| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
E-Kool VIKO E-post  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Kooliaasta ürituste kalender 2016/2017
Olümpiaadide (ainevõistluste) tulemused
Tunniplaan 2016/2017 2. poolaastaks
 
  Mõte  

Sõnad ei tunne haletsust.

Annabrita Kalda, 7. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
 
Kokku 0 vastamist


2013/2014

 

HUVIRINGIDE TUNNIPLAAN 2013/2014
UUENDATUD 07.01.2014
Nädalapäev Huviring Toimumise aeg Toimumise koht Juhendaja
Esmaspäev Rahvatants  3b klass 09.10 - 09.55 Jakobsoni 42 saal Maie Tammemäe
Rahvatants 1a klass 12.15 - 13.00 Jakobsoni 42 saal Maie Tammemäe
Mudilaskoor 2.- 4.kl (Tüdrukud) 13.10 - 13.55 Jakobsoni 42 saal Malle Pisarev
Kodutütred 1.-9. klass 13.10 - 14.50 Jakobsoni 42, ruum 109 Tiina Türk
Nupukas Lutikas 4.-9. klass 13.10 - 14.50 Uueveski 1, ruum  Helgi Isakannu
Spordiring 6.-9. klass 15.30 - 16.15 Võimla Jaak Luhakooder
Spordiring 3.-5. klassi (Tüdrukud) 15.30 - 16.15 Võimla Raina Luhakooder
Teisipäev Poistekoor 2.-5. klass 13.10 - 14.50 Jakobsoni 42, ruum 106 Esta Kivisild
Spordiring 1.-2. klass 13.10 - 13.55 Jakobsoni 42 saal Kaja Orobko
Näitering 3a klass 13.10 - 13.55 Jakobsoni 42, ruum 207 Liivi Ilves,
Malle Pisarev
Robootika 5. klass (1.grupp) 14.00 - 15.30 Uueveski 1, robootikaklass Meelis Reinart
Spordiring 3.-5. klassi (Poisid) 15.30 - 16.15 Võimla Raina Luhakooder
Kaja Orobko
Tehnoloogiaring 5.-9. klass 17.00 - 20.00 Töö-õpetuse maja Mait Sinimaa
       
Kolmapäev Rahvatants 4c klass 08.15 - 09.00 Jakobsoni 42 saal Elina Kukk
1. klasside koor 12.15 - 13.00 Jakobsoni 42 saal Esta Kivisild
Kodutütred 1.-9. klass 13.10 - 14.50 Jakobsoni 42, ruum 109 Tiina Türk
Rahvatants 4b klass 13.10 - 13.55 Jakobsoni 42 saal Maie Tammemäe
Võimlemine 15.00 - 15.45 Jakobsoni 42 saal Eve Rink
Spordiring 6.-9. klass 15.00 - 16.30 Võimla Jaak Luhakooder
Pallimängud 6.-9. klassi (Tüdrukud) 15.45 - 16.30 Võimla Mai Naarits
Noorkotkad 16.00 - 17.00 Jakobsoni 42 saal Elina Tirgo
Neljapäev Rahvatants 3c klass 10.05 -10.50 Jakobsoni 42 saal Eve Rink
Rahvatants 2a klass 12.15 - 13.00 Jakobsoni 42 saal  Maie Tammemäe
Rahvatants 3a klass 13.10 - 13.55 Jakobsoni 42 saal  Maie Tammemäe
2. klassi ansambel  12.15 - 13.00 Jakobsoni 42, ruum 106 Esta Kivisild
Lastekoor 5.-9. klassi ( Tüdrukud) 14.05 - 15.45 Uueveski 1, ruum 205 Esta Kivisild
Käsitöö 5.- 6. klass 14.05 - 15.45 Töö-õpetuse maja Tatjana Anniko
Kunstiring 5.-7. klass 14.05 - 15.45 Uueveski 1, ruum 002 Virve Neerot 
Muusikaring 1.-9. klass 14.05 - 14.50 Jakobsoni 42, ruum 106 Malle Pisarev
Spordiring 3.-5. klassi (Poisid) 14.00 - 14.45 Võimla Raina Luhakooder
Spordiring 3.-5. klassi (Tüdrukud) 15.00 - 15.45 Võimla Raina Luhakooder
Käsitöö 7.- 9. klass 15.45 - 17.15 Töö-õpetuse maja Tatjana Anniko
Reede Rahvatants 2b klass 12.15 - 13.00 Jakobsoni 42 saal Maie Tammemäe
Koolileht 5.-9. klass 14.00 - 14.45 Uueveski 1, ruum 211 Külliki Asu
Robootikaring 5. klass (2.grupp)  14.00 - 15.30 Uueveski 1, robootikaklass Meelis Reinart
Loovkirjutamine 6. ja 8. klass 14.00 - 15.30 Uueveski 1, ruum 207 Alli Lunter
Spordiring 6.-9. klass 14.05 - 14.50 Võimla Jaak Luhakooder 
Muusikaring 5.-8. klass 14.05 - 14.50 Uueveski 1, ruum 205 Esta Kivisild

 
Külastusi täna: 1105 Kokku: 1490395811 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet