| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
E-Kool VIKO E-post  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Kooliaasta ürituste kalender 2016/2017
Olümpiaadide (ainevõistluste) tulemused
Tunniplaan 2016/2017 2. poolaastaks
 
  Mõte  

Mets on kodu, metsast leian lootust ja juhendust.

Deiro Jazepov, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
 
Kokku 0 vastamist


6.-9.kl. poiste korvpall 1.03.10

 

 
VILJANDIMAA KOOLIDE 6.-9.kl. POISTE
                                                                                                                                                                                                                                                       KORVPALL
A-alagrupp                   01.MÄRTS 2010 VILJANDI SPORDIHOONE
JKN
VÕISTKOND
1
2
3
4
P
K
1
VÕHMA G
//////
//////
1
11:27
2
19:10
2
27:26
5
II
2
VMG
2
27:11
//////
//////
2
31:19
2
25:23
6
I
3
A.KITZBER-GI   G
1
10:19
1
19:31
//////
//////
1
5:31
3
IV
4
S-JAANI G
1
26:27
1
23:25
2
31:5
//////
//////
4
III
B-alagrupp
JKN
VÕISTKOND
1
2
3
P
K
1
VALUOJA PK
//////
//////
1
8:36
1
2:32
2
III
2
C.R.JAKOBGÜMN.
2
36:8
//////
//////
2
19:10
4
I
3
VILJ.PAAL. GÜMN.
2
32:2
1
10:19
//////
//////
3
II
A I  -  B II  VILJ:MAAG.-VILJ.PAALAL.G             25:23
A II – B I    VÕHMA – CRJG                                   16:32
A III – B III S-JAANI – VALUOJA( 5.-6.koht)        19:8
3.-4.koha mäng  VPG – VÕHMA                   24:18
1.-2.koha mäng  VMG – CRJG                                26:21
 
 
 
 
 
PAREMUSJÄRJESTUS:
I  VILJANDI MAAGÜMNAASIUM
Gerdo Juhkam, Maario Laansoo,Martin Allik,Janar Õunap,Risto Tölp,Renar Saaremets,Ian Martinson.
Õp. Jaak Luhakooder
II  C.R.JAKOBSONI GÜMNAASIUM
Patrick Villo,Simon Lukka,Karel Kübar,Martin-Ott Sülla,Erik Mikk,Rivo Saaremäe,Raul Potter,Germo Torn.
Õp. Tiit Ilver
III VILJANDI PAALALINNA GÜMNAASIUM
Karl Peips,Olev Tambet,Edgar Tasane;Ralf Sitska,Priidik Vilumaa,Lauri Lillmaa,Siim Saar.
Õp. Ain Jürisson
4. VÕHMA GÜMNAASIUM
Siim Vingissar,Kevin Tiitus,Rainer Kongas,Sten Maasalu,Targo Tiirmaa,Reimo Kuik,Jorgen Võsa.
Õp. Tiia Püvi
5. SUURE-JAANI GÜMNAASIUM
George Vainaru,Riho Domberg,Johan Urbel,Tanel Stern,Karl Kangur,Nils-Holger Sova, Rainer Saksniit.
Õp. Erla Soots
6. VALUOJA PÕHIKOOL
 
7. A.KITZBERGI GÜMNAASIUM
Meinhard Kangur,Kevin Kahk,Innar Vilumets,Janno Ligur, Tauri Hussar,Kevin Kudak, Kert Siirus.
Õp. Jaak Israel
 
 
Võistluste korraldaja: Margit Kurvits, Viljandimaa Spordiliit

 
Külastusi täna: 1110 Kokku: 1490395816 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet