| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
E-Kool VIKO E-post  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Sündmuste kalender
Viljandi kesklinna Kool Facebookis
Olümpiaadide (ainevõistluste) tulemused
 
  Mõte  

Armastav sõna on uinutav.

Katrina Merily Reimand, 7. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
 
Kokku 0 vastamist


Koolisisesed võistlused

 

Kooli spordipäeva tulemused mai 2014 (1.-5. kl.)
Kooli spordipäeva tulemused 6 .klass
Kooli spordipäeva tulemused 7. klass
Kooli spordipäeva tulemused 8. klass
Kooli spordipäeva tulemused 9. klass

26. mail 2014 toimusid meie kooli 4. - 5. klasside orienteerumisvõistlused.
 Parimad tulemused:
4.KLASS - TÜDRUKUD:
1. JANEL SIMSO 4C 32.06,7
ANNA – TRIIN JEˇOVA
2. MARIE KRAMER 4A 32.41,2
KARITA PUKK
3. JANELI ALLIKSAAR 4B 33.06,4
LIIS TILK
4. SIRLI PÕDER 4C 40.43,1
ANORA EGEL
5. KEITLYN MOPPEL 4C 41.33,3
ANGELIKA VILLAND
6. KÄRT HÜVA 4B 42.02,5
MARITE VASAR
7. KATARIINA VISNAP 4B 42.28,4
ANNA K.M. ASU
8. HANNELE MÄGI 4A 42.59,7
KATARIINA LEETS
9. MEI – BRET ISOTAMM 4A 43.25,7
TAAJA KORTS
10. MARILI VARBLANE 4A 45.11,0
KEILY PÜRG
11. PAULA LOHK 4A 47.34,0 (vabastatud)
MARIAN VARBLANE (vabastatud)
12. ELIISE MIKK 4A 48.34,1
KARMEN ANT
13. ANGELA JELISEJEV 4C 49.45,5
ENEKEN HÄRMAS
14. MARIBEL MEIN 4B 51.32,1 (vabastatud)
KERTU TILK
15. MARILIIS VINNAL 4A 55.03,0
GERDA BERGMANN
4.KLASS - POISID:
1. FRANKO MESI 4C 31.07,3
KENNER SAAR
2. JOHANNES METSMAA 4B 31.36,1
CARL – ALEX KUKK
3. RANDO TIRI 4C 32.57,4
ALEKSANDER RULL
4. RENEE TOSS 4C 36.37,9
ARTUR ARAK
5. JAKOB TAMBERG 4B 40.41,3
OLIVER RUUT
6. HENDRIK KALA 4A 40.51,0
ROBIN MARANDI
7. SILVER METUSALA 4B 44.32,5
MIKK KARUS
8. RANNO VARE 4B 45.19,9
KARLA – GERDO ÄNILANE
9. UKU PIHEL 4C 46.15,5
MARKKO MITT
10. RANDO KULDKEPP 4A 48.15,0
KRISTJAN KOSKOR
11. RAINER PÕDER 4B 52.24,5
ARVO PLOOMIPUU
12. KALEV METTUS 4A 52.37,2
RAINOLD SOESOO
13. KRISTO MAISA 4B 52.55,0
VIHUR ANNOK
14. MARTEN MÄGI 4A 55.08,3
15. ARVED RAUBA 4C 56.27,1
RAINER KEVIN SUUDER
5.KLASS - TÜDRUKUD
1. ANETTE HANTSON 5A 21.45,9
2. LIISA MARIE PRINTSMANN 5A 22.04,3
3. JANELI TÜÜR 5A 22.51,0
4. ANETE TALIMAA 5B 25.31,6
5. JANELI PUU 5B 26.27,4
6. LAURA KAASIK 5B 26.28,7
7. KETRIN LIIVASTE 5B 26.32,1
8. BRITTA SMOLIN 5A 27.48,4
9. KAISA KAASIK 5B 27.55,0
10. EMMA MARTA BERZIN 5C 29.57,7
11. KILLI AGUR 5C 30.21,6
12. LORETA SOOSAAR 5C 30.23,0
13. IRIS SEPP 5C 30.42,7
14. TEELE LAIKOJA 5C 32.16,7
15. LIISI SOOTNA 5C 32.31,5
5.KLASS - POISID
1. MARKUS AIDLA 5B 15.21,7
2. TANEL LELLEP 5B 19.09,3
3. OLIVER KASS 5B 19.50,3
4. JARMO RANDMÄE 5A 20.15,5
5. MARKUS MICHELIS 5C 21.25,6
6. ROBIN KRISTOFER PÄRNSALU 5C 23.16,2
7. MIHKEL LÕPP 5C 23.44,9
8. KARL EDUARD JUHKAMSOO 5A 23.46,7
9. JARNO RANDPERE 5A 24.11,6
10. EERIK ARUSOO 5A 24.50,3
11. MARTIN BRAUN 5A 26.36,8
12. JAAK – ERIK PIHLAK 5C 27.09,9
13. SVERRE ROSMA 5C 27.34,9
14. OLIVER KUIV 5C 27.43,0
15. RASMUS RUUBEL 5A 28.03,5

21. mail 2014 toimusid 3. klasside orienteerumisvõistlused.
Parimad tulemused:
TÜDRUKUD:
1. ELSBET HELENA TIITUS 3A 7.01,4
2. ANABEL SARAPUU 3A 7.01,8
3. ELE – RIIN REISS 3C 7.17,3
4. KAISA – LIISA VÄLI 3B 7.24,7
5. ELIS – GERTRUD LAANSOO 3C 8.30,7
6. BIRGIT ALVRE 3A 8.31,8
7. NELE HEINA 3A 8.36,3
8. ANNA MARII LETTE 3C 8.45,7
9. HANNA MARIA FATKIN 3B 8.51,5
10. ELIS ROHTLA 3A 8.51,6
11. BERIT PAUL 3A 9.41,2
12. MARIETE TAMM 3B 9.42,1
13. IRIS RÄMMELD 3B 9.47,8
14. MARILIIS PARIS 3A 9.55,0
15. AIRENE KALMA – ERNITS 3B 9.57,3
POISID:
1. RASMUS REILI 3A 6.18,9
2. KARI KRISTO LUUKKA 3A 7.16,3
3. ROBIN PABERIT 3C 7.41,1
4. KERT MÄESAAR 3C 7.42,0
5. MARTIN OKS 3B 7.46,7
6. TAURI TOOM 3C 7.53,0
7. JAN ERIK JAKSTEIN 3B 8.13,8
8. MATTIAS RAHNU 3B 8.41,4
9. RENE PUUSILD 3B 8.57,4
10. TENAR TEPPER 3A 9.04,5
11. KRISTER KASS 3B 9.16,7
12. JAN ENDRIK KOSTIN 3C 9.42,4
13. ELARI MÄND 3B 10.19,1
14. KARL KASK 3B 10.23,3
15. MARTEN ROASTO 3B 10.39,8

14. mail 2014 toimusid meie kooli 2. klasside orienteerumisvõistlused.
Parimad tulemused:
TÜDRUKUD:
1. HELENE METSMAA 2B 7.42,3
KIARA OJA
2. ANDRA ANIER 2A 9.30,0
LAURA BRITA VALDVEE
3. MIINA RONK 2A 9.48,4
TUULE TRUU
4. KEITTI ANETT ERILANE 2A 9.51,9
VANESSA TEESALU
5. REELIKA VOLOSTSUK 2C 10.00,3
HELINA SUUR
6. MERILI ROHTLA 2A 10.39,6
NELE – LIIS LINN
7. ADELE TAMBERG 2B 11.12,8
KÄTLIN VAGEL
8. MARIE ARAK 2B 11.55,0
KAROLIN JÄMSÄ
9. LISANDRA SEPP 2A 12.32,1
KERLI RÄNDVA
10. MARLEEN KIPPER 2C 12.49,3
LAURA HAL
11. KARMEN KUUSIK 2C 13.00,1
CETLYN MÄNNIK
12. HELEN EMILIA MÄTLIK 2D 13.08,5
MEERI KLEER REINHOLD
13. EMMA SEPP 2B 13.56,4
GRETE HANSCHMIDT
14. RACHEL LISETTE SARV 2B 14.04,5
ELINOR LUIK
15. KÄTLIN TEESALU 2D 14.23,7
KARMEN TEESALU
POISID:
1. LENNART MARTIN HANNUS 2B 7.52,3
KAAREL RÄTSEP
2. HENRI LILLMAA 2D 8.00,1
3. DANIEL VISNAP 2D 8.34,2
INDREK KUUSIK
4. TÕNN MARTIN TIRGO 2B 9.03,1
MIHKEL LEETMAA
5. JOONAS PARRE 2D 9.19,4
STEN KULD
6. MARKKUS ORAS 2A 9.20,4
KEN MARTTI HAAVA
7. GREGOR JASKAR LINNUPUU 2A 9.50,4
HENDRIK UUSTALU
8. SANDER RAUDSEPP 2C 10.33,3
KARL KALLISSAAR
9. MAIRO METS 2B 10.40,6
KRISTJAN LEINUS
10. ELDAR TOIMETAJA 2D 10.44,3
GEORG MARKOV
11.ANDREAS VARBLANE 2A 10.57,7
HENRI VALMSEN
12. MADIS ANDREAS RABA 2A 12.18,7
MATHIAS MÄND
13. SIIM PUU 2C 12.37,4
KERT VIRRO
14. HENRY LILLEPUU 2A 12.38,3
GREGOR KULL
15. JOOSEP ANIMÄGI 2B 12.50,8
VILLEM HAUG

5. klasside poiste ujumise parimad:
25 m krooli
1. Margus Soosaar 5b 19,4
2. Sander Saik 5a 19,7
3. Henri Treimuth 5c 22,0
4. Rasmus Ruubel 5a 22,3
Jaak Erik Pihlak 5c 22,3
5. Martin Braun 5a 22,5
6. Mihkel Lõpp 5c 23,4
7. Tanel lellep 5b 24,0
8. Eric Puksa 5b 25,7
9. Aksel Mänd 5c 26,6
10. Dominik Sadam 5b 27,3
11. Kevin Pihlak 5b 27,8
12. Mark Kulp 5a 27,9
13. Markus Aidla 5b 28,8
14. Kris Pihlak 5b 28,9
15. Sverre Rosma 5c 29,2
25 m selili
1. Margus Soosaar 5b 21,3
2. Jaak Erik Pihlak 5c 24,7
3. Mihkel Lõpp 5c 25,9
4. Sander Saik 5a 26,4
5. Henri Treimuth 5c 27,7
6. Rasmus Ruubel 5a 27,9
7. Eric Puksa 5b 28,0
8. Kevin Pihlak 5b 29,5
9. Simon Susi 5c 30,2
10. Romet Kiuru 5b 31,6
11. Tanel Lellep 5b 32,6
12. Markus Aidla 5b 32,9
13. Roomet Kuhi 5b 33,4
14. Jarmo Randmäe 5a 33,7
15. Kris Pihlak 5b 34,0
Sverre Rosma 5c 34,0
25 m rinnuli
1. Sander Saik 5a 28,3
2. Tanel Lellep 5b 30,1
3. Kevin Pihlak 5b 30,2
4. Kris Pihlak 5b 30,5
5. Rasmus Ruubel 5a 30,7
6. Aksel Mänd 5c 33,1
7. Jaak Erik Pihlak 5c 33,4
8. Henri Treimuth 5c 33,5
9. Simon Susi 5b 34,8
10. Margus Soosaar 5b 35,0
11. Martin Braun 5a 35,1
12. Markus Aidla 5b 35,6
13. Karl Eduard Juhkamsoo 5a 36,8
14. Jarmo Randmäe 5a 37,2
15. Eric Puksa 5b 39,0
50 m krooli
1. Sander Saik 5a 41,9
2. Margus Soosaar 5b 49,2
3. Henri Treimuth 5c 49,9
4. Jaak Erik Pihlak 5c 51,1
5. Rasmus Ruubel 5a 52,4
6. Tanel Lellep 5b 53,5
7. Martin Braun 5a 1.00,8
Aksel Mänd 5c 1.00,8
8. Karl Eduard Juhkamsoo 5a 1.03,8
9. Simon Susi 5c 1.07,2
10. Jasper Tammesoo 5b 1.07,7
11. Eric Puksa 5b 1.09,0
12. Markus Aidla 5b 1.12,3
Richard Rösler 5c 1.12,3
13. Kevin Pihlak 5b 1.12,9
14. Roomet Kuhi 5b 1.14,6
15. kris Pihlak 5b 1.16,4
50 m selili
1. Sander Saik 5a 56,0
2. Jaak Erik Pihlak 5c 58,1
3. Margus Soosaar 5b 58,8
4. Henri Treimuth 5c 1.04,9
5. Jarmo Randmäe 5a 1.05,9
6. Rasmus Ruubel 5a 1.06,9
7. Eric Puksa 5b 1.07,2
8. Kris Pihlak 5b 1.10,5
9. Markus Aidla 5b 1.13,7
10. Tanel Lellep 5b 1.15,9
11. Jasper Tammesoo 5b 1.17,6
12. Kevin Pihlak 5b 1.18,5
13. Roomet Kuhi 5b 1.19,0
14. Simon Susi 5b 1.20,8
15. Karl Eduard Juhkamsoo 5a 1.26,2
50 m rinnuli
1. Sander Saik 5a 59,5
2. Tanel Lellep 5b 1.09,3
3. Jaak Erik Pihlak 5c 1.12,4
4. Kevin Pihlak 5b 1.13,0
5. Henri Treimuth 5c 1.14,6
6. Kris Pihlak 5b 1.15,5
7. Simon Susi 5b 1.18,1
8. Aksel Mänd 5c 1.18,4
9. Rasmus Ruubel 5a 1.21,2
10. Eric Puksa 5b 1.22,7
11. Jarmo Randmäe 5a 1.23,2
12. Margus Soosaar 5b 1.24,1
13. Martin Braun 5a 1.29,9
14. Mark Kulp 5a 1.30,3
15. Markus Aidla 5b 1.31,9

Novembris 2013.a. toimusid meie kooli 4.-5.klasside rahvastepalli võistlused.

Tüdrukute arvestuses saavutati järgmised tulemused:

1.koht – 5a klass. Parim mängija Saara Orav.

2.koht – 4a klass. Parim mängija Mei – Bret Isotamm.

3.koht – 4b klass.  Parim mängija Marite Vasar.

4.koht – 5b klass.  Parim mängija Liisi Ohtla.

5.koht – 4c klass.  Parim mängija Anna – Triin Je˛ova.

6.koht – 5c klass.  Parim mängija Birgit Jaadla.

Poiste arvestuses saavutati järgmised tulemused:

1.koht – 5c klass.  Parim mängija Mihkel Lõpp.

2.koht – 5a klass.  Parim mängija Karl Eduard Juhkamsoo.

3.koht – 4b klass.  Parim mängija Silver Metusala.

4.koht – 5b klass.  Parim mängija Tanel Lellep.

5.koht – 4a klass.  Parim mängija Robin Marandi.

6.koht – 4c klass.  Parim mängija Rando Tiri. 

Novembris – detsembris 2013.a. toimusid meie kooli 2.-3.klasside rahvastepalli võistlused.

1.koht – 3 c klass. Parimad mängijad Ele – Riin Reiss ja Kristjan Niitav.

2.koht – 3 a klass. Parimad mängijad Anabel Sarapuu ja Rasmus Reili.

3.koht – 3 b klass. Parimad mängijad Kaisa – Liisa Väli ja Karl Kask.

4.koht – 2 a klass. Parimad mängijad Tuule Truu ja Mark Jaak Andre.

5.koht – 2 b klass. Parimad mängijad Helene Metsmaa ja Mihkel Leetmaa.

6.koht – 2c klass. Parimad mängijad Karmen Kuusik ja Robin September.

7.koht – 2d klass. Parimad mängijad Kätlin Teesalu ja Mihkel Rannala.

Novembris ja detsembris 2013.a. toimusid kooli 6.-7. kl. ja 8.-9.kl. saalihoki klassidevahelised võistlused.
6.-7.klasside tulemused:
1. koht - 7B klass
1.Geidi Õunap
2.Anette Oks
3.Emilia Alonen
4.Tuuli Saar
5.Elisabeth Alonen
6.Ingrid Hakmann
2. koht – 6B klass
1.Geithy Paju
2.Leene-Lotta Lüdimois
3.Inoola-Kiaara Ikkonen
4.Annabrita Kalda
5.Laura Kingo
6.Gitta Künnis
3. koht – 7A klass
1.Kärt Tambet
2.Kaja Rusi
3.Gerli Bergmann
4.Kerli Kink
5.Ann Silva Elmaste
6.Jessica Karoliina Tõnisalu

8.-9.kl. tulemused:
1. koht – 9B klass
1.Triin Undla
2.Triin Hüva
3.Smilla Sangernebo
4.Ragne Dimitrijev
5.Loora Orav
2. koht – 8A klass
1.Kärolyn Mäesaar
2.Marleen Mäeorg
3.Hanna Ly Oder
4.Pille-Riin Taim
5.Karita Kimmel
3. koht – 9A koht
1.Mari Änilane
2.Lisete Mein
3.Kätlin Karpovski
4.Piret Pulst
5.Brigita Roslender
6.Kelina Lillemets
7.Triin Tetsmann


 
Külastusi täna: 605 Kokku: 1496153581 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet