLASS
15. DETSEMBER, 2009.A.
Kooli võimlemisvõistlused 3. klass – tüdrukud. (10 parimat tulemust)
  1. LISA BATRICIA  KARU                  3B                   40, 0 p.
  2. HANNA BRITTA  PARIK                3B                   39,8 p.
  3. EMILIA  ALONEN                           3B                   39,6 p.
  4. ELISABETH  ALONEN                    3B                   39,1 p.
  5. KAIRIIN  KUKK                              3C                   38,9 p.
  6. ANETTE  OKS                                  3B                   38,8 p.
  7. KATERINA  SUJA                            3C                   38,5 p.
  8. EVA MARIA  RIIVE                         3C                   38,4 p.
  9. GREETE  NAGEL                             3C                   38,3 p.
  10. TUULI  SAAR                                   3B                   38,0 p.
 
Kooli võimlemisvõistlused 3. klass – poisid. (10 parimat tulemust)
  1. SIMON  DRÕGIN                            3B                   37,9 p.
  2. RENE  TEEDLA                                3A                   37,4 p.
  3. ANDREAS  OTTI                              3A                   37,1 p.
  4. KRISTER  KANSI                            3A                   36,5 p.
  5. RAIAN  LUUS                                  3C                   36,4 p.
  6. MARIO  MARDIM                           3C                   36,3 p.
  7. ANDY  PEVGONEN                        3C                   36,1 p.
  8. RAUL  TAMBRE                               3C                   36,0 p.
9. – 10. GUNNAR LAUR  SINDI           3A                   35,9 p.
9. – 10. TORMI  ARIVA                         3B                   35,9 p.
 
KOOLI VÕIMLEMISVÕISTLUSED – 4. KLASS
15. DETSEMBER, 2009.A.
Kooli võimlemisvõistlused 4. klass – tüdrukud. (10 parimat tulemust)
  1. MARLEEN  MÄEORG                     4A                   39,3 p.
  2. KÄROLIN  NEERING                      4B                   39,0 p.
3. – 4. HANNA ANETT  PEIEL              4A                   38,3 p.
3. – 4. ANNELIISE  TEDER                   4B                   38,3 p.
5.   KRISTIN  LEPIK                              4B                   37,8 p.
6.   REELIKA  VARBLANE                    4B                   37,3 p.
7.   KRISTIINA  SARAPUU                   4A                   36,6 p.
8.   DEMY  LIIVA                                   4B                   35,5 p.
9.   PILLE – RIIN  TAIM                         4A                   34,9 p.
10. KÄROLYN  MÄESAAR                   4A                   34,7 p.
 
Kooli võimlemisvõistlused 4. klass – poisid. (10 parimat tulemust)
  1. KEVIN  MÄNDMETS                      4B                   39,4 p.
  2. KEVIN  JÜRIMA                              4B                   38,6 p.
  3. SANDER  IZJUMOV                        4A                   38,5 p.
  4. HÄROLD  VÄLBA                            4B                   38,4 p.
5. – 6. KEITH ROLAND  LEPIK                        4A                   37,3 p.
5. – 6. MEELIS  KOBIN                         4B                   37,3 p.
7.   RUDOLF JOEL  UDRAS                  4B                   36,7 p.
8.   ANDRES  HEINSOO                                   4A                   36,0 p.
9.   KASPAR  SAAREM                         4B                   35,8 p.
10. MARKO  ELIAS                               4A                   35,3 p:
 
KOOLI VÕIMLEMISVÕISTLUSED – 5. KLASS
11. DETSEMBER, 2009.A.
Kooli võimlemisvõistlused 5. klass – tüdrukud. (10 parimat tulemust)
1. – 2. KELINA  LILLEMETS                 5A                   39,7 p.
1. – 2. KERLI  TAMM                            5B                   39,7 p.
3.   TIINA  BRAUN                                 5B                   39,6 P.
4.   MALLE SOOSAAR                          5B                   39,4 p.
5.   TRIIN  HÜVA                                   5B                   38,9 p.
6.   TRIIN  TETSMANN                         5A                   38,8 p.
7.   JOHANNA BRITT  BERZIN            5A                   38,7 p.
8.   MARI  ÄNILANE                             5A                   38,6 p.
9.   BRIGITA  ROSLENDER                   5A                   38,2 p.
10. KÄTLIN  KARPOVSKI                   5A                   37,8 p.
 
Kooli võimlemisvõistlused 5. klass – poisid. (10 parimat tulemust)
  1. OSKAR  UDRAS                              5A                   39,0 p.
2. – 3. GEN SILVER  ÕUNAP                5B                   38,1 p.
2. – 3. MARK   DRÕGIN                                   5B                   38,1 p.
4.   EGERT  ADRAT                                5A                   37,9 p.
5.   PEETER  LEETS                                5B                   36,8 p.
6.   TONY  NÕU                                     5B                   36,4 p.
7.   KARLIS  JÄNES                               5B                   36,3 p.
8.   KRISTJAN  LUIK                             5B                   36,1 p.
9.   KARL  FEDJUK                                5A                   36,0 p.
10. MARTIN  LÕIV                                5A                   34,1 p.

 
Külastusi täna: 3106 Kokku: 1492146548 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet