| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
E-Kool VIKO E-post  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Sündmuste kalender
Viljandi kesklinna Kool Facebookis
Olümpiaadide (ainevõistluste) tulemused
 
  Mõte  

Religiooni seletada on mõttetu, see põhineb lootusel.

Deiro Jazepov, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
 
Kokku 0 vastamist


10.-12.KL. POISTE KORVPALLI MV

 

 

VILJANDIMAA KOOLIDE 10.-12.KL. POISTE KORVPALLI MV
 
A-alagrupp                              14.jaanuar 2011. Viljandi SH           

JKN
VÕISTKOND
1
2
3
4
P
K
1
VÜKK
//////
//////
2
56:16
2
51:10
2
70:15
6
 I
2
VILJ. MAAG
1
16:56
//////
//////
2
34:23
2
31:17
5
II
3
OLUSTVERE TMK
1
10:51
1
23:34
//////
//////
2
24:17
4
III
4
A.KITZBERGI GÜMN.
1
15:70
1
17:31
1
17:24
//////
//////
3
IV

 
B-alagrupp

JKN
VÕISTKOND
1
2
3
4
P
K
1
C.R.JAKOBS GÜMN.
//////
//////
2
25:8
2
40:27
2
36:22
6
   I
2
VILJ. PAALAL.G.
1
8:25
//////
//////
1
19:39
1
26:44
3
IV
3
SUURE- JAANI G.
1
27:40
2
39:19
//////
//////
2
50:22
5
II
4
ABJA GÜMN.
1
22:36
2
44:26
1
22:50
//////
//////
4
III

 
                   
A1-B2 VÜKK – S-JAANI               65:23                            
A2-BI VMG – CRJG                      20:32
III-IV koht S-JAANI – VMG          44:32
I-II koht       VÜKKCRJG            55:40
 
PAREMUSJÄRJESTUS
I VILJANDI ÜHENDATUD KUTSEKESKKOOL
Jaan Pärgmaa-võistkonna parim mängija),Andres Telkinen,Rasmus Ots,Vahur Paju,Tarmo Varblane,Kert Vallas,Toomas Kukk,Mihkel Taaber,Kert Krehov.
Õp.Marko Liiva
II C.R.JAKOBSONI GÜMNAASIUM
Steven Tensing-võistkonna parim mängija,Mats Mikkor,Kristjan Koovit,Kaarel Kuslap,Marek Meiesaar,Taavi Kalvi,Taavi Tiido,Arko Akenpärg,Germo Hünerson,Patric Villo,Sander Kahu,Marek Ungerson.
Õp.Tiit Ilver
III SUURE-JAANI GÜMNAASIUM
Keijo Salakka-võistkonna parim mängija,Karl-Jürgen Kivi,Janek Kukk,Ott Toomsalu,Geith Kundla,George Vainaru,Rainer Mahl,Mihkel Suurpere,Raigo Koodres.
Õp. Erla Soots
4.       VILJANDI MAAGÜMNAASIUM
Rait Oja,Urmas Põdra,Andreas Aun,Kristo Reiss,Martti Stepanov,Martin Allik,Janar Õunap,Gerdo Juhkam,Karl Järve
Õp.Jaak Luhakooder
5.-6. OLUSTVERE TMK
Joel Paal,Tiit Aasna,Sander Soonik,Kauri Sosi,Robert Peetson,Kalmer Soomer,Caspar Ojamägi,Jaan Soosaar.
Õp.-tr. Kuuno Tiitus
          ABJA GÜMNAASIUM
Timo Teearu,Tõnis Liiber,Tavo Taim,Taavi Tomp,karl Õigus,Madis Sukk.
Õp.Mikola Misjuk
7.-8. A.KITZBERGI GÜMNAASIUM
Kert Kahu,Gert Seegel,kauri Sõlg,Marko Aasna,Targo Saarniit,Timmo Sarv.
          VILJANDI PAALALINNA GÜMNAASIUM
Germo Torn,Raul Potter,Martin-Ott Sülla,Sander Sillavee,Ramon Pääsuke,Juhan-Mart Salumäe,Tanel Olev,Künter Peerna.
Õp. Ain Jürisson
 
 
Viljandimaa Spordiliit
Margit Kurvits      
 
 

 

 
Külastusi täna: 550 Kokku: 1496154330 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet