| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
E-Kool VIKO E-post  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Viljandi kesklinna Kool Facebookis
Olümpiaadide (ainevõistluste) tulemused
 
  Mõte  

Igaühele kõlavad sõnad erinevalt.

Annabrita Kalda, 7. kl, 2015
  Galerii  
  Oma Sõna  
 
Kokku 0 vastamist


6.-9.kl. poiste korvpall 1.03.10

 

 
VILJANDIMAA KOOLIDE 6.-9.kl. POISTE
                                                                                                                                                                                                                                                       KORVPALL
A-alagrupp                   01.MÄRTS 2010 VILJANDI SPORDIHOONE
JKN
VÕISTKOND
1
2
3
4
P
K
1
VÕHMA G
//////
//////
1
11:27
2
19:10
2
27:26
5
II
2
VMG
2
27:11
//////
//////
2
31:19
2
25:23
6
I
3
A.KITZBER-GI   G
1
10:19
1
19:31
//////
//////
1
5:31
3
IV
4
S-JAANI G
1
26:27
1
23:25
2
31:5
//////
//////
4
III
B-alagrupp
JKN
VÕISTKOND
1
2
3
P
K
1
VALUOJA PK
//////
//////
1
8:36
1
2:32
2
III
2
C.R.JAKOBGÜMN.
2
36:8
//////
//////
2
19:10
4
I
3
VILJ.PAAL. GÜMN.
2
32:2
1
10:19
//////
//////
3
II
A I  -  B II  VILJ:MAAG.-VILJ.PAALAL.G             25:23
A II – B I    VÕHMA – CRJG                                   16:32
A III – B III S-JAANI – VALUOJA( 5.-6.koht)        19:8
3.-4.koha mäng  VPG – VÕHMA                   24:18
1.-2.koha mäng  VMG – CRJG                                26:21
 
 
 
 
 
PAREMUSJÄRJESTUS:
I  VILJANDI MAAGÜMNAASIUM
Gerdo Juhkam, Maario Laansoo,Martin Allik,Janar Õunap,Risto Tölp,Renar Saaremets,Ian Martinson.
Õp. Jaak Luhakooder
II  C.R.JAKOBSONI GÜMNAASIUM
Patrick Villo,Simon Lukka,Karel Kübar,Martin-Ott Sülla,Erik Mikk,Rivo Saaremäe,Raul Potter,Germo Torn.
Õp. Tiit Ilver
III VILJANDI PAALALINNA GÜMNAASIUM
Karl Peips,Olev Tambet,Edgar Tasane;Ralf Sitska,Priidik Vilumaa,Lauri Lillmaa,Siim Saar.
Õp. Ain Jürisson
4. VÕHMA GÜMNAASIUM
Siim Vingissar,Kevin Tiitus,Rainer Kongas,Sten Maasalu,Targo Tiirmaa,Reimo Kuik,Jorgen Võsa.
Õp. Tiia Püvi
5. SUURE-JAANI GÜMNAASIUM
George Vainaru,Riho Domberg,Johan Urbel,Tanel Stern,Karl Kangur,Nils-Holger Sova, Rainer Saksniit.
Õp. Erla Soots
6. VALUOJA PÕHIKOOL
 
7. A.KITZBERGI GÜMNAASIUM
Meinhard Kangur,Kevin Kahk,Innar Vilumets,Janno Ligur, Tauri Hussar,Kevin Kudak, Kert Siirus.
Õp. Jaak Israel
 
 
Võistluste korraldaja: Margit Kurvits, Viljandimaa Spordiliit

 
Külastusi täna: 86 Kokku: 1496083921 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet