| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
E-Kool VIKO E-post  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Olümpiaadide (ainevõistluste) tulemused
Tunniplaan 2016/2017 2. poolaastaks
 
  Mõte  

Andeks andmine on nagu head hinded, vahel saad, vahel mitte.

Carol Luhaäär, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
 
Kokku 0 vastamist


Koolisisesed võistlused

 

10. mai 2017 6.-9. klasside spordipäeva tulemused
Spordipäev 6.-7.kl. tüdrukud
Spordipäev 8.-9.kl. tüdrukud
Spordipäev 6.-7.kl. poisid
Spordipäev 8 .-9.kl. poisid

Jaan. - veebr. 2017 toimusid meie kooli 2.-3.klasside rahvastepallivõistlused.
Tüdrukud ja poisid mängisid eraldi võistkondades. Paremusjärjestus ja klasside parimad mängijad:
tüdrukud
1.koht – 3c klass - Lisett Türk
2.koht – 2b klass - Gertu Koik
3.koht – 3a klass - Iris Udu
4.koht – 3b klass - Noora Ronk
5.koht – 2c klass - Marianne Pedak
6.koht – 2a klass - Gete Arnim
poisid
1.koht – 3a klass - Eric Levit
2.koht – 3b klass - Sander Šinkartšuk
3.koht – 3c klass - Siim Kabral
4.koht – 2b klass - Markus Tank
5.koht – 2c klass - Ralf Rosin
6.koht – 2a klass - Steven Sihv

Nov.-dets. 2016 toimusid meie kooli rahvastepallivõistlused 4.-5.klassidele.
Tüdrukute tulemused ja parimad mängijad:
1.koht – 5 B KLASS - HELENE METSMAA
2.koht – 5 A KLASS - LISANDRA SEPP
3.koht – 4A KLASS - ANNEMARII VAAR
4.koht – 5 c klass - HELIS KONSA
5.koht – 4 c klass - KATERINA HERMA
6.koht – 4 b klass - MERIT SIRG
7.koht – 5 d klass - HELEN EMILIA MÄTLIK
Poiste tulemused ja parimad mängijad:
1.koht – 5 A KLASS - MARK JAAK ANDRE
2.koht – 4 C KLASS - JAAN – PAUL VARIK
3.koht – 4 A KLASS - STEN MARKUS LOHU
4.koht – 5 c klass - MARKUS TANK
5.koht – 5 d klass - OLIVER PLÜMBERG
6.koht – 4 b klass - RASMUS KALJURAND
7.koht – 5 b klass - MIHKEL LEETMAA


26. nov. 2016 Viljandi Kesklinna Kooli klassidevaheline saalijalgpalli turniir 2016.
6.-7. klassid:
I koht: 7B klass, Mikk Karus, Jakob Tamberg, Johannes Metsmaa, Silver Metusala,
Karla-Gerdo Änilane, Arvo Ploomipuu, Karl Ilves.
II koht: 6A klass, Rasmus Reili, Sander Kalamees, Tenar Tepper, Tauri Parik, Romet Okas,
Kristjan Martin Loit, Tauri Sild.
III koht: 7A klass: Robin Marandi, Johannes Rebane, Marten Mägi, Mei-Bret Isotamm,
Kaarel-Vahur Vingisaar.
Osales kuus võistkonda.
8.-9.klassid:
I koht: 9B klass, Janno Lukas, Andres Hermann Ritval, Germo Paas, Raigo Joala, Deiro Jazepov,
Rasmus Hytönene.
II koht: 9C klass, Maido Tihane, Karl Robin Sarapuu, Raimond Tulp, Kaspar Sirel, Tanel Võip.
III koht: 8C klass, Markus Michelis, Aksel Mänd, Henri Treimuth, Mihkel Lõpp, Oliver Kuiv,
Jaak Erik Pihlak, Richard Rösler.
Osales viis võistkonda.
Õpetaja: Jaak Luhakooder

12. okt. 2016 Viljandi Kesklinna Kooli orienteerumisvõistlused.
 8.-9. klassi poisid
1. Margus Soosaar 8b 16.31,81 21 p
Kevin Pihlak 8b
2. Martin Braun 8a 16.57,36 21 p
Jarmo Randmäe 8a
3. Raik Andre 9a 17.25,65 21 p
Tanel Võip 9a
4. Jaan-Raimo Ritson 9b 19.06,17 21 p
Raigo Joala 9b
5. Eerik Arusoo 8a 19.36,36 21 p
Rasmus Ruubel 8a
6. Leo Muiste 8a 19.44,67 21 p
7. Tanel Lellep 8b 19.53,57 21 p
Jack James Brereton 8b
8. Martin Kivi 9a 20.01,36 21 p
9. Martin Palmiste 9a 21.19,91 21 p
Karl-Joan Alesma 9a
10. Oliver Kuiv 8c 22.15,1 21 p
Jaak-Erik Pihlak 8c
11. Romet Kiuru 8b 22.40,51 21 p
Kris Pihlak 8b
12. Markus Michelis 8c 24.11,21 21 p
Robin Pärnsalu 8c
13. Sten Asu 9a 24.36,69 21 p
Sten Eric Persitski 9a
14. Roland Pikas 9c 24.56,57 21 p
Riho Hurt 9c
15. Oliver Kass 8b 25.02,77 21 p
Dominik Sadam 8b
16. Aksel Mänd 8c 25.10,4 21 p
Sverre Rosma 8c
17. Raido Tihane 9c 25.19,68 21 p
Taimo Veider 9c
18. Mihkel Lõpp 8c 25.37,77 21 p
Richard Rösler 8c
19. Kaspar Sirel 9c 25.43,83 21 p
Maido Tihane 9c
20. Joel-Martin Riive 8b 26.07,21 21 p
Ross Roosson 8b
21. Karl Robin Sarapuu 9c 27.03,67 21 p
Karl Markus Allikas 9c
22. Rünno Rebane 9a 27.42,15 21 p
Sander Kiis 9a
23. Raimond Tulp 9c 28.48,32 21 p
Karl Rudolf Org 9c
24. Simon Susi 8c 29.01,37 21 p
Kristjan Uus 8c
25. Sander Saik 8a 31.42,57 21 p
Jarno Randpere 8a
26. Taimo Jaanov 9c 31.56,12 21 p
Risto Rene Rohtla 9c
27. Deniel Konstantinov 9c 32.57,05 21 p
Kevin Hanschmidt 9c
28. Karl Eduard Juhkamsoo 8a 34.14,43 21 p
Mark Kulp 8a
29. Jarmo Põlluste 9b 36.28,27 21 p
Rasmus Hytonen 9b
30. Martin Tamm 8c 37.26,23 21 p
Carl Josep Kaarmäe 8a
31. Rasmus Vinkmann 8a 39.44,02 21 p
Hendrik Skawinski 8a
32. Markus Aidla 8b 42.11,82 21 p
Robert Espenberg 8b
33. Janno Lukas 9b 44.37,05 21 p
Deiro Jazepov 9b
34. Andres Ritval 9b 44.37,41 21 p
Markus Paris 9b
35. Arvi Soopa 9b 47.43,59 21 p
Robin Kare 9b
36. Ken Robert Kõpp 9a 20.13,0 20 p
Rasmus Lond 9a

12. okt. 2016 ORIENTEERUMINE
8.-9. kl. tütarlapsed
1. LIISA MARIE PRINTSMANN,
KELIIS LILLEMETS 8a 17.25,8
2.-3.JANELI TÜÜR,
HELENE DIMITRIJEV 8a 19.36,4
ANETTE HANTSON,
SAARA ORAV 8a 19.36,4
4. Johanna Ruljand,
Ursula Ilves 8c 24.14,2
5. Hanna-Liisa Peerna,
Karmen Kink 9a 28.46,8
6. Reena Anette Maidla,
Laura-Jessika Liiv 8c 30.26,7
7. Annika Narusberg,
Liisi Laikoja 8c 30.57,6
8. Triin Valli,
Birgit Jaadla 8c 31.03,5
9. Teele Laikoja,
Marleen Ernits 8c 31.04,7
10. Madli Klettenberg,
Kaisa Kaasik 8b 31.12,3
11. Kristel Moorats,
Romi Varula 9a 31.13,4
12. Anete Tomson, Liis Kabral 8b 31.17,
13. Kristiina Uus,Marie Ruut,
Grete Kangur 9a 32.23,7
14. Sigrid Kapanen,
Lisette Siimer 8a 32.30,8

12. okt.2016 Orienteerumisvõistlus 6.-9. klass.
Tüdrukud
1. Kärt Hüva 6B 16.37,5
Janeli Alliksaar
2. Liisel Põder 6C 19.31,1
Claudia Alksnis
3. Annabel Raudsepp 6B 20.38,6
Sonja Siimson
4. Hanna Maria Fatkin 6B 21.05,7
Hanna Nõmmik
5. Pirgit Pulst 6B 21.27,0
Ade Sild
6. Kaisa-Liisa Väli 6B 21.37,1
Airene Kalma Ernits
7. Mariliis Paris 6A 21.38,3
Hanneloore Sarapuu
8. Elsbet Helena Tiitus 6A 22.31,7
Birgit Alvre
9. Katariina Visnap 7B 22.37,7
10. Britt Marii Venderström 7C 23.57,2
Maria Raud
11. Karita Pukk 7A 23.57,5
Marie Kramer
12 Anabel Sarapuu 6A 24.08,3
Lisete Victoria Riisa
13 Mariliis Vinnal 7A 25.14,7
Karmen Ant
14 Maribel Mein 7B 25.20,4
Liis Tilk
15. Kertu Soomets 6B 26.13,3
Iris Rämmeld
16. Anna Marii Lette 6C 26.17,4
Liisbeth Pomber
17. Anna K.M. Asu 7B 27.58,3
Kertu Tilk
18. Kelli Kree 6C 28.01,7
Jete Liisa Kiik
19. Hannele Mägi 7A 28.03,7
Celestina Sangernebo
20. Stella Laureen Bergman 6B 28.21,3
Mariete Tamm

12. okt. 2016 Viljandi Kesklinna Kooli orienteerumisvõistlused.
6.-7. klassi poisid
1. Johannes Metsmaa 7b 16.46,08 21 p
Mikk Karus 7b
2. Kenner Saar 7c 17.16,84 21 p
Rando Tiri 7c
3. Romet Okas 6a 18.10,05 21 p
Rasmus Reili
4. Johannes Rebane 7a 19.45,57 21 p
Robin Marandi 7a
5. Arved Rauba 7c 20.24,76 21 p
Rainer-Kevin Suuder 7c
6. Mats Anier 7c 20.30,97 21 p
Uku Pihel 7c
7. Marten Roasto 6b 20.51,29 21 p
Jan Erik Jakstein 6b
8. Karl-Hendrik Nool 7a 21.30,35 21 p
Hendrik kala 7a
9. Martin Oks 6b 21.31,35 21 p
Rene Puusild 6b
10. Silver Metusala 7b 21.48,19 21 p
Jakob Tamberg 7b
11. Tenar Tepper 6a 21.57,27 21 p
Sander Kalamees 6a
12. Kristjan Niitav 6c 22.36,47 21 p
Tauri Toom 6c
13. Karl Kask 6b 22.37,47 21 p
Elari Mänd 6b
14. Tauri Sild 6a 23.26,63 21 p
Tauri Parik 6a
15. Frank Mutli 6a 24.51,41 21 p
Kari Kristo Luukka 6a
16. Krister Kass 6b 24.54,56 21 p
Mattias Rahnu 6b
17. Oliver Ruut 7b 25.10,45 21 p
Carl-Alex Kukk 7b
18. Kaarel-Vahur Vingisaar 7b 25.15,67 21 p
Kaarel Märt Pius 7b
19. Kristo Maisa 7b 26.19,09 21 p
Karla-Gerdo Änilane 7b
20. Kert Mäesaar 6c 28.23,57 21 p
Jan Endrik Kostin 6c

sept. 2016 Viljandi Kesklinna Kooli Paala järve jooksu võistlused.
8.-9.klassi poisid
1. Raigo Joala 9b 4.44,44
2. Jaan-Raimo Ritson 9b 4.55,75
3. Jarmo Randmäe 8a 4.59,47
4. Markus Michelis 8c 5.01,50
5. Mihkel Lõpp 8c 5.08,50
6. Rasmus Lond 9a 5.10,40
7. Tanel Võip 9a 5.10,80
8. Martin Palmiste 9a 5.14,02
9. Leo Muiste 8a 5.22,50
10. Sander Saik 8a 5.25,42
11. Riho Hurt 9c 5.27,00
12. Jaak-Erik Pihlak 8c 5.27,30
13. Rasmus Ruubel 8a 5.27,90
14. Roland Pikas 9c 5.34,50
15. Margus Soosaar 8b 5.35,50
16. Jack James Brereton 8b 5.35,51
17. Tanel Lellep 8b 5.35,52
18. Martin Braun 8a 5.41,20
19. Kevin Pihlak 8b 5.41,80
20. Taimo Veider 9c 5.44,90

sept. 2016 Viljandi Kesklinna Kooli Paala järve jooksu võistlused.
6.-7.klassi poisid
1. Johannes Metsmaa 7b 4.42,88
2. Jakob Tamberg 7b 4.50,13
3. Mikk Karus 7b 5.14,54
4. Elari Mänd 6b 5.29,41
5. Oliver Ruut 7b 5.33,19
6. Karl Kask 6b 5.34,86
7. Kristo Maisa 7b 5.34,85
8. Sander Kalamees 6a 5.34,86
9. Marten Roasto 6b 5.39,75
10. Tauri Parik 6a 5.41,50
11. Mattias Rahnu 6b 5.42,41
12. Arvo Ploomipuu 7b 5.42,56
13. Rainer-Kevin Suuder 7c 5.44,57
14. Tauri Toom 6c 5.45,53
15. Jan Erik Jakstein 6b 5.46,53
16. Kenner Saar 7c 5.46,60
17. Robin Marandi 7a 5.49,60
18. Rene Puusild 6b 5.49,93
19. Johannes Rebane 7a 5.50,20
20. Mats Anier 7c 5.50,60

sept 2016  Paala järve jooks.
6.-7.klasss tüdrukud
1. Annabel Raudsepp 6B 4.55,5
2. Mariliis Paris 6A 4.58,0
3. Mariete Varis 6B 5.14,0
4. Janeli Alliksaar 7B 5.20,5
5. Sonja Siimson 6B 5.30,0
6. Kärt Hüva 7B 5.30,2
7. Anna Marii Lette 6C 5.33,2
8. Sirli Põder 7C 5.39,9
9. Pirgit Pulst 6B 5.46,1
10. Kaisa-Liisa Väli 6B 5.49,2
11. Elsbet Helena Tiitus 6A 5.55,3
12. Marie Kramer 7A 5.56,9
13. Mariete Tamm 6B 5.58,1
14. Katariina Visnap 7B 6.02,1
15. Ade Sild 6B 6.04,1
16. Anabel Sarapuu 6A 6.04,3
17. Melanie Ustinov 6A 6.10,0
18. Iris Rämmeld 6B 6.11,1
19. Karita Pukk 7A 6.15.2
20. Mariliis Vinnal 7A 6.16.6

sept. 2016 Paala järve jooks.
8.-9.klass tüdrukud
1. Liisa Marie Printsmann 8A 5.05,6
2. Anete Hantson 8A 5.15,0
3. Grete-Liisa Toom 9C 5.29,0
4. Romi Varula 9A 5.55,8
5. Marie Ruut 9A 5.54,2
6. Kristel Moorats 9A 5.52,2
7. Saara Orav 8A 6.02,4
8. Sigrid Kapanen 8A 6.04,4
9.-10. Janeli Tüür 8A 6.05,3
8.-10. Helene Dimitrijev 8A 6.05,3
11. Kariliis Kasela 8A 6.10,7
12. Ann Kramer 9B 6.15,8
13. Johanna Ruljand 8C 6.17,9
14. Kristiina Uus 9A 6.21,9
15. Karmen Kink 9A 6.32,9
16. Iiris Sepp 8C 6.39,7
17. Katarina Merily Reimand 9B 6.41,0
18. Birgit Jaadla 8C 6.46,1
19. Gitta Künnis 9B 6.53,0
20. Laura- Jessika Liiv 8C 6.59,7

16.sept. 2016 toimus meie kooli 2.-5.klasside õpilaste krossijooksuvõistlus.
Paremate tulemuste fail.


 
Külastusi täna: 211 Kokku: 1495238862 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet