| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
E-Kool VIKO E-post  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Olümpiaadide (ainevõistluste) tulemused
Tunniplaan 2016/2017 2. poolaastaks
 
  Mõte  

Haige hing vajab head sõna.

Markus Paris, 7. kl, 2015
  Galerii  
  Oma Sõna  
 
Kokku 0 vastamist


Vabariiklikud võistlused

 

4.aprillil 2013 toimus Viljandis "Tähelepanu, start!" vabariiklik suurte
koolide poolfinaalvõistlus
. Meie koli võistkond saavutas 1.koha ja tagas
pääsu 27.aprillil toimuvale finaalvõistlusele Paides.
Võidukas võistkonnas esinesid:
1.ANABEL SARAPUU 2A
2.RASMUS REILI 2A
3.SONJA SIIMSON 2B
4.KAISA-LIISA VÄLI 2B
5.KARL KASK 2B
6.KRISTJAN NIITAV 2C
7.MARITE VASAR 3B
8.JANELI ALIKSAAR 3B
9.JOHANNES METSMAA 3B
10.OLIVER RUUT 3B
11.JAKOB TAMBERG 3B
12.ANNA-TRIIN JEZOVA 3C
13.SAARA OARAV 4A
14.ANETTE HANTSON 4A
15.KELIIS LILLEMETS 4A
16.KARL EDUARD JUHKAMSOO 4A
17.MARGUS SOOSAAR 4B
18.KEVIN PIHLAK 4B
19.MIHKEL LÕPP 4C
20.HANNA - LIISA PEERNA 5A
21.ROMI VARULA 5A
22.CEITHY PAJU 5B
23.RAIGO JOALA 5B
24.KARL RUDOLF ORG 5C
JUHENDAJA RAINA LUHAKOODER

8.märtsil 2013 toimusid 1. - 3.klasside õpilaste vabariiklikud rahvastepalli
võistlused.
Meie kooli tüdrukute võistkond SAAVUTAS 1.KOHA!
Võidukasse tiimi kuulusid:
MEI BRETT ISOTAMM 3A, KARITA PUKK 3A, TAAJA
KORTS 3A, MARITE VASAR 3B, JANELI ALLIKSAAR 3B, KÄRT HÜVA 3B -
võistkonna parim mängija;
ANGELIKA VILAND 3C JA ANNA - TRIIN JEZOVA 3C.
Juhendaja õpetaja: RAINA LUHAKOODER

27.02.2013 EESTI KOOLISPORDI LIIDU 6.-9.kl. saalijalgpalli rahvaliiga finaalvõistlused
(Tulemuste fail)

6.veebr.2013.a. toimusid Tartus Eesti Koolispordi Liidu 6.-9.kl. tütarlaste saalihoki (rahvaliiga)  esivõistlused.
Meie kooli võistkond jagas 7.-8. kohta Paide Ühisgümnaasiumiga. Võistkonda kuulusid:
Loora Orav (8b), Ragne Dimitrijev (8b), Renate Pikk (9a), Liisa Puu (9b), Angelika Tõnissoo (9b) ja Kärolyn Mäesaar (7a).

23.nov. 2012
toimusid Viljandis Eesti Koolispordi Liidu 4.-5.klasside
rahvastepalli finaalvõistlused. Osales ka meie kooli tüdrukute võistkond
ja saavutas tubli 4.koha!
Võistkonda kuulusid:
1. Saara Orav             4a
2. Lisett Tiido           5a
3. Hanna - Liisa  Peerna  5a
4. Karmen  Kink           5a
5. Reilika  Ritson        5a
6. Annabrita  Kalda       5b
7. Ceithy  Paju           5b
8. Marta  Okas            5c
Võistkonna juhendaja õp. Raina Luhakooder.

 

 
Külastusi täna: 33 Kokku: 1495235085 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet