| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
E-Kool VIKO E-post  
 
 
 
 
 
 
  Õppeperioodid ja vaheajad
  Tundide ajad
  Tunniplaan
  Ainekavad
  Klassiruumid Uueveski tee 1
  Klassiruumid Jakobsoni tn 42
  Ainevaldkonnad ja juhid
  Õppeaasta eesmärgid
  Tunnijaotuskava põhikoolis
  Konsultatsioonid
  Eksamid ja tasemetööd
  Õpiveeb
  Õppematerjalid
  Olümpiaadid(ainevõistlused)
  Pane tähele  
Viljandi kesklinna Kool Facebookis
Olümpiaadide (ainevõistluste) tulemused
 
  Mõte  

Otsekohene sõna purustab illusioonid.

Marta Okas, 7. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
 
Kokku 0 vastamist


2009/2010

 

Olümpiaadid 2009-2010

Hiie Tamman (12.kl) – 6.koht vabariigis soome keele olümpiaadil

Laura Kalam (10.kl) – 4.koht vabariigis soome keele olümpiaadil

Rauno Sams (10.kl) – 4.koht maakondlikul gümnaasiumide õigekirjavõistlusel

Nele Sergejeva (11.kl) – 3.koht maakondlikul gümnaasiumide õigekirjavõistlusel

Maria Priks (12.kl) – 1.koht maakondlikul gümnaasiumide õigekirjavõistlusel

Harri Oras (6.kl) – 1.koht matemaatikaolümpiaadil

Rihard Reimaa (6.kl) – 3.koht matemaatikaolümpiaadil

Peeter Leets (5.kl) – 4.koht maakondlikul ortograafiapäeval

Anna Liisa Saavaste (9.kl) - 1.koht maakondlikul ortograafiapäeval

Taavet Kutsar (8.kl) – 2.-3.koht A.Maramaa nimelise matemaatika ülesannete lahendamise võistlusel

Patrick Joan Thomson (8.kl) - 5.-7.koht A.Maramaa nimelise matemaatika ülesannete lahendamise võistlusel

Els Heile (9.kl) - 3.koht A.Maramaa nimelise matemaatika ülesannete lahendamise võistlusel

Kaile Kasepuu (12.kl) – 3.koht A.Maramaa nimelise matemaatika ülesannete lahendamise võistlusel

Nele Sergejeva (11.kl) – 1.koht County Olympiad in English

Laura Mets (12.kl) -3.koht County Olympiad in English

Karl Selge, Ilmar Riisalo, Teet Kivirand, Kaisa Kaup – 2.koht maakondlikul Kanada viktoriinil inglise keeles

Laura Mets, Katri Kukk, Enel Aardevälja, Rachel Juudas - 3.koht maakondlikul Kanada viktoriinil inglise keeles

Grete Raba, Madli Raudkivi, Mailiis Taal - 4.koht maakondlikul Kanada viktoriinil inglise keeles

Mari-Liis Suigusaar (11.kl) – 2.-3.koht piirkondlikul ajaloo-olümpiaadil „Eesti 18. sajandil“

Janeli Ilves (10.kl) - 2.-3.koht piirkondlikul ajaloo-olümpiaadil „Eesti 18. sajandil“

Margret Talimaa (10.kl) - 6.koht piirkondlikul ajaloo-olümpiaadil „Eesti 18. sajandil“

Madli Raudkivi (11.kl) – 3.koht piirkondlikul ajaloo-olümpiaadil „Maadeavastused 15.-18.sajandil“

Jane Kruusmäe (12.kl) - 6.koht piirkondlikul ajaloo-olümpiaadil „Maadeavastused 15.-18.sajandil“

Mikk Villem (12.kl) – 1.koht piirkondlikul ajaloo-olümpiaadil „Teine maailmasõda“

Anu-Liis Lauk (11.kl) – 4.-6.koht piirkondlikul ajaloo-olümpiaadil „Teine maailmasõda“

Els Heile (9.kl) – 1.koht maakondlikul ajaloo-olümpiaadil

Taavet Kutsar (8.kl) – 1.koht maakondlikul ajaloo-olümpiaadil

Taivo Tobreluts (8.kl) - 2.koht maakondlikul ajaloo-olümpiaadil

Erik Teder (7.kl) - 6.koht ajaloo-olümpiaadil

Jaana Sild (6.kl) - 1.koht maakondlikul ajaloo-olümpiaadil

Georg Caius Kutsar (6.kl) -2.koht maakondlikul ajaloo-olümpiaadil

Aaro Abolkaln (6.kl) – 3.koht piirkondlikul bioloogiaolümpiaadil

Marje Sepp (8.kl) - 5.koht piirkondlikul bioloogiaolümpiaadil

Els Heile ((9.kl) - 1.koht piirkondlikul bioloogiaolümpiaadil

Alo Martin Toomiste (9.kl) - 3.koht piirkondlikul bioloogiaolümpiaadil

Eva-Lotta Vunder (11.kl) – 1.-2.koht V üleriigilisel muusikaõpetuse piirkondlikul voorul

Laura Mets (12.kl) - 1.-2.koht V üleriigilisel muusikaõpetuse piirkondlikul voorul

Patrick Joan Thomson (8.kl) – 4.-5.koht maakondlikul matemaatikaolümpiaadil

Els Heile (9.kl) - 6.koht maakondlikul matemaatikaolümpiaadil

Kaile Kasepuu (12.kl) – 3.-4.koht maakondlikul matemaatikaolümpiaadil

Patrick Joan Thomson (8.kl) – 4.koht maakondlikul keemiaolümpiaadil

Ann Marie Ansper (8.kl) - 6.koht maakondlikul keemiaolümpiaadil

Els Heile (9.kl) - 1.koht maakondlikul keemiaolümpiaadil

Signe Kerge (10.kl) – 6.koht maakondlikul emakeele olümpiaadil

Laura Mets (12.kl) - 3.koht maakondlikul emakeele olümpiaadil

Els Heile (9.kl) – 2.koht maakondlikul füüsikaolümpiaadil

Taavet Kutsar (8.kl) - 5.koht maakondlikul füüsikaolümpiaadil põhikooli arvestuses

Taavet Kutsar (8.kl) - 1.koht maakondlikul füüsikaolümpiaadil

Katariina Talts (8.kl) – 2.koht maakondlikul saksa keele olümpiaadil

Taavet Kutsar (8.kl) - 4.koht maakondlikul saksa keele olümpiaadil

Marta Anderson (7.kl) – 2.koht maakondlikul geograafiaolümpiaadil

Sven Runing (8.kl) - 4.koht maakondlikul geograafiaolümpiaadil

Els Heile (9.kl) - 4.koht maakondlikul geograafiaolümpiaadil

Teet Kivirand (12.kl) - 4.koht maakondlikul geograafiaolümpiaadil

Merili Peltser, Gätlin Nurk,Helle Kongo (7.kl) – 4.koht maakondlikul „Nuputa“ voorul








 

 
Külastusi täna: 581 Kokku: 1496085113 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet